bugün

bir şeyin de bokunu çıkarmak olmaz insan ırkı olarak.
bir aşk-ı memnu değildir.
Keşke önce game of thrones'a final çekmeyi becerebilselerdi. Şimdi ben nasıl güvenip, bu yeni diziyi takip edeyim.
Muhtemelen fatih aegon dönemini anlatacak olan yeni yapım. ilk ejderhalar, balerion falan.

(bkz: Ejderhanın evi)

Yerimizi alalım.
Game of thrones'in devam dizisi olmayacak olan dizi.
ne zaman çıkacağı merak konusu olan targaryen hanedanlığını anlatacak dizi.
Covid-19 salgını yüzünden çekimleri maalesef ertelenen dizi.
Got'un uzantı dizisi.

görsel
görsel

Game of Thrones'un uzantı dizisi House of the Dragon'ın prodüksiyonu başladı. HBO, kadronun sosyal mesafe eşliğinde yapılan ilk masa başı okumasından bir fotoğraf paylaşarak haberi duyurdu.

Serinin yazarı George R.R. Martin'in Fire & Blood isimli romanından uyarlanacak dizi, ana dizideki olayların 300 yıl öncesinde geçecek ve Targaryen Hanedanlığı'nı konu alacak. 2022'de başlaması planlanan dizinin kadrosunda Paddy Considine, Olivia Cooke, Matt Smith, Emma D’Arcy, Fabien Frankel, Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best ve Sonoya Mizuno yer alıyor. Considine, ana karakterlerden Kral Viserys Targaryen'i; Cooke, Alicent Hightower'ı; D'Arcy, Prenses Rhaenyra Targaryen'i ve Smith, Prens Daemon Targaryen'i canlandıracak.

http://www.ranini.tv/habe...gonin-produksiyonu-baslad
Got finali yüzünden bi daha dizi izlememe kararı aldım herifler utanmadan yeni dizi çekiyor. izleyen net enayidir.
görsel

Game of Thrones'un uzantı dizisi House of the Dragon'ın yayın tarihi sonunda belli oldu. Dizi, 21 Ağustos'ta HBO'da başlıyor!

http://www.ranini.tv/habe...gon-21-agustosta-basliyor
görsel

Afişi...
izlediğimiz game of thrones dizisinin geçmişini konu almıştır.
karşınızda jon snowun dedesi.
görsel
görsel
ilk bölümü yayinlanan dizidir. Allah aşkına biri bir link bişey vs atsın hicbir yerdem izleyemiyorum.
yerli kanallarda yayınlanmadığı için henüz müşerref olamadığımız dizi. lakin sosyal medyadaki yorumlara bakılırsa bunda da epeyce çılgın atmalar varmış.
halihazırda oynayan diziler arasında en başarılı olanıdır. hem dizi hem de dizinin geçtiği evrenle ilgili faydalı bilgiler almak için telegram kanalına bakabilirsiniz https://t.me/hotdinfo
günden güne batırıyor mu ne dediğim dizi. O son bölüm neydi öyle? Dexter fiyaskosunda bir katliam var diziye biri el atmalı..
game of thrones u henüz yeni bitirdiğimden midir sebep emin değilim. bu dizi pek sarmadı beni. bir kaç yıl önce izlemiş olsam beklentim cok yüksek olur muydu ona da emin değilim. game of thrones aklimdaki tazeliğini kaybedince bu diziyi o zaman izlemeye çalışırım sanırım. büzüklerin efendisi şu an gayet iyi geldi bünyeye. house of the dragon dan kaçanlara tavsiye edilir.
Bütün linkler telif hakkı yüzünden yarrağı yediği için 8. Bölümü izleyemediğim dizi. Özelden link atan olursa sevinirim. Bu arada bu kadar entry alması gerçekten çok tuhaf sözlük cidden bitmiş.
ilk sezon bittiği için tüm geceyi kederimden theme song nııığ nııığlayarak geçirdim. Eğer got ile aynı tempoda ilerlerse final sezonunu torunlarımla izleyebilirim diye umuyorum.
"emuna godumun sarı gafalıları" şeklinde izlendiği rivayet edilen dizidir. doktor who olarak bildiğimiz matt smith dizinin başrolünde demon targeryan rolünü oynuyor sırf bu abimiz için bile izlenebilir. dün bir videoya denk geldim diziyi izleyenler için spoiler olabilir o yüzden aşağı yazıyorum bundan sonrasını okumasın son bölümü izlememiş olanlar

--spoiler--

o büyük ejderya üstündeki tek gözlü korsan kılıklı targeryan ile küçük olan ejderyayı üstündeki bızdık ile beraber yer fıstığı yer gibi yiyiyor

--spoiler--
rings of power senaryosunu yazanlar oturup izlesin şunu da ders alsınlar.
Birisi sevabına... spoil verip piç etmeden...

Nedir hangi diziye filme benzer...
Tavsiye vs bir şeyler yazarsa sevinirim.

Arada herkes gibu Ne izliiim aq diyen birisine.
bu grubun senaristleri niye sürekli bir ensest olayına giriyorlar yapımlarında acaba.