bugün

sevdiği entry'ler

uzay gemisinde giderken dinlenebilecek şarkılar

Kygo-stole the show.

sevdiğine bir not bırak

Beni düşün istiyorum. Yani aklından çıkarma beni. Çünkü benim için dünyanın en güzel yeri,senin aklında olmak. Bu yüzden hep aklında tut beni, kimseyle paylaşmak istemediğin bir sır gibi. Sımsıkı sarıl ve hiç kimselere verme.

şarkılardan akılda kalan cümleler

her gelen hoş gelir elbet onun gelişi başka...
bakışı başka ,gülüşü başka..
ruhuma dokunup öper beni aşkla..

pera-sevgilim.

sevgilinin avuç içini öpmek

Kasım'da yapacağım eylem..

kasımda aşk neden başkadır

Başkadır işte.
Onu göreceğin hissedeceğim ,nefesini duyacağım ,gözlerinin tam içine bakacağım , sıkıca sarılacağım Kasım'da...
O yüzden kasımda aşk başkadır...

30 ekim 2016 fenerbahçe karabükspor maçı

görsel
Sonuç belli aslında....

gecenin türküsü

Kubat-karadır kaşların.

anın görüntüsü

görsel
Bu kalabalığın arasında bile nefesinden tanırım seni...

günün sözü

Gözlerinle görmediğin ama sesini duyduğun,
Varlığıyla huzur bulduğun bir denizin yakınında yürümek gibidir uzaktan sevmek..

-Elif Şafak-

bunu okuyacağını bilsen ona ne söylerdin

Bir an önce gel de sarılalım.

anın görüntüsü

görsel

sözlük yazarlarının aldığı en anlamlı hediye

O bana sözlüğün en güzel armağanı....
teşekkürler sözlük..

yazarların müzik listesi

ilk olarak ;

James young-moondust

James arthur- say you wont let go,impossible

muse-uprising,madness

seçkin özdemir-ver bana düşlerimi

nil ipek-gömülür

christina perri-human

bahadır sağlam-zor geliyor

onurcan özcan-yalnızlığın ezgisi, ayyaş

erkin koray-tek başına

ufuk çalışkan-yeni limanlara

bora cengiz-gidiyorsun

tnk-yansın, söyle ruhum

koray candemir-aşk

mika-underwater

cem adrian-ben seni çok sevdim

özel birine yapılmış özel bir listedir..
umarım beğenirsin..

sevgiliden öte olmak

Sevgili artık çok klasik ve banel bir kavram haline geldi. Kavramın içi boşaltıldı ve Demode oldu adeta. Sevgiliden öte olmak, onun sesini duymak istemek ve duyunca mutlu olmak, yanında olunca da içinin kıpır kıpır olması demektir. racona ters olur diye, gecenin bir saati onu düşünürsün ama arayamazsın. En güzel hayallerini onunla kurarsın, birbirine bakınca, onun ne düşündüğünü hissedersin. Hani birbirine sadece bakıp hafif kafanı sallayarak anlaşırsın ya, işte aynen odur. Bazen susmak bile çok anlamlı olur öyle zamanlarda. Seversin ama sevdiğini bile söylemezsin. O anlar ve hisseder seni zaten. Aranızda anlaşılmama sorunsalı olmaz. Ona şiirler yazarsın da söylemezsin.
Varmıdır böyle düşünen bilemem, ama sevgili muhabbeti artık çok klişe. Sevgiliden öte olmak gerek.

aşık olduğum yazara özür yazım

1 nisan 2016 da bir yazara sorunlarımı anlatmaya başladım. sadece onunla mesajlaşmak için girerdim sözlüğe. uzun süre konuştuk ve sonunda ona aşık oldum. dayanamadım ve itiraf ettim.
beni sevmiyordu ama onu sevmeme izin vermişti, kızmadı. (#34332158) bu entry onun içindi.
aylar sonra benden hoşlandığını söyledi ve o gece mutluydum uzun bir aradan sonra. çünkü ilk kez birisi benden hoşlandığını söylemişti.
bikaç gün önce artık konuşmak istemediğini söyledi ve bitirdik. (#34342581) burdaki entry de onun içindi.
sonra 2 yıllık uludağ hesabımı sildim. -eski nikim (bkz: sneijder)- dayanamadım birkaç gün sonra tekrar üye oldum ve onunla ilgili yazmaya başladım.
(bkz: sneijder) nickiyle yazdıklarım:
(#34174704)
(#34220217)
(#34207848)
(bkz: nediyebilirimki) nickiyle yazdıklarım:
(#34332294)
(#34332100)
(#34331648)
(#34331368)
(#34298804)
bunları itiraf etmemin sebebine gelirsek; bikaç gün önce kafa iznine çıktı. umarım bana kızdığın için gitmemişsindir. duygularımı entrylerime yansıtmamalıydım. özür dilerim ama hayatta gerekmedikçe konuşmayan ben bile bunları içimde tutamadım.
ya aslında çok sevdim ben.
gitmiş olsan bile, intiharla yaşamak arasında gidip gelen bana, hala sevilmeye değer insanların olduğunu gösterdiğin için borçluyum sana. bir daha seninle ilgili yazmayacağım. teşekkür ederim.

Edit: onca trollere ve iğrenç başlıklara tepki göstermeyip burda benimle dalga geçenlere de teşekkür ederim. Size Ne diyebilirim ki?
Edit2: nickini ifşa etmedim sadece kimseye anlatamadığım için buraya yazdım.

türk kahvesi yapmak

görsel
Sanki biraz çok güzel görünüyor....)))

neyse

siyah sarkisi nasi guzel bi sarki olan grup. durduk yere huzunlendiriyo.

birakiyorum suraya.
https://m.youtube.com/watch?v=7BQby_KKRAU

gecenin gerçeği

insanlar bana, hayatım boyunca yalnız yaşayabileceğimi ve bunun beni asla rahatsız etmeyeceğini düşündüklerini söylüyorlar, halbuki onların bu sığ düşüncelerine katlanmamın tek sebebi yalnız kalamıyor olmam.