bugün

entry'ler (84)

çıkılan ilk kızın adı

yanilgigül.

sözlük yazarlarının itirafları

Bu sehir istanbul bana iyi gelmedi. buruklugumdan mi, pismanligimdan mi, zayifligimdan mi, saplantilarimdan mi, kisiligimden mi, uzakligimdan mi, yalnizligimdan mi, merakimdan mi, yasadiklarimdan mi, bilmiyorum. galiba saplantılarımdan ve özlemimden. ya da katlanilamaz oldugumdan belki. pismanim da, aynı zamanda yalnizim da. galiba bir çok nedenden. hala bilmiyorum. bilebilecek miyim bi gün emin değilim. kayboluyorum galiba. tükeniyorum.

çirkin erkeklere tavsiyeler

dede dede kalk git evine, oglun gelsin yerine.

eski sevgiliyi hatırlatan şarkılar

taner - son perde.

yaran facebook paylaşımları

Cok sıkıldım ; bu diyorsan begen , su diyorsan yorum at tarzindaki salakca facebook paylasimlardan...

bende soruyorum simdi ;

Allah belani versin diyorsan begen, Allah belani hoca selani versin diyorsan yorum at !

23 nisanda mutsuz olan çocuk

galatasaray futbol takimindan medet uman cocuktur.

götü kalkan galatasaray

(bkz: asiyeyi kim kurtarir)

22 nisan 2012 galatasaray fenerbahçe maçı

rakibine karsi 12 senede tek bir galibiyet dahi alamayan ama yeni stadinda 1 sene icinde ikinci maglubiyetini alan galatasaray takiminin buyuk fenerbahce ile oynadigi mactir.

kabiliyetli fenerbahçe taraftarı

her bransta sampiyon olan kulubun taraftaridir. *

galatasaray

(bkz: fatmagülün suçu ne)

fırat aydınus un galatasaray ı yakması

stoch'un galatasarayi yakmasindan daha iyi bir durumdur.

fenerbahçe

oksijen gibidir. cok onemli ama tarif edilemeyen.

19 nisan 2012 galatasaray mp fenerbahçe maçı

fatmagulun sucu ne dedigim mactir.

fenerin basketbol şampiyonluğuna çok sevinmesi

turkiye liginde en cok sampiyon olan fenerbahce futbol takiminin oldugu kadar, son on yilda bayanlar basketbol ligine ambargo koyan takiminin sevindigi sampiyonluktur. *

emre belözoğlu

Emre Belözoğlu trabzonlu futbolcuya zenci dedigi icin iki gundur yerden yere vuruluyor guzel ulkemin insanlari tarafindan. birine kufur etmek icin " ermeni pici " denildigi, kürtler icin " en iyi kürt ölü kürt " sozunun kullanildigi ve atalarimizdan kalma " rum tohumu " sozlerinin kullanildigi guzel ulkemde bir futbolcu sadece zenci sozunu kullandigi icin idam ediliyor resmen. guzel ulkemin insanlarinin bir anda tum dunya halklari ile kardes olusuna götümle guluyorum.

çok kitap okuyarak bilgiç olduğunu sanan insan

hayatinda birkac kitap devirip, surekli onlardan alinti yaparak ahkam kesen insanlardan daha fazla ciddiye alinacak olan insandir.

yestergay

genelleme yaparak butun turk erkeklerinin oglanci oldugunu iddia eden yazar. birileri, butun erkeklerin taksimin gay barlarinda cirit atmadigini anlatmali kendisine.

uzaylı gören galatasaraylı taraftarın ilk tepkisi

uzayli goren herhangi bir dunyalidan daha farkli tepki vermeyecek olan galatasaray'lidir. *

fenerbahçe

sozlukte gun gecmesinki sol framede kendisinden bahsedilmesin. buyukluk boyle birsey olsa gerek.

yazarların olmayı arzuladıkları hayvanlar

(bkz: koyun)

zaten bu ulkede on yillardir koyun gibi guduluyoruz zorlukta cekecegimi sanmiyorum.