bugün

entry'ler (29)

abuzittin zelzele

hoşgelmiş diyerekten yeni gelenleri sevindiren tebrik edilesi kişi.

cicos

bugün itibariyle ikinci nesil bir yazar.

full

dolu kelimesi ile birlike kullanımı yaygın olan sözcük.

tef

marmara ünversitesinin göztepe kampüsünde yer alan,açılımı teknik eğitim fakültesi olan,azınlık olan kızlarının okul kampüs çapında çok kaliteli!!!! bir itibarının oldugu abazan toplulugu.

meriç erkan

insanların maymunlardan geldigi düşüncesini tekrardan gündeme getirebiilecek, robotumsu hareketleri ile insanı deli eden son moda manyak.

yengeç burcu erkeği

duygularını ortaya koymaktan hoşlanmayan,içinden gelen iki çift güsel sözü söyledikten sonra içi içini yiyen erkek tipidir.

kupa da kupa

bazı takımların aldıkları ve her türlü durumda başkalarına laf söylemek için kullandıkları,ne hikmetse bir türlü kendi çaplarında önemini yitirmeyen deyiş.

ankara

ugrak semtlerinden birinde yer alan kugulu parkta ölen kuguların yerine ördek koymaya utanmayan,her yerden su akıtmayı adet haline getirmiş,resmen mezar şeklinde görünen ama onların çiçekler için saksı oldugunu iddia eden belediye başkanına sahip ilimiz.

ankara

hiç özlemesem de yılda en az iki kez gitmek zorunda oldugum, her zaman gri ve kasvetli görünen,kaybolma şansının sıfır oldugu( her yol eninde sonunda kızılay'a çıkar) memur kenti.

kastamonu

meydanında bulunan meşhur nasrullah camisinin şadırvanından bir kez su içenin illaki bir daha kastamonu'ya gidecegi veya oradan biri ile evlenecegi rivayet edilen bir ilimiz.

lisede sigara içmek

genel anlamda rahatlamak amaçlı kullanılan tuvaletlerde yakalanmamak için çekilen eziyettir.
bunu bir fors olarak gören zihniyetler tarafından kullanılmaya başlanır.

spanish

Latin sevdigini iddia eden(latin sevmek de nasıl oluyorsa artık) bazı kızların ilgisini çekmek amaçlı öğrenilen bir dl.

böbrek

sırf bünyeye gıcıklık olsun diye içeriginde bulunan kalsiyum ve ürik asit gibi maddeleri kristalleştirerek taş haline getiren ve ağrısı ile kıvrandıran organ.

alkollü iken entry girmek

alkollu entry girmek dinimizcede uygun görülmemiş,harama,zinaya eşdeger tutulabilcek kötü bir eylemdir.

selami öztürk

okudugum lisede cuma töreninde,eline ankesörün koparılmış ahizesini alıp,hangi hayvanın gücü yetti bunu koparmaya diye bagıran gıcık şahsiyet.

meral

Başkentimiz Ankara'daki anadolu liselerinden biri olan Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi'nin kısaltmasıdır.

anket

her sınava girmeden önce öğrencilerin önüne konulan,sınav soruları zanneden öğrencilerin merakla atladığı ama anket oldugunu anladıkları anda 'yine mii!! ' diye tepki verdikleri,illet getiren,soru cümbüşüdür.

sızıntı

görüşü nedeniyle pek ilgimi çekmeyen, ama arada denk geldigim bazı yazıları ile bana acaba dedirten, vay be bu dergiden okuyacak bir şey de buldum ya helal olsun dememe vakit kalmadan ne yani bu da mı ilahi güçlerle nurla murla olmuş?? diyip öfflememe sebep olan dergi.

soruya soruyla karşılık vermek

bir olayı çıkmaza sokabilmek,karşındaki insanın tepesini attırtmak,konuşmanın başladığı andan itiaren çok zaman geçtiginden ilk soruyu hatırlayamayacagın için zaten gereksiz bir konuymuş iyiki cevap vermemişim diyebilmek için seçilebilecek en güvenilir yoldur.

sakız

çignenirken ağzın kapatılmasının şart olduğu, çıkmasına sebep olduğu ses ile benı delirten, kimseye yakışmayan, cıvık, vıcık bir şey.