entry'ler (130)

gecenin istatistik sorusu

"KOMUTAN" sözcügünden 5 harfli olarak yapılabiliecek bütün sözcükler pusula kağıtlarına yazılıyor, pusula kağıtları bir torbaya yerleştiriliyor ve torbadan rastgele bir pusula kağıdı çekiliyor. bu pusula kağıdında yazılı olan sözcüğün ortasında "u" olmadğı bilindiğine göre başında "k" ve sonunda "n" olmama olasılığı kaçtır ? Bilinçlendirelim

uçak biletinin otobüs biletinden ucuz olması

Benim gibi istanbulda yaşayıp Antalya da okuyorsanız bulunmucak nimettir, bayram dolayısıyla bile şuan da 69 tl ye aldım. otobüs biletleri ise 80den başlıyor.Merak ettiğim konu ise otobüs firmalarının bu durum karşısında kılını bile kıpırdatmaması

vasip şahin

istanbulun yeni valisidir. Aynı zamanda hemşerim olur, akrabamda olabilir bayburt sonuçta

bayburt un aslında hiç var olmadığı gerçeği

bayburtluyum, nickimin sonundaki 69 plakamızı temsil eder. Sorularınız varsa alırım edit: doğma büyüme istanbul yalnız ona göre sorun

5 eylül 2014 antalya depremi

bu yıl hissettiğim 4. Depremdir, ortalama 2 ayda 1 olmaya başladı, yaşayanlar bilir meltemdeki sitelerde oturuyorum, sağlam bir deprem olsa ilk gideceklerdenim, allah korusun

internetten film izlerken görüntünün kasması

işlemci ve ekran kartı üzerindeki termal macunun kurumuş olma ihtimali yüksektir.

sözlük erkeklerinin berbere ödedikleri ücret

saç+yıkama 9 tl sakalım var ama kestirmiyorum, fakirim.

antalya nın abartıldığı kadar sıcak olmaması

şuan için geçerli olmayan söz, kampüs yerine plaja geldik

türk edebiyatı nın en iyi 25 giriş cümlesi

(bkz: nerde kalmıştık)

bir kalemle yapılabilecek ilginç şeyler

(bkz: göte sokmak) gerçi kimse yazmadığına göre ilginç bir hadise değilmiş.

zenci saatçiler

bayburtlu işçilerdir.

ehliyeti olmayan erkek

istanbul trafiğinde yan koltuğa geçip sigarasını keyifle içip radyoda müzik avlamanın daha keyifli olduğunu keşfetmiş erkektir.

bu kaltakla aynı mahellede büyüdük mevlanakapıda

(bkz: cigara)

bana hiç aşık olan var mıdır düşüncesi

bende olmayan düşüncedir. En iyi ihtimal yoklukta gideceğim düşüncesidir

türkiye nin en yaşanabilir illeri

Antalyadır.
Temmuz ve ağustos ayları çok sıcak olmasına rağmen diğer ayların hiç bir sıkıntısı yoktur, trafik yok,kalabalık değil, istediğiniz sosyal aktiviteyi de içinde barındırır ve de kopuk bir şehir değildir.

zengin sözleri

para var huzur yok.

en iyi 3ü1 arada kahve

Açık ara fındıklı olanıdır.

kızlık zarının en çok dikildiği memleket

Bayburt olmadığına eminim.
(bkz: gemide)

antalya da yaşayan yazarlar

Okuyom ben.

hoşlanılan kızın çok güzel olması

depresif duruma düşmenize neden olabilecek durumdur. bir de etrafınızda, kanka bu kız sana bakmaz diyen dürüst olduğunu düşündüğünüz arkadaşlarınız varsa yol yakınken vazgeçin