bugün

seri uzar galatasaray alır kupayı fener bakar öyle.
muhtemelen fenerbahçe'nin kazanacağı maçtır.

not: iş bu entryde 'muhtemelen' %80, %90 gibi bir oranı temsil etmektedir.
Diana Taurasi ve fowles'a bağlı maçtır. ikisininde gününde olması seriyi 2-2 ye kolayca getirir.
not:entry 6.sırada.
edit:40 dakika oynatılan taurasinin maç sonu yaptığı hataların tek sorumlusu ceyhundur. rotasyon yapmadığı için kolay olan maçı vermiştir. tebrikler.
Fenerbahçenin Muhtemeln Kazanıp Şampiyonluk Kupasını Kaldıracağı Maçtır. twitterda 1 milyon olan yumurtaları bu maçtada tribünde göremiyeceğiz malum salonlara yumurta sokmak yasak.
3-0 yeneceğimiz maç. kesin gs alır diyorum. ha ışıl alben oynuyor mu ya ışıl alben de ne var ki sıradan bi kız bi ara arda ile evlensin falan yapıyorlardı yuh ya. daha güzel basketçi voleybolcu kızlar var yani.
2 den 2 si banko olan maçtır. uzatmaya gerek yok vip salonunda da olsa kupa alınacaktır.
fener yenerse şanpiyonluk için umutlanıp diğer sonuçlarda galatasarayın rahatlayacagı bir maç.
fenerbahçe kazanırsa şampiyon olacaktır.

galatasaray kazanırsa şampiyonluk maçı fenerbahçe nin sahasında oynanacaktır.
muhtemelen fenerbahçe kazanır.
Taurasi'nin yine fenev'e tek başına koyacağı maç olacaktır.
edit:30 küsur sayıyla yine koymuştur.
19 Nisan 1999 günü Kadın Basketbol Takımımızın tarihindeki ilk lig şampiyonluğunu Abdi ipekçide Galatasarayı ezerek yenip aldığı gibi 13 yıl sonra gene galatasarayı ezip abdi ipekçide Şampiyon Olacak.

görsel
Allahın izniyle Kazanacağımız Maçtır.
http://www.tbftv.org/ adresinden yasal olarak canlı izlenebilecek maç.
http://live.tbf.org.tr/TB...microsite_scope=undefined adresinden de canlı istatistik takibi yapılabilir.
ayrıca skor 29-23 galatasaray lehine 2. periyodun son 7:22 dakikasında.
Fenerbahçenin Çok Kötü Başladığı maç Özellikle Penny Taylor'un Eksikliğini Çok Fazla Hissedioruz. Coachun Acilen Pota Altına çözüm Bulması gerekiyor.
akşam akşam mutlu eden maçtır.

iki büyük kulübün branşı ne olursa olsun karşılaşması eğlenceli oluyor arkadaş. isterse çıkıp o sahada misket oynasınlar yine tribünler dolar, kavga dövüş,küfürler, olaylar. keşke olmasa ama. eminim o tribündekilerden çoğu basketbolu bilmiyordur. futbol tezahüratları yapmalarından tahmin ediyorum. yine de güzel tabi.

bu maçı da kaybedelim, seriye beraberlik gelsin. son maçta kupayı alırız.
ilk yarının 47 - 41 galatasarayın üstünlüğüyle bitmiştir.
Sylvia Fowles'ın ortalığı fena dağıttığı maç.
seyirci desteğiyle sahadan galibiyetle ayrılacağımız maç.
fowles 19 sayı, taurasi 14 sayıyla ilk yarıyı bitirmiştir.
şampiyonluk geliyor.hadi kızlar.
hazmedin.
(bkz: fenerbahçe çok pis koyar)
fenerbahçe'nin adım adım şampiyonluğa koştuğu maçtır.
fenerbahçemin şampiyon olduğu maç. helal olsun kızlar size.
15 sayı geriden gelip galatasaray'ı yendiğimiz maç.
7. kez üst üste şampiyon fe ner bah çe. sevgiler taurasi.
86-96 bitmiş maç.
koyduk kelebekleri vardı onlara girsin bu skor!
(bkz: koyduk di mi)*