bugün

entry'ler (15)

bunaldım

süper eğlenceli müfide inselel şarkısı

sözleri;
aksilikler, zincirleme kaza gibidir bazen
sen kovarsın, onlar gelir
gitmezler hiç tependen
başlamaya görsün herşey
bir anda ters gitmeye
dönmez allah, dönmez bir türlü
gerisin geriye
geç kalırsın, trafik sıkışır
bir de çamur bulaşır
en gerekli hassas anda
ağzın dilin dolaşır
en romantik anda kayarsın
sırtın yere yapışır
tam da sevdim derken
aşkın kayıplara karışır
bunaldım ooff
daraldım
önce koştum, koştum biraz
biraz da ip atladım
sonra bir türkü tutturdum da
birazcık rahatladım

otobüs

2002 yılına ait çelik şarkısı.

seyfi dursunoğlu

Abartma artık, lütfen kısa kes, bi sus ama yaa nidaları atmama sebep olup, benzemez kimse sana yarışmasını bana zehir eden kişidir şu sıralar.

sadece kirolardan beklenecek hareketler

giysilerinin, kullandığı elektronik aletlerin, eşyalarının, evinin, arabasının v.s., v.s., v.s. ne markasını veya ne kadar pahalı olduğunu alttan alttan etrafındaki insanların gözüne ve kulağına sokan herkes kıronun önde gidenidir. Cromagnonun günümüz versiyonudur hatta. beyin gelişiminden ve beynin kullanılabilitesinden haberdar olmamış yaratıktır.

komik küfürler

allaan mokarı denir bizim tırakyada beyaa.

sigara alkol nargile içmeyen ezik insan

içenler içsin keyifli geliyorsa. hoşlanmayan o ortamda bulunmasın bile. bulunmak zorundaysa da mırın kırın etmesin. karışmasın artık kimse insanların ne yapıp ne yapmayacağına arkadaş.

hepsi

miyavlayan sesleriyle şarkı söylemeye birşeyler yapmaya çalıştıklarına katılmaktayım. ancak şaka isimli albümlerinde söyledikleri zuhal olcayın iyisin şarkısına yapılan müzik çok fazla hoşuma gidiyor. hepsi grubu söylemeye çalışmış olsa da dinliyorum.

çorbacı

ben. yaptığım radyo programında çaldığım şarkılarda tarzdan tarza geçmemden mütevellit dinleyenlerimin bana taktığı isim. buraya üye olurken geldi aklıma nasıl olduysa.

ciguli

http://www.dailymotion.co...ciguli-romale-bonus_music
var mı Türkiye'de daha iyisini çalacak babayiğit? Goran Bregovic de Ciguli'den farklı bişey yapmıyor. Ama saf kalpli insanlar hayatta her zaman kaybetmiştir zaten.

haykıracak nefesim kalmasa bile

pınar aylin'de 2011 tarihli hit 70'ler adlı albümünde seslendirmiştir.

serkan çağrı

Serkan Çağrı klarnette, Ciguli akordeonda olsun ve Atiye damardan bir jazz söylesin sonra blues'a geçsinler falan filan. Hayalim bu.

yürüdün mü

nil karaibrahimgil'in ben buraya çıplak geldim isimli yeni albümüyle kendisini sanatsal açıdan nasıl da geliştirdiği ilk klibiyle anlaşılıyor. Albümün en aklı başında şarkılarından biri bu yürüdün mü? diğer taraftan allahımı şaşırıcam şarkısına geçerseniz yine haydi eğlenelim başka neden geldik dünyaya sanki diyen nil'i görürsünüz.

ege

Flemenko tarzında müzik yapan, adı gibi kendi de egeli (izmirli) olan popcu.

making your mind up

bucks fizz 1981 eurovision şarkı yarışmasında birinci olmamıştır. birinci sırada yarışmış ancak on dördüncü olabilmiştir.

jose maria gutierrez hernandez

Beşiktaş'ımda oynadığı zamanlarda Fabian Ernst kadar sevecektim az daha kendisini.