bugün

entry'ler (113)

roger federer

gün itibariyle hak ettiği yere, atp sıralamasında 1.'liğe tekrar yükselmiş efsane.

7 haziran 2009 roger federer robin söderling maçı

turnuvada soderling'in nasıl yenildiğini öğreten maç. ekselanslarına 14. grand slam şampiyonluğuyla birlikte kolekiyonu tamamlatmış olan maçtır ayrıyetten.

devletin gerçek yüzü

(bkz: ben devletin yüzsüz olduğunu düşünmüştüm ama neyse)

fenerbahçe türkiye kupası nı alırsa olabilecekler

ulaşım metrobüs yerine uçan mor ineklerle sağlanır. türkiye avrupa birliğine girer. güneş batıdan doğar.

(bkz: boş kümeye verilebilecek örnekler)

var mısın yok musun da ilk 4 kutuda 500 bin bulmak

teselli ödülü olarak hekim le bir akşam yemeği ve adını unuttuğum garip gülen ve her şeye bir kafiye bulan adamdan da istek şarkı söyletilmesi gereken hadisedir.

ben altı yaşımdan beri sevişiyorum ulan

(bkz: yazarlar 6 yaşında olsa açılacak başlıklar)

öyle sevgilim olsun 150 milyar borcum olsun

anca hayaldir. çünkü "öyle sevgili" 150 milyar borcu olan adama bakmaz.

12 mart 2009 hamburger sv galatasaray maçı

skorun yine ulusal kanalların sağ üst köşesinden takip edileceği maçlardan biridir..

uefa kupası na kıçı kırık bir kupa diyen fenerli

hiç kıçı kırık kupa görmemiş fenerlidir.

yaşlanmayan ünlüler

aradığınız kriterlere göre bir sonuç bulunamadı. bunu mu demek istediniz:

(bkz: estetikli ünlüler)

selam

bizim günlük hayatta kullandığımız anlamında inglizcesi 'hiya'dır ve bi anlamda türkçeye duydugum sevgının artmasına neden olmustur bu munasebetle. bi kere düşünsene 'slmm' demek istiyosun 'hiyaaaaa' cıkıyo. yani cok rahat baska yerlere cekilebilir, ben cekiyorum en azından. * *

breaking dawn

stephanie meyer in içinde gizli kalmış türk filmi senaristini çıkaran kitap olmuştur gözümde.

--spoiler--
4 kitaptır bellaya asık olan allahın kurtadamı geldı bebege asık oldu helal olsun diyorum.
--spoiler--

bizimkler zengin kız fakir+oglan+ nuri alço dan öteye gidememişti.tebrikler

kedileriseviniz

satanistkesenpsikopatkedi den sonra satanist eylemlere karsı oluşturulan yeni slogan olması muhtemel slogan.

zengin olduğu halde doğalgaz kullanmayan adam

dogalgaz kullanmayarak zengin olmuş adamdır.

26 şubat 2009 galatasaray fc bordeaux maçı

bordeaux için ' c'est une finale ' in meali.*

(mac bitmeden eksileyen arkadas umarım spor haberleri izliyordur.)

tepeden tirnaga siyah giyinmek

tepeden tırnağa kilo problemi olanların büründüğü durum. işe yarıyor mı, pek sanmıyorum.

hala akp ye oy veren kitle

buzdolabı yenilenmiş, 2 yıllık kömürü garantilenmiş kitledir. ama şu da bir gerçek ki eğer gerçekten mesele türkiye ve demokrasiyse kimse verdiği oy yüzünden yargılanamaz.

daha uludağ sözlük e gelmem

her türlü moderatörle sorunu olan insan çeşidinin kullandıgı kalıbın uludag sozluk uyarlamasıdır. rte, uludag sozlukte kendı hakkındakı entrylerı okuyunca da sarf etmesi muhtemel sözlerden biridir aynı zamanda.

ferhat göçer in coverlamasından korkulan parçalar

(bkz: thriller)

dans etsin bide zaten yarımyamalak olan ruh salıgım hepten gitsin. ama magazın gundemınden 3 ay dusmez, sibel can ın tangası gibi ezberleriz hareketleri.

hitler in teknik direktör olması

çok mantıklı hayal türü. çoğu teknik direktörden daha hayırlı olur takımına. mesela karsı takımın defansı sıvı sabun olur, kalrciyi düğme yaparlar. kırmızı kart bile alınsa rakip takımda bu durumdan yararlanacak kadar oyuncu kalmaz. yanlız tek sorun yabancı sınırıdır zira benim bildiğim hitler almandan baskasını oynatmaz.