bugün

cep telefonundan sms atma donemi basladigindan beri turkcemizde daha cok kullanilir olmus sozcuk.

daha edepli olup "sikildim" yerine "bunaldim" yazmak bir dilin unutulmus 1 kelimesini dahi olsa gun yuzune cikarmis oldu. tesekkurler cep telefonu tesekkurler sms.
süper eğlenceli müfide inselel şarkısı

sözleri;
aksilikler, zincirleme kaza gibidir bazen
sen kovarsın, onlar gelir
gitmezler hiç tependen
başlamaya görsün herşey
bir anda ters gitmeye
dönmez allah, dönmez bir türlü
gerisin geriye
geç kalırsın, trafik sıkışır
bir de çamur bulaşır
en gerekli hassas anda
ağzın dilin dolaşır
en romantik anda kayarsın
sırtın yere yapışır
tam da sevdim derken
aşkın kayıplara karışır
bunaldım ooff
daraldım
önce koştum, koştum biraz
biraz da ip atladım
sonra bir türkü tutturdum da
birazcık rahatladım
--spoiler--
önce koştum, koştum biraz
biraz da ip atladım
sonra da bir türkü tutturdum da
birazcık rahatladım

--spoiler--

http://youtu.be/eQnftqtokCo
sınavlar zamanı en çok dediğim kelimedir ha bide ağlamak istiyorum.
Artık canıma tak etti,insanlar tarafından ezik,salak görülmek.Hergün dalga geçiyorlar her harekettimle,ne söylesem gülüyorlar.Bir kaç kez rahatsız olduğumu bana böyle davranmaları gerektiği söyledim.Yok fayda etmiyor,bütün insanlardan nefret ediyorum umarım mutlusunuzdur.
Bunaldım artık. Buradaki abazanların özel hayatlarında yaptıkları şeyler hakkında başlık açmalarından. Görüş ayrılıkları olabilir, herkes fikrini özgürce yazabilsin diye burası var zaten fakat tek sorun şu ki sözlüğü sözlük olmaktan çıkardılar. Anlatmak istediklerinizi anlatabileceğiniz çok yer var ki bu tarz şeyleri eksileyen çok fazla kişi var ve insanların artık bu tarz başlıklar görmek istediklerini düşünmüyorum. Lütfen dikkate alın sayın "yazarlar" .
hayat benim için yeni başlıyor.. bunalmadım.. tekrar nefes almaya başladım ben....
Harbiden la yalnızlık çok kötüymus gelirsin turkiyede en güzel üniversite yeni olduğun için kimseyi tanımaz sap sap o mekan senin bu mekan benim .
sabahlatacak gibi. boktan his.