bugün

entry'ler (46)

ösym sınav ücretleri

Fiyatları gördükçe sınava girmekten vazgeçeceğim neredeyse. Kaldırdılar barajı, şimdi caydrıcı olsun diye fiyata zam koyuyorlar. Gerçekten ülkenin bu ekonomisinden bıktım usandım artık....

ingilizce

Annem 2 ayda ana dili gibi Almanca'yı öğrendi de ben yıllardır bir ingilizce'yi öğrenemedim. Kolay gibi duran ama çok lanet olan bir dil.

Günümüzde kesinlikle bilinmesi gereken bir dil. Sadece yurt dışı için değil artık yurt içi için bile gerekli. Çoğu yer ingilizcesi olmayanları almamaya başladı. Ne yapıp ne edip öğrenelim artık şunu...

viski varken rakı içen varoş

Rom cola dışında hiçbir şey içmedim. Viski ve Rakı gerçekten tatlarını merak ettiğim lezzetler...

kızınız olsa adını ne koyardınız

Eğer devlet izin verirse "Sofia Rhoades" veya "Maria Rhoades" koymak isterdim. Eğer izin vermezse "Roza" ismini koyardım.

büyük meme ve kaslı vücut

Erkekte çok mükemmel duruyor. Hatta "bana göre" erkeğin memesi büyük olmalı. Fakat kadında bir tuhaf duruyor. Belli bir düzeye kadar kas kadına çok yakışıyor. Mesela hafif karın bölgesinde ve kollarda mükemmel duruyor. Fakat zamanla vücudunda yağ oranı azaldıkça memeleri küçülecektir. Yani hem kaslı, hem de büyük memeli olan kadınların memeleri genelde silikon oluyor.

yabancı eşin türkçe bilmemesi

Yabancı bir kocam olsun da tek Türkçe bilmesin. işaret diliyle konuşurum, dumanla haberleşirim, çizimle anlatırım ya da en kolayı onun dilini öğrenirim. Yeter ki yabancı olsun...

akrep burcu kadını

Buyurun benim bir sorun mu vardı? Dinliyorum...

yks

düz hesap 140 kaldı ve kafayı yemek üzereyim. 20 yaşına geldim daha kazanamadım şu lanet sınavı...

yaşanacak en güzel şehir

Hiçbirisi. TR'de olan hiçbir şehir güzel gelmiyor artık.

allah garibanlara şehitliği nasip ediyor

Hayır sadece garibanlar askere gidiyor...

gavsın elini tutmak allah ın elini tutmaktır

Arkadaşlar olay nedir? Ben yine ne kaçırdım?

türbede turistlere seks teklif eden mısırlı

Araplardan çokta bir şey beklememek gerek... Şaşırtmadı yani.

aşkım çok ıslandım diyen kız

Şaşılacak şey değil. Biz kadınların da cinsel ihtiyaçları vardır. Sadece Türkiye'de bu duygular bastırılıyor o ayrı bir mevzu...

ince bacaklı vs kalın bacaklı erkek

Uzun olmadığı sürece ikisinin de güzel durmayacağı maalesef acı bir gerçek.

insan eti yemek faydalı mıdır

Ne yalan söyleyeyim düşünmüyor değilim...

erkek adam

Kibar, saygılı ve bakımlı olan. Ayrıca eşiyle/sevgilisiyle oturup ortak bir paydada buluşabilecek kadar medeni olan. (Bana göre)

bir günde 6 kere boşalmak

Günde 6 kez yapan şahsiyet. Yarın bir kadının yanında 10 saniyede boşalınca ve sonra aşağılanınca görürsün 6 kez yapmayı.

hollanda türkiyeden yüz misli büyük bir devlettir

Maalesef öyle. 2 yıl Hollanda'da yaşadım. Buraya gelmek istemedim. Türkiye'nin bir Hollanda olabilmesi için kırk fırın ekmek yemesi lazım.

annenizi siken birine nasıl baba diyorsunuz

Ananız bu işi sevmiyorsa konuşun. Seviyorsa bence bu işi pek deşmeyin. Ayrıca cinsellik ihtiyaçtır. Anneniz babanızla bir süre yapmasın bakalım ne zaman sonra hastaneye kaldırılacak.

kızlar kime verir kime vermez

Soracağınız her kızdan farklı bir cevap alırsınız. Genelleme yapılamayacak bir soru. Mesela ben keko sevmem, istanbul beyefendisi olursa belki, ayrıca kıllı erkeği asla ama asla sevmem ve Türk erkeklerinin %80'inden uzak durmaya çalışırım. Fakat bazı kızlardan bunun tam tersini de duyabilirsiniz.