bugün

9.nesil uludağ sözlük yazarı. ümraniye'den uzaklaşmasını tavsiye ediyorum kendisine.
hoşgelmiştir, iyi ki gelmiştir. zeki, esprili, mantıklı tatlı mı tatlı bir yazardır ayrıca arkadaşımdır. canım o benim canım.
(#15086044)

(ara: yok ebesinin)
sinek tamam da kanat ne iş.
ağladığımı iddia eden, ne içtiğini merak ettiğim bağımlı yazardır.
acayip şeylerden bahseden yazar kardeşimiz.
nickini corbadaki yazacağına corbadak yazıp i'yi koymayı unutup sineğe geçerek almış yazar. şu aralar her başlığın altına "onunda amına koyayım" "arabasınında amına koyayım" yazıyor. (bkz: kokain kafası)
Öğretmen olunca ağzına kürekle vuracağı kişilerden olup zam isteyenlere çemkirmek yerine kürekle zam isteyecek öğretmendir.

dur yiğidim hele bir otur soluklan. Sen daha aday olarak bu işin uzaktan hoş göründüğünü düşünüyorsan... girince görürsün ali samiyi.
(bkz: #15595968) açıklama bekliyorum...
Gerçekten nickini ilk okuduğumda çorbadaki sinek dedim kanadını görünce merak ettim ve şaşırdım. Gövde nerede ki? uçamaz zaten kanadı kalmış ya merak ettim gerçekten gövde çorbanın dibinde mi diye. bu arada Nesildaşım yazardır hoşgelmişler.
insanları tahrik etmeyi çok iyi bilen yazardır. sevin, sayın, öpün...
(bkz: sen bana bok demişsin)
daha nik yazmasını bilmeyen son neslin yazarı.
kazim bisey mi lazim a acik mektup:

Sevgili kazim bisey mi lazim,

Bak canim... Ben ki sayfalarca ingilizce kompozisyonlar hazirlayan nacizane bir dil ogrencisiyim. Yani bu demek ki, kicikirik ingilizcenle efelenme.

Haaa ayrica, turkce bir metnin icinde 'nick' seklinde bir kullanim yanlistir. Turkce okundugu gibi yazilan bir dildir. Nik, kıral, tıraş, pirenses aslinda dogru kullanimlardir. Ama uc bes beyinsiz ' zuhuhhahaa biz ingilizce yazmayi biliyoz yiiaaa' diyebilsin diye dile ingilizce kullanimlari yerlesmistir.

Esen kalin...
dayanamayıp ingilizceden türk dil kurumuna atladığını anonsla bildiren yazardır.

(bkz: şemsiyeyi içinde açtıysak kusura bakma)
(bkz: olur öyle arada)
benden bir nesil aşağı olduğu halde bana yeni yetme diyen yazardır. hem istemiyorsan okuma entrylerimi arkadaşım banane.
öyle demeyin arkadaşlar corbadaki kelimesi ingilizcededir ve çorbadak diye okunur. türkçede ingilizce okunduğu gibi yazıldığından corbadaksinekkanadı yazmıştır.

(bkz: nick altına yazan yazarlar)
pardon
(bkz: nik altına yazan yazarlar)
sonucunu merakla beklediğim paylaşımcı yazardır. nickimi ukala meeeen diye okusundur bundan sonra. *
samimi dilci arkadaşım. inşallah o da ingilizce öğretmenliği okuyacak.
bana ifrit olmaktaymış. severim halbuki kendisini neyse.
normal yazar.
amanın!!
roma imparatorluğu ve ingiltere'nin din yüzünden hüküm sürdüğünü iddia eden zır cahil dinci. halbuki bilse roma imparatorluğu kurulduğunda isa bile yoktu şaşırırdı herhalde.
an itibariyle sakarya universitesi ingilizce ogretmenligini kazanmis yazar.
(#16599409) tebrik ettiğim yazar. * *
bugünlerde sürekli tekrar tekrar twitter sayfasının adresini her yerde dağıtan ve sanırım takipçi sayısına göre para kazanandır.
allah hayırlı işler versin diyelim...