bugün

entry'ler (92)

pısırıkların ahirete sığınması

(bkz: öteki tarafta enişteme si*tircem sizi)

iki erkekle birlikte çıkan kız

bunu yapıp birde üstüne "evlenmeden vermem" diyerek namusu oralarda sanan kızlar vardır ki görüldüğünde kafalarını duvarlara vurmak gerekir. al işte çıkıyorsun iki erkekle bana birde namusdan mı bahsediyorsun? bu kızın sevgilisi olsam * * * böyle bir durumu öğrendiğimde diğer erkeklerle irtibata geçip kızı bir mekana götürüp gerekli işlemi uygularım. ona olan sevgimmiş saygımmış hak getire.

dar pantolon giyen kızlar

erkekler tarafından hem çok beğenilen hemde yeri geldiğinde çok küfür yiyen pantolon türünü üstlerinde taşıyan kızlardır. çoğu kız giyer , bir hevesle alır ama g*tü biçimsiz olan kızlarda amaçsız durur.

kızların evden çıkarkenki hazırlanma süreci

bir sürü şey olur biter duş , giyinme , makyaj ıvız zıvır bla bla sonra kapıdan çıkmaya yakın erkek tarafı boş durmak istemeyeceği için birşeylerle tıkınır yada tv açmıştır. kız kapıya doğru yönelirken " hadi hadi yaaa sen mi bekliceeeezzz " der. erkeğin içindeki küfür deryasında fırtınalar kopar ama dışarıya yansıtamaz * . bu olayda kızların evden çıkarken yaptıkları bütün herşeyin erkeğe bir combo gelmesiyle birlikte son söylenen cümleyle de kız erkeğine fatality çeker ve olay merdivende kavgaya kadar gider.

kornetin bedavasını sevgiliye veren insan

normal insandır. üretici firmanında aşkına vb. kelimelerle sunduğu bedava ürünü aşkına veriyordur. beleşçi damgasını da bedavasını yiyen sevgiliye vurulması gereklidir sonuç olarak.

msn de babayı engellemek

eklemek gibi bir hata yaptıktan sonra bari "hatanın neresinden dönsem kardır." düşüncesiyle yapılan eylemdir. mantıklıdır. * ben yaptık, pişman değilim. çekmesene arkadaşım çekme !

bir erkeği elde tutmanın yolları

düşüncelerine saygı gösterin.
ilişkinin merkezi olduğunuzu filan sanmayın.

bakkala göndermek

evde annenin bakkaldan alınacak birşey olduğunu anons etmesiyle birlikte abinin sözlü yada fiziksel çabalarıyla yaptığı abi eylemidir.

bekaretin kaybedilmesinden sonraki sözler

- bu gece kaybettiğin sadece birkaç damla kan değil gülcansu. * şimdi uzat şu sigarayı.

mal gibi uyanmak

uyandırılmaması gerekilen bir saatte uyanınca oluşan ruh halidir veya çok yorulup daha günışığı mevcutken gökyüzüne uyuduğunuzda ve akşam her hangi bir saatte uyandığınızda "kaç saat uyudum lan? günlerden ne ? off çok pis acıktım ha bööle bi ekşime geldi şimdi" denilen durumdur.

büyük adamlardan büyük sözler

"bildiğim bir şey varsa o da hiçbir şey bilmediğimdir." (bkz: sokrates)

sebepsiz yere terk edilmek

(bkz: kontripiye de kalmak)

ingilizce den türkçe ye komik çeviriler

mississippi - bayan issippi * *

erkeklerden kızlara tavsiyeler

msn'de ne dinliyorum kısmında "salim - alo " yazmasın. * *

6

sözlükte ki bazı yazarların * * hayatlarının bir bölümünde kötü anılara sahip olduğunu düşündüğüm sayı.

hayatında hiç bodrum a gitmemiş insan

(bkz: bodruma gidipde dönemeyen pis fakir) * *

her insanın içinde iki yan olması

doğal olan şeydir. ikiside aynı olsa bildiğin robot olursun , araya düşüncelere filan duygu katmak gerekir o zaman insan olduğunu anlar kişi.

güneşin batmayacağı gün

bir zamanlar * ingiltere'nin sınırları çok geniş olması nedeniyle bu ülke için sıradan bir gündü. hatta ingiltere için güneşin batmadığı ülke ismi buradan gelir.

otobüste yer ver dercesine başında dikilen kadın

zaman geçtikçe sinirleri bozulan kadının sizi göbeğiyle "otobüs sallıyor, bilerek yapmıyorum" mazeretiyle dövmesi şekline dönüşür. sabrınız varsa dayanırsınız. zaten bu darbeleri aldıkça "lan bu kadar dayandım , bekle, dikil ayakta" dersiniz. sonunda dikilen kadın vazgeçer ve yolculuğunuza huzurla devam edersiniz. ayrıca bu kadınlardan her otobüste vardır. sanırsınız kadrolu eleman.

yandaki adamin su teyzeye yer versene demesi

teyze'nin yandaki adama iğneleyici bakışlar atmasından sonra adamın sinirleri bozularak size yaptığı eylem.