bugün

bir gün birisiyle, diğer gün birisiyle gezip dolaşan kızdır. sopalıktır. gammazlandığında işi bitmiştir. gitsindir.
(bkz: potansiyel aldatılmayı hakeden kız)
(bkz: potansiyel allah ından bul dedirten kız)
işin aslı ortaya çıkınca "orospu" diyerek gönül rahatlığıyla tokat atılması gereken kızdır.
aslında üç tanesiyle çıkıyordur.
belki de dörttür bilemeyiz.
aşk ve ihtiras olaylarına kendini kaptırmış kızımızın yapabileceği yanlış davranış şekli.
pis kaka kızdır. dövülmek istenir ama elin gitmez dövemessin.
bir senelik asıl sevgilisi varken bu bir senenin son üç ayını ikimizle çıkarak ne olduğunu en azından benim gözümde tastiklemiş kızdır. sorulduğunda ise ' ayrılacaktım ama nasıl söyleyeceğimi bilemediğimden böyle oldu ' cevabını aldığımda sinirleri üçe beşe katlayan kızdır. tek söylenilebilen defol git olmuş kızdır. *
aynı anda iki erkekle çıkıyorsa ayıp eden ama farklı zamanlarda toplamda iki erkekle çıkmışsa nadir bulunan kızdır. hele bu zamanda zor bulursun.
sandviç yapmaktan hoşlanan kız.
aranan kızdır ya da herkes tarafından beğeniliyor muyum acaba diye test etmek isteyen kızdır.. erkekler ise bu gibi kızlarla çıkarak yalan aşklarla ömrünü geçirmek isteyen kaşınan erkektir.. bu gibi kızlara küfür edilmez ama gerçek seven kıza her tür küfür hakaret edilir.. allah nasıl biliyorsa öyle yapsındır...
(bkz: erkek arkadasim var ama seni de istiyorum)
üniversite'de pek değil de, lise'de daha çok boy gösteren kızdır.
fena kaşardır.
birlikte çıkmak; eşinle dostunla dışarı çıkıp 1-2 birşeyler içip sinemaya gitmek gibi aktivitelerse bu kadar üzerine gidilmemesi gereken kızdır. isterse okulunun futbol takımı ile çıksın nedir ki bir kızın karşı cinsten arkadaşı olamaz mı?
yok gittiğiniz her yerde beher masada erkek/kız oranı 1den büyükse kız folloş, kaşar, kaka, pis mi olmaktadır?

başlıktan "iki erkeği aynı anda idare eden" anlamı çıkarmalısın diyeceksiniz peki, o zaman tek söyleyeceğim; gözünü açık tut da seninle tatmin olmayan bir kadını hayatında tutma. kızların rol kesme yeteneklerinin süper olduğundan mı senin sap gezmektense tatsız bir ilişkiyi tercih ediyor olduğundan mı kaynaklandığına bir otur kafa yor.
kendini erkeklere adayan kızdır. bol vakte ve boş kafaya sahiptir.
kız olma olasılığı düşük olan bayandır.
bunu yapıp birde üstüne "evlenmeden vermem" diyerek namusu oralarda sanan kızlar vardır ki görüldüğünde kafalarını duvarlara vurmak gerekir. al işte çıkıyorsun iki erkekle bana birde namusdan mı bahsediyorsun? bu kızın sevgilisi olsam * * * böyle bir durumu öğrendiğimde diğer erkeklerle irtibata geçip kızı bir mekana götürüp gerekli işlemi uygularım. ona olan sevgimmiş saygımmış hak getire.
o zaman yakınen tanıyan bir bilen olarak bu kızı anlatayım. yine sözlük neferlerimize katkım olsun.

kuzenim bir kızla çıkmaktadır. kızımız o zaman istanbulda ikamet etmekte, iyi bir okulda okumaktadır. avukat olan kuzenimle de burada tanışmıştır. söz konusu kızımız ayrıca küçük bir ilimizin küçük bir ilçesinde yetişmiş, ilçenin en güzel kızlarındandır.

bu ilişki mutlu mesut devam ederken kızımız benimle tanıştırılmıştır, arkadaş olunmuştur. olaylar gelişir bu arada.

bir gün buluşmak için taner isimli bir arkadaşımı arayacağıma, yanlışlıkla tamer isimli arkadaşımı aradım. bu tamer çocuk, kuzenimin sevgilisinin oturduğu ilçenin belediye başkanının oğludur. laf lafı açar, sen bilmemkimi tanıyor musun denir. o da evet, sen nerden tanıyorsun o benim kız arkadaşımdır der.

olay iyice araştırılır, tamerle kuzen telefonda yüzleştirilir, kızın yaptıkları bir bir ortaya çıkar.

kız sevgililerine sırayla annemlerle tatildeyim deyip; bir onunla bir bununla tatile çıkmış, birinin yanındayken diğerini zeynep diye kaydetmiş telefonuna, canı sıkılınca biriyle kavga çıkartıp geceyi öbürüyle rahat rahat geçirmiş.

iki ayrı şehirdeki erkeği rahatlıkla idare etmiş. tesadüfen benim arkadaşım çıkmasa çocuk belki hala da devam ediyordu.

sonunda ne oldu derseniz; çocuklar sırayla kızı affettiler, benimle görüşmediler; sonra bambaşka bir çocuk için terkedilip gelip benden özür dilediler.

bu hikaye de burda biter.
bacakları ortadan ikiye ayrılsındır. manyaktır kendine yetemeyen kızcık türüdür.
tatmin olması oldukça zor olan kız modeli.
(bkz: profesyonel o)
eğer biri işe yaramıyorsa diğerlerini kullanmak akılılıktır.
ama daha çok, aşka önem vermeyen kızdır.
aynı şeyi erkek yaptığında; " şerefsiz, haysiyetsiz, adiiiii " deyip
kendisinin yapması durumunda; " seçim yapmak için tanımaya çalışıyorum " cevabını pişkinlikle verecek kızdır.
aynı anda iki kızla çıkan erkek kadar şerefsizdir.
böyle bir tipin kendisine bir tane daha lazımdır.* *
iki deliğini aynı anda doldurtmak isteyen kadındr.
iki erkeğinde durumu anlamasıyla insan içine çıkamayacak ortam kaşarı diyebileceğimiz pişkin terbiyesiz seviyesiz kızdır. böyle kızlar yüzünden düzgün yaşayanlarda zan altında kalıyorlar. kız dediğin karakterinden ödün vermez biraz ağır başlı olur. bir kızı erkekten ayıran en önemli özellik sadık olmasıdır böyleleri bunun bile farkında değildirler.