bugün

entry'ler (40)

she past away

yeni keşfettiğim,son derece değişik ve güzel müzik yapan gruptur.

ersin özbükey

zaytung haberlerinde ygs birincisi olduğunu miami'de öğrenen gençten, ulaştırma bakanlığının basın sözcülüğüne, pek çok çeşitte rolü üstlenen zattır. içinde bulunduğu tüm haberlerde dürüst, tarafsız, ahlaksız haberciliğin ayyuka çıktığı gözlemlenebilmektedir.

çocukken okunan en müthiş kitaplar

Seker portakali ve devam kitaplari olan gunesi uyandiralim ile delifisek in ornek verilebilecegi kitaplardir.

sevtap parman

katıksız ingiliz aksanına hayran olduğum, billur sesiyle beni benden alan, gerek kulağa gerekse göze hitap eden yetenek fıskiyesi sanatçıdır.

multitap

Battaniyem adli sarkilariyla tanidigim gercek anlamda yetenekli ve gelecek vaad eden rock grubudur. Cibik sarkisina cektikleri klip de oldukca guzeldir. Soz konusu grup canli performanslarinda cosar, costurur. Yollari acik denilesidir.

nihat doğan ile aynı fikirde olmak

Hayra yorulmamasi gereken davranistir. Zordur. Allah acil sifalar versin denilmelidir.

sözlük yazarlarının çaldığı enstrümanlar

(bkz: keman)

yanlış anlaşılmış şarkı sözleri

malt-deprem

anlaşılan: üç hafta bile bile dayanamadım, tepeme yıkıldı.
doğrusu:3.1' e bile dayanamadı, tepeme yıkıldı.

tarkan-dudu

anlaşılan:tanrım mümkün değilse işte o gün yandık.
doğrusu:tamiri mümkün değilse işte o gün yandık.

hande yener-kibir

anlaşılan:kibirli canavar gibi bekliyor musun?ah tıpkı bi volkan gibi...
doğrusu:kibir bir canavar gibi bekliyor pusuda.

the cranberries-zombie

anlaşılan:iyyaheee!
doğrusu:in your head.

rob zombie-dragula

anlaşılan:çekirdeeek.
doğrusu:dragula.

her ne kadar bu şarkıların benim anladığım gibi olmadığını gösteren yazılı, sözlü ve görsel materyaller bolca mevcut olsa da ben bu konuda hala ısrarcı davranmaktayım.

(bkz: hiçbir şarkıyı düzgün anlamamak)

a şehrinden b şehrine giden araç

Kaza yapmasi kusaktan kusaga her ogrenci tarafindan dilenen aractir.

720

beşiktaş'ta bulunan bir skateparkın adıdır.

(bkz: 720 adrenaline skatepark)

çöp kutusundan hurra diyerek fırlayan kedi

Hurra deme yetisine sahip kedidir.

film izlerken oyuncularla konusmak

yaygin olarak gerceklestirilen, sinemada gerceklestirilmeye kalkilirsa sorunlar yaratabilecek olan ulvi bir eylemdir. izleyen ,kâh cocugu kacirilmis anneye cocugun yerini soyler kâh aldatilan esas kizi teselli eder. Uzun ugraslar verilse de film akisininin , filmi izleyen bireyler tarafindan degistirildigi gorulmemistir. Nafiledir.

(bkz: Ben sana guvenme ona demistim)

ugg giyince seksi olduğunu sanan kız

Yanilan kizdir. Gercekler anlatilmali, akabinde gerceklesecek ruhsal cokusunde destek olunmalidir. Yaziktir.

modem ışıkları

Asla sonmemesi, her daim yanmasi istenen, bir nevi hayata baglayan isiklardir.

evine et girmeyen yoksullar

(bkz: Evine et gir(e)meyen yoksullar)

one way or another

Soyleyeni de dinleyeni de asiri sekilde costurma potansiyeline sahip blondie sarkisi.

kral tv top 20 izleyip içlenmek

Duygulari olan bunyelerin gerceklestirmemesinin ilginc olacagi eylemdir. Kral tv top 20 nin daimi ve asla degismez ismi ismail yk nin yurekleri daglayan parcalarini ele alalim. Nasil bir insan bu ulvi sanatcinin umarsiz kiz arkadasi tarafindan terkedilmesinin ya da karsinina hayirli bir kismet cikmamasinin konu alindigi parcalarinin, kendilerinden daha da ic acitici kliplerini izleyip iclenmez?

hayat bazen diye başlayan cümleler

Hayat bazen kürdan vb. olmayan ortamda dişe maydanoz kaçmasıdır.

kadın din öğretmeni

aldığım duyumlara göre varolan fakat şu ana kadar görmediğim, soyu tükenme tehlikesi altında olan öğretmen türüdür.

abiye kuzu taklidi yapan kızı döverek sakatlamak

Yakin zamanda gerceklestirmeyi planladigim, ayrica gerceklestiren bunyelere de destek olacagim eylemdir.