bugün

entry'ler (34)

kaliteli insan

bazı insanlar çok fakir sadece paraları var diyerek parayla kalite olmayacağının altını çizmek isterim.

en iyi ağrı kesici

sıcacık bir yeşil çay, güzel slow bir müzik.

eser yenenler

acun'un kuyruğu, yaptığını herkesin yapabileceği bir karakter. kendisinin ne yeteneği var çok merak ediyorum...

alin s

güzel mekan lezzetli yemekler keyifli sunumlar. izmir'in keyif aldığım yerlerindendir.

gazi kadınlar sokağı

bir zamanlar izmir'in çakma burjuvası tarafından küçümsenen ve genelde rocker'ların takıldığı bu sokak şimdilerde istanbul (asmalımescit, nevizade) özentisi izmirli'lerin neredeyse yastık yorganla yaşadıkları sokak halini almış. hadi bunu geçelim. ard arda açılan cicili bicili mekan konseptlerinin önlerine diktikleri barzoların, pideci kılıklı bodyguard'ların etrafa pavyon şoförü gibi bakışlarına ne demeli. yurt dışından misafilerim geldi ve bu barzoların karı kız kestiği mekanlarından bir iki tanesine dışarıda oturmak istedik, niyetimiz birer bira içip kalkıp gitmekti, vay efendim damsız oturamazmışız. yani sanırsın ki abazalıktan yanmışız son çaremiz orada oturmak olmuş. e tabi misafirlerim anlayamadı bana da made in turkey made in izmir demekten başka laf kalmadı.

359 kodlu cevapsız çağrı

sabahtan beridir sürekli cevapsız çağrı aldığım numaralar; +359892312781 ve +359894725822. hayır anlamadığım şebeke gibi ne bu ısrar. savcılığa başvuracağım.

uyuyan minibüs şoförü faciası

olmaması gereken manzara...

izmir denince akla gelen şeyler

seks, aşk, huzur, laiklik, kızlar, kordon, kumru, boyoz, çeşme vs.

capri sun

önce hüplet, sonra gümlet diye bir sloganı vardı. köy bakkallarında hala bulunabilen içecek...

erkek yapınca asılma kız yapınca hoşlanma olması

facebook'unda erkek fotosu paylaşıp seni yerim sen nesin ya falan yazan kızlara bir şey denmez. bir erkek paylaşırsa direkt abazan damgası yer.

erkeklerin hoşlanma belirtileri

eve gidip hayali ile otuzbir çekmeleri.

kürtaj yasaklanamaz diye bağıran feministler

yasaklarla düzen kurulmaz, tam aksine düzensizlik yaratılır. eğitimsiz toplumların yan etkili antibiyotiği bu yasaklardır.

facebook ta kendine hayran sayfası açan insan

kaldı mı bunlardan.

reklam

kapitalist sistemin uşağı, bu meslekle uğraşanlarda uşakların uşağı.

öküz alsancak

her gittiğimde dopdolu mekan. trend oldu yakında söner diye düşünmekteyim.

bir ilişkide yapılmaması gerekenler

sevgilisinin yanında osurmak.

izmir

birçok ülke ve şehir gezdim. kesinlikle ülke içinde ülke insanı, havası bambaşka. izmir'liyim gururluyum.

kürtaj

ne cinayetilan diyesim var, hangi ana evladının yok olmasına dayanabilir. türk usulü örnek vereyim; arkadaş senin kız kardeşine tecavüz edilidi, çocuğu doğurmak zorunda mı kızcağız. biraz kadın tarafından bakın allah aşkına. cehalet sarmış dört yanımızı.

akşam yemekte ne var

bir kadına sorulmaması gerekmektedir. ne olduğunu söylesede, içinden b.k var diye geçirmesi yüzde yüz olağandır.

yasmin levy

özellikle genç kadınların sevdiği musevi şarkıcı.