bugün

entry'ler (40)

adana adliyesi

açık ceza evi olarak da kullanıldığı için her daim dikkatli olunması gereken yerdir.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

yusuf ile züleyha - nazan bekiroğlu.

mommo kız kardeşim

ayşe: abi yurt ne demek?
sözleriyle unutamadığım, ayşenin saçlarının kesildiği sahne ile ölüp bittiğim muhteşem filmdir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

da im yusuf orti - ayşegül kalivar.

sümeyye erdoğan

arzuhan dogan yalçındag ın yan sanayisi.

sümeyye erdoğan ın mektubu

adab ı muaşeret ten en çok bahseden kesime mensub birinin, bir oyunu izlerken sakız çignemesi ( oyuncunun dikkatinin dagıtılması ) nasıl bir çelişkidir efendim. üstelik yapılan davranış "tesettür" mevzusuna degindirilerek toplumu arkaya almaya çalışılmıştır. ulan her bokuda tesettüre, başörtüsüne baglamayın be.

çelişki içinde çelişki yaratmak

şiddeti sevmiyorum şiddete karşı, insanlara şiddetle savaş açıyorum, agızlarını burunlarını kırasım geliyor.

gece geç saatlerde dinlenebilecek şarkılar

muzaffer akgün - şu uzun gecenin gecesi olsam.

robinson crusoe nun seks hayatı

haftada bir cuma günleri "cuma" ile birlikte olabilmesi muhtemel bir durumdur.

van gölü canavarı

van da yaşayan fırıldak bir arkadaşımı yemesini dilediğim, var mı yok mu belli olmayan yaratık.

ilişkimizde heyecan kalmadı ayrılalım diyen kız

ayrılmak isteyen kızın bahanesidir. muhtemelen heyecanı bir başkasında bulmuştur. hemde henüz heyecansız ilişkisi bitmeden.

ahmet altan

hükümet yalakası yazardır. sanık durumundaki oğlu, babası sayesinde basın tarafından aforoz edilmeden içinde bulunduğu durumdan ucuz sıyrılmıştır.

ahmet ümit

Suç, tıpkı insan DNA'sı gibi bir çok bilgiyi içinde barındırmaktadır. işlenen bir suçu inceleyerek çağı, toplumu ve insanı anlatabilirsiniz. sözlerinin sahibi yazardır. ayrıca bab ı esrar ile bir kere daha sevdiğim insandır.

söylenmek istenip de söylenemeyen cümleler

hassiktirin sayın müdürüm.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

telsizden gelen her türlü ses.

sarsılmaz kılınç mega 2000

sarsılır efendim, denenmiştir inanmayın.

insaat muhendisligi binasinin cokmesi

her mühendisinde bildiği üzere betona güven olmaz.

emniyet in içine cemaat in karışması

sadece emniyet mi? sorusunu akla getiren durum. sessiz olun onlar her yerde.

şakirt evine 1 80 boyunda seksi bir rus kızı atmak

"okyanusun ötesinde yaşayandan" gelecek emirle olabilecek durumdur. muhtemelen 70 cm den fazla yaklaşmazlar sadece bakarlar.

dokie

şimdi gidin iki gün sonra gelin cümlesini hatırlamama sebep olan yazar.