entry'ler (103)

zengin kız zengin erkekle bakire kız bakir erkekle

Emin emine ile, hayri hayriye ile. Hadi bakalım.

1 milyon 200 bin liralık görüşme yapan chpli vekil

Kesinlikle ve kesinlikle bu işte bir iş var olayıdır. Adım gibi eminim araştırılsa altından bir yolsuzluk çıkacaktır. Birde özür dilerim birdaha olmaz demiş. Kuşkusuz faturayı halk ödeyecektir.

sedat peker

Reelde karşılarında görseler patates sıçacak adamların eleştirdiği insan. Klavye delikanlıları burada adama küfür bile edebiliyor. hangi biri acaba gerçek facebook hesapları ile bu adama gık diyebilir. Sanmıyorum. Nasıl olsa bulamaz bizi yardıralım kafasıyla ancak buraya yazarsınız dallamalar sizi. Gölgesini görseniz domalacaksınız hala burada kelime yapıyorsunuz.

yunanistan a kaçan darbecilerin iadesinin reddi

Gün itibari ile red edilmiştir. Askerlerin bugün serbest bırakılacağı ve sığınma taleplerinin mart ayında onaylanacağı yazılmış.

bir erkeğe en çok yakışan saç modeli

görsel

atatürk ü sevmek için tayyip i sevmemek

Anlamsız çatışmalar yaratır. Atatürk ü seven bir insan, tayyip erdoğan yandaşları tarafından vatan hayini ilan edilir. Tayyip erdoğan ı seven bir insan da atatürkçü insanlar tarafından koyun, akılsız, cahil ilan edilir. Peki atatürk ü seven biri tayyip erdoğan taraftarı olamaz mı. Tabi olabilir. Ama ayrıştırmayı biz kendimiz yapıyoruz. Birbirimizin fikirlerine saygı duymak yerine sürekli ötekileştiriyoruz, ayrıştırıyoruz. Bu yüzden atatürkçülük dinsizlik, tayyipçilik islami teröristçilik olmuş. Aslı var mı. Tabiki yok.

ezik yazarlar derneği

Onursal başkanlığını yaptığım dernektir.

yazarların şu an bulundukları il ve semt

istanbul/pendik/kaynarca.

güçlü bir türkiye için hayır diyorum

bütün saçmalıklar biraraya gelmiş. Çelişkiye bak Teröristleri önce gömmüş en son resimde doğuda ölüm olmasın demiş. Sizin kafanız bu kadar çalısıyor işte. (bkz: laf olsun torba dolsun)

başkanlığa evet çıkarsa yapılacaklar

(bkz: silktir git)

zall ın akp li olma ihtimali

Twitlerinden anlaşılacağı üzere kesinlikle hükümet karşıtı değildir.

erdoğan diktatörse mustafa kamal ne

Paranın arkasında hala atatürk resimleri var. Heryerde atatürk heykelleri var. Padişah olmayıp demokrasi getirmekmiş.

chp ve hdp köpürüyorsa evet

Bir baba repliğidir. Haklıdır da aslında. Hdp gibi bir parti başkanlığa hayır diyorsa kesinlikle akp doğru yolda demektir. Gelelim kılıçdaroğluna, başkanlık sistemi güzel sistem lakin ya erdoğandan sonra basiretsiz biri gelirse demiştir. Bu cümlesinde chp lideri aslında başkanlığı onaylamış, erdoğan ın siyasetini de onaylamıştır.

psikolojisi bozuk ilişkiler

içerisinde bulunduğum ilişkidir. Birbirimize ana bacı söveriz, sayarız. Ama ayrılmayız. Çünkü manyağız, hastayız.

veba

Sinirli, agresif, ben ne dersem o olacak kafasında bir sevgilinin sebep olacağı hastalıktır.

sevgilinizin benzediği ünlü

(bkz: özgü namal)

sözlük yazarlarının en çok kullandığı klişeler

Seni seviyorum.

gece kıpırdamadan yattığı pozisyonda kalkan tip

(bkz: leon) (bkz: jean reno)

kadın erkeğin özürlüsüdür

Bir tez. Aslında dünyada sadece erkek ırkı vardır. Anne karnındayken bebeğin özürlü olması ile bebek dünyaya kadın olarak gelir. Bazı organları oluşmamış, bazı organları fazla büyümüş ve biçimsizdir. Kuvvet olarak erkekten kat kat düşüktür. bir kadın inşaat işçisi olamaz. Beceri olarak erkekle kıyaslanamaz bile. Kadınlar arabayı erkekler gibi kullanamaz.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

Bugün rötarlı olarak 03:04 de yakılmıştır.