bugün

entry'ler (34)

facebook ta zaman tüneli tuzağı

geçtiğime bin pişman olduğum ve harbi facia nitelikli bir profile sahip olduğumun izlemini veren bir olaydır. komşumuzla muhabbet ederken de abi geçme ya dememe rağmen geçme anı itirabiyle yüzündeki l"an nereye gitti o beğeniler vs. " gibi tepkiler vermesiyle pişmanlık yaşadığı durumdur.Sevmedim,alışamadım,gelişmesi lazım vesselam..geri de dönmede sakatlık oluyorsa böyle...faceden soğutmada birebir bence.

cuma namazında uchiha itachi yle saf tutmak

(bkz: uchiha itachinin vaaz vermesi)

hayko cepkin

televizyon programı olacakmış sanırsam...nedir acep programın tarzı...* * * *
g-extreme adındaydı sanırsam.konusu tabii ki saçma sapan bahsettiğim şeylerle uymamakta azizim,program daha şu anda saymakta zorlanacağım isim&sıfat tamlamalarıyla anlatılacak bir program olmalı...olmalı yani.

turisas

ziyadesiyle sevdiğim gruplardan biridir.mathias nygård'ın dediği gibi keman vs. var diye süper folk sanırlıyoruz demiş ve öyle sayılmasına rağmen pek de öyle olmayan,a finnish summer with turisas diye bir de olayları vardır ki izlerken netta skog'un sürekli neden salata yaptığını düşündürür. hanu oğlumuzun gidişi üzmüş,netta kızımızın gidişi vay başımıza bunlar da mı gelecekti dedirtmiştir.bass ve keyboard gelmiş bulunmakta gruba * * Hayırlısı bakalım.

perttu kivilaakso

bey oğlumuzun nişanlandığı haberi * türk hanım hayranlarımızı ziyadesiyle üzmüş görünmekte.

cysrosos

hoşbulduk demeyi kendine borç bilen insandır. uzun zamandır yazamamasının tek sebebi allah belasını versin dediği nickini hatırlayamamasıdır. şifre ve nick hatırlayamama gibi büyük bir problemi vardır.

alexi laiho ile bim de karşılaşmak

dünyanın o an durduğunu hissettiğiniz durumdur... alexinin yüksek ihtimal sarhoş olmasından dolayı size çarptığında kalpten gitmeme riskinizin olmadığı durumdur.artık o kadar şey olduktan sonra ortada durum mu kalır bilinmez vesselam.

children of bodom

forumların birinde * * gördüğüm bir yazıyı unutturmayacak gruptur.
(bkz: alexi laiho ile bim de karşılaşmak)

evet efendiler,hayali yazı yazılır da bu kadarı da değil denecek yazıdır.

18 nisan 2011 children of bodom konseri

gitmek için her ne kadar uğraşsam da gidemeyeceğim;gidemediğime feci üzüldüğüm konserdir.konserde video falan çekilebiliyorsa çeken olur mu?

manga

aynı zamanda sitelerinin kapalı olduğu zamanın yanlış bir zamana denk geldiğini düşünmekteyim.eurovisiona katılacakları zamanda ki şarkının yayınlanmasına az kalmış bir zamanda sitenin lapanması kötü olmuştur efenim.sevgili manga üyeri de siteye girmektedirler.cem'in yazdığı mesaj sayısı ( 70 küsür) ile fermanın yazdığı mesaj sayısı(5) karşılaştırılınca aferim dedirten durumdur.

ferman akgül

kualaga güzel gelen sesi olamakla beraber vokali çok iyi olan manga grubunun solisti.hayranları boldur fermaan fermaan ya da abi derler.rap ve rockı birleştirmekle de güzel yapmış.akıllı bir insanıdır aynı zamanda billboard da yazardır sanırm her ay bir yazısı yayınlanır.güzel yazar evladımız. yolu açık olsun.

lacuna coil

herkesin cristinanın sesi harika derken benim andreanın sesi de bir harika dememele insanalrın bana ters ters bakmasına sebep oaln sevdigim bir grup.Bu arada andrea evladımız saclarını kestirmis johnny deppe benzemis .ya da benzememes bnim gözlerim yanlıs görmüs.neyse benzememis te olaiblir.ama harbi güzel olmuslar.
diger elemanların ilginc görüntüleri gitmis * *
görsel

hayko cepkin

Tarzını kendimce Arabesk -brtual metal olarak tanımladığım ve benim de öyle boğazım olsaydı dediğim şahıs.
Aynı zamanda gözü küçüklüğünden kalmıştır.Bir zamanalr uzun saçlı olan evladımız bir gün dellenerek saçlarını kesmiş olma ihtimalini düksek buluyorum ..Harika şarkıları vardır.
Arabesk müzik sever aynı zamanda.*

tuomas holopainen

Harika bir klavyeci.nightwish'in kurucusu ve klavyecisi.disneyland hayranı olduğunu düşünmekteyim.
vw yüzüklerin efendisi hayranıymış.*

apocalyptica

olayı asmıs bitirmis hayranlık duydugum tek insan toplulugu..abi böyle bir sey yok bu nedir ya cello sesine hasta ettiren ve olayı harbi harbi yemis bitirmis adamlar tüm sarkilarını severk dinlettiren hele headbang oyına bitiren topuluk..

yol gözümü dağlıyor

Sandık Albümünden bir parca.Hayko harbi tarz yapmıs böyle bir sey yok.Arabesk-Brutal metal.o da iyi *
"yol gözümü dağlıyor* ..."diye giden ve bagımlılık yapıp melodisini sürekli söyleten ilginc bir sarki.

yıldırım demiröreni alkışlayan beşiktaş taraftarı

para ile tutulmus olma ihtimali yüksek parazittir..dikkat etmesi gereken bir husus var ki bir harbi beşiktaş taraflarının yanında bulunmaması gerekir aksi takdirde ikinci bulunacagı adres hastanedir..

yıldırım demirören

soyadından da anlasılacagı üzere besiktas ile kupalar arasına demirören biri..yıldırımları da yollayarak inönüyü yakacak..

uzaya gönderilen türkçe mesaj

"biz dünyadan türkler siz kim oluyorsunuz" ya da "kiminle görüsüyoruz" tarzı bir mesaj yollanabilir...tahminimce uzaya türkçe mesaj yerine biz mesaj yollasak bile "HELLO!" yazacagımızı düsünüyorum..dünyada en cok konusulan dil vs... diye uzaydaki dünyalı mı ki ingilizceyi bilsin?

twitter vs facebook

facebook manyaklarının bunu sevenler onu sevenler vs... paylassın olayının facebook'ta olmadıgını ögrendikleri anda facebook bnim icin bitmistir düsünceleri yüzünden facebook daha öndedir.