bugün

entry'ler (6)

yatmadan önce yapılan şeyler

birazdan yapıp uyumaya başlayacağım.
(bkz: mastürbasyon)*

alamut terk

sinoplu, buharlı lambanın mucidi, eyvah düşüyorum yarışmasının gülü olduğu düşünülen zat-ı şahane (#14767915)
eğer öyleyse kendisine laflar hazırladım: seni çekemiyorum arkadaşım. ben çaylak, sen yazar olduğun için de değil. sırf memelerim olmadığı için, fotojenik olmadığım için *, sorulan soruların hepsini cevapladığım halde mülakattan sonra yarışmaya çağrılmadığım için çekemiyorum. pes yahu bir de üniversite öğrencisisin arkadaş...

(bkz: yorum yok)

camel black

camel brown varken camel serisinin en ağır sigarası değildir. üstelik camel box' dan içim, nitelik, fiyat olarak zerrece farkı yoktur.
lucky strike'la tanışınca kendisiyle eskisi kadar haşır neşir olamadığım sigaradır aynı zamanda.

yeni başlayanlar için hacettepe üniversitesi

öncelikle şanssızsınız, bunu bilin. ilk sene yurda çıkmayı düşünüyorsanız, kazandığınız bölüm de beytepe kampüsü'nde ise, kampüsteki yurtları da öğrenci evlerini de tercih etseniz açıkta kalmanız muhtemeldir.
beytepe'de de, sıhhiye'de de öğrenci olmak zordur. kışın kıçınızı soğuktan, yazın da başınızı sıcaktan kaçırmak için delik ararsınız.
hacettepe üniversitesi mezunu iki şeyi adından da iyi bilir: beklemek ve öğrenci numarası. kampüste her daim bir sırada bulursunuz kendinizi: otobüs, kütüphane, fotokopi, market ve öğrenci işleri.
öğrenci işleri yazsa da tabelasında, burası aslında hacettepelinin sabrını sınamak amacıyla kurulmuş informal eğitim veren bir yer, adeta nefsinizden tamamen arınıp, mürşid-i kamil olarak fenafillaha ulaşabileceğiniz bir çilehanedir. menopoz teyzelerle dolu olan bu ortamda işinizin yapılmaması, yapılmaya başlandıysa yavaşlatılması, yavaşlatıldıysa yapılmaması olarak özetleyebileceğimiz bir sirkülasyonun içinde debelenirken bulursunuz kendinizi. kendinizi üzmemek, sinirlerinizi yıpratmamak için işte bu menepoz teyzeler gibi düşünmelisiniz: öğrenci belgelerini stok yapın. takribi 1/1,5 ay öncesinden öğrenci işlerinizdeki ihtiyaçlarınızı planlayın; hazırlığınızı ona göre yapın. nasıl olsa bir öğrenci belgesi için bile 2-3 gün bekleyeceksin. "hem ben mi dedim sana kazan diye burayı, aaaa*"!

öğretmeyi görev edinmiş öğretmenler

kendine yazık edenlerdir*.

edit:imla

eyvah düşüyorum da yarışan sözlük yazarı

en asil duygunun insanıdır. muhtaç olduğu kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur. standart türk kızını en iyi biçimde temsil edendir.

"efferim"

flaş flaş flaş: (#14949881)