entry'ler (34)

güzel kızların çirkin sevgililerinin olması

kızların kendine güvenen erkeklerden hoşlandığının bir kanıtı da olabilir. kenardan yıllarca "yok o bana bakmaz hem" diyerek sümsük sümsük kızı izleyip ah çeken ibneye az bile. bir an önce hatasından ders çıkarmalı, başka bir güzelin yanındaki çirkin olmalıdır.

sevgiliden ayrılınca tekrar sevemeyeceğini sanmak

sürekli aynı ortamda bulunmaktan ötürü kurtulamayan sanrıdır. üstelik okulun bitmesine daha çok varsa içten içe insanı yiyip tüketen sanrıdır.*

uykusuzluk

düzensiz bünyelerde açlıkla birleşince baygınlığa sebep vermektedir.

üniversitede en önde oturan tikky kızlar

birbirlerinin saçlarıyla oynamak sureti ile arkada oturan düz insanların dikkatini dağıtırlar.

chat odasından sözlük ortamına uzanan yazar

146'lı günlerden bugünlere dek gelen yazardır. fatura korkusunun olduğu, heyecanla chat odalarında kız taklitinin yapıldığı günlerden forum falan derken sözlük günlerine erişmiştir. şimdi de kendine ait bir blog, hatta websitesi bile vardır.

kulağa hoş gelen yabancı şarkılar

rhcp - otherside hele o "i've got" deyişi...

eski sevgili

içinizde hala bir kıpırtı varsa, elin adamı gelip elini tutacak diye korktuğunuzdur. hele ki günün büyük bir kısmını aynı ortamda geçiriyorsanız gizliden gizliye bakıp yutkunduğunuzdur. kısacası hala umut ettiğinizdir.

hastane tuvaletinde abdest alan insan

mecbur kalmış insan evladıdır. yaptığı da ne ayıptır ne de ahlaksızlıktır. asıl ayıp o lavaboda yer işgal eden adama hastanenin 2-3 m2'lik yer ayarlamasına ses etmeyip bu adamcağıza saldıranın yaptığıdır.

zili çalışmayan apartmanda oturmak

sokaktan gelen olur olmadık seslere istemeyerekten de olsa kulak kabartmanızdır. daha kötüsü için;

(bkz: kapı otomatiği çalışmayan apartmanda oturmak)

islam ın geri kalmış olması

doğru olmayan bir tespittir. ne ki bu islam; diğer dinlerle ya da sistemlerle bi yarış içinde mi sanki? gerçi kabahat tespiti yapanda değil islam'ı yansıtan insanlarda.

windows live messenger

an itibariyle bir kaç lüzumsuz dışında bomboş bir listeyle bana merhaba demiştr.

gülmeden birbirine bakmaya çalışmak

can sıkıntısından ötürü çocukluk dönemlerinde yapılan eylemdir. hatta olaya aksiyon gelsin diye ilk gülene tokat falan da atılırdı.

21 yüzyılda interneti kullanmasını bilmeyen insan

interneti kullanmayı biliyorum diyenlerin yüzde bilmem kaçıdır. amcını bilmeden, ne işe yaradığını bilmeden günlerini facebook vb.. sitelerle dolduran insanlardır. köydeki sarı çizmeli mehmet ağadan farkları "ben her boku bilirim" diyen samimiyetsiz insan olmalarıdır.

facebook ta doğum yılını yazmayan insan

samimiyetsiz insanların yine kendileri gibi samimiyetsiz olan "canım benim, bebişim vb..." cümlelerinden tiksinmiş insandır.

casio f91w

yıllar sonra bile pili bitmek bilmeyen bir zamanların efsane saati.

creative

i-pod killer olarak bilinen mosaic serisi ile kaliteli müzik isteyenlere tam manasıyla istediğini veren marka.

ezginin günlüğü

eski arkadaş isimli yeni albümünün müjdesi ile hayranlarını mutlu etmişlerdir.

erken yatamama sorunu

bir ikinci öğretim öğrencisinin en önemli sorunudur. yıllarca sabahlamaya alışmış bünye normal yaşam şartlarına alışmakta da epey bi güçlük çeker.

toshiba

son zamanlarda kalitesini baya bi düşüren laptop firmasıdır. aynı dönemde alınmış iki bilgisayarın** farklı noktalarında meydana gelen arızlar bezdirmiş, üzerine yaşanan servis sıkıntısı ise tak dedirtmiştir.

ikinci öğretim

harçlar haricinde en güzel sistemdir. 4 yıl boyunca çalar saatten bağımsız olarak uyanmak da en güzel nimetidir.