bugün

entry'ler (22)

fuckbuddy arayan yazarlar

merhaba hanımlar,
istanbulda yaşıyorum.32 yaşındayım,mühendisim.

fiziksel özelliklerim :
178 boyunda 80 kg yeşil gözlü,siyah saçlı,yakışıklı bir erkeğim. iri,kalin bir penisim var.kisisel bakimima ve temizlige cok onem veririm.crossfit yaptığım için kaslı,atletik bir vücudum var ve performans anlamında oldukça dayanaklıyım.libidom fazlasıyla yüksek.sigara içmiyorum.

kişisel özelliklerim :
pozitif,güleryüzlü,yeni insanlar tanımayı seven,ne istediğini bilen biriyim.kendime çok güveniyorum.karşımdaki kadını her anlamda mutlu ve tatmin edebileceğimin garantisini verebilirim.birlikte olduğumuz vakti dolu dolu,eğlenceli ve karşılıklı zevk alarak geçirmek isterim.

aradığım özellikler :
benim gibi libidosu yüksek,ne istediğini bilen,güler yüzlü,sıcakkanlı,hangi yaşta olursa olsun ama kendisini beğenen,evli veya bekar,gizlilik ve karşılıklı güven çerçevesinde birlikte güzel,eğlenceli,samimi zamanlar geçirebileceğimiz kadın arkadaşlar arıyorum.her türlü fantaziye açığım.

telegram ve mail üzerinden bana ulaşabilirsiniz.
telegram link : t.me/barsblue
mail adresim : my.little.bigg@gmail.com

fuckbuddy ilanları

merhaba hanımlar,

fiziksel özelliklerim :
178 boyunda 80 kg yeşil gözlü,siyah saçlı,yakışıklı bir erkeğim. iri,kalin bir penisim var.kisisel bakimima ve temizlige cok onem veririm.crossfit yaptığım için kaslı,atletik bir vücudum var ve performans anlamında oldukça dayanaklıyım.libidom fazlasıyla yüksek.sigara içmiyorum.

kişisel özelliklerim :
pozitif,güleryüzlü,yeni insanlar tanımayı seven,ne istediğini bilen biriyim.kendime çok güveniyorum.karşımdaki kadını her anlamda mutlu ve tatmin edebileceğimin garantisini verebilirim.birlikte olduğumuz vakti dolu dolu,eğlenceli ve karşılıklı zevk alarak geçirmek isterim.

aradığım özellikler :
benim gibi libidosu yüksek,ne istediğini bilen,güler yüzlü,sıcakkanlı,hangi yaşta olursa olsun ama kendisini beğenen,evli veya bekar,gizlilik ve karşılıklı güven çerçevesinde birlikte güzel,eğlenceli,samimi zamanlar geçirebileceğimiz kadın arkadaşlar arıyorum.her türlü fantaziye açığım.

uludağ sözlük arkadaş aranıyor ilanları

merhaba hanımlar,

fiziksel özelliklerim :

kişisel özelliklerim :

aradığım özellikler :

uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

merhaba hanımlar,

fiziksel özelliklerim :

kişisel özelliklerim :

aradığım özellikler :

büyük istanbul depremi

Geliyor gelmekte olan.

bir kadına çiçek vermek

Eğer o da sana karşı boş değilse, o da seni seviyorsa bir anlamı olan ve kadını mutlu eden eylem.Eğer sizi sevmiyorsa,bir kamyon dolusu gül de serseniz önüne bir anlamı olmaz onun için.

bir bardak şarap içip yatmak

Huzurlu,rahat bir uyku için birebir.

alanyaspor 7 galatasaray 0

Başlığı açan arkadaş ergen sanırım.Tamam,Galatasarayın durumu çok kötü,tamam küme düşme olasılığı çok yüksek,tamam Tuzla spordan 6 gol yedi falan ama bu nasıl basit bir başlık be kardeşim?Komik mi olduğunu sanıyorsun,espri yeteneğin gerçekten bu kadar kıt mı?

meme ucu dillemek

Kadınınızın gözünün içine bakarak,dişleri işin içine katmadan,iştahlı bir şekilde bir ucu somurarak emerken,bir yandan da diğerini parmaklarının arasında ezmek ve aynı anda sert bir şekilde pompalamak.Favorilerimden biri.Kadının gözlerindeki o şehvetli zevki görerek,ona zevk verdiğini hissederek yapılan seks o kadar tatmin edici ki.

mustafa kamal ın heykelleri ne işe yarıyor

ülkenin her geçen gün uçuruma doğru biraz daha yaklaştığını, vatanın en değerli arazilerinin, madenlerinin, limanlarınin, fabrikalarının iktidar sahiplerinin siyasi emelleri için yabancılara satıldığını, peşkeş çekildiğini ve yüce milletimizin, fakruzaruret içinde harap ve bitap düşmüş olduğunu gördükçe;ben ve benim gibi vatanını, milletini seven her vatandaşın umutsuzluğa, karamsarlığa ve vatanı kaybetme korkusuna kapıldığını biliyor ve hissediyorum.
işte sokaklardaki Atatürk heykelleri, evlerdeki, dükkanlardaki Atatürk resimleri, posterleri, onun duvarlara asılan sözleri ,işte bunların hepsi ,bundan yaklaşık 100 yıl önce bu halkın yine böyle bir umutsuzluk içinde olduğunu, vatanın yine uçurumun kenarında çaresizce durduğunu ama yine bu halkın içinden bir liderin çıkıp bütün ülkeyi kendi etrafında toplayıp, bütün bu olumsuzluklardan kendi milletine hala bir umut olduğunu gösterdiğini hatırlatması için var. Biz Mustafa Kemalin heykellerine bakıp, resimlerini, sözlerini duvarlarımıza asıp, her 10 Kasımda onun yaptıkları anısına saygı duruşunda bulunarak bazı yobazların , aklı kıtların sandığı gibi ona tapmıyoruz, haşa onu bir tanrı, bir peygamber yerine koymuyoruz. Sadece hatırlıyoruz, o kara günleri, o umutsuz zamanları. Ve diyoruz ki biz güçlü bir miletiz, eğer o kötü günlerden tek yumruk olarak, güçlü bir şekilde çıkabilmeyi başardıysak, Mustafa Kemal in bize gösterdiği yoldan gittiğimiz sürece yine Allahın izniyle bu günlerden de sağ salim çıkarız .Yani özetle Atatürk heykelleri umut için var, damarlarımızdaki o asil kanı, milletimizin gücünü hatırlamak için var sayın yobaz, vatan haini kardeşim.

keşke yunan galip gelseydi sözünün izahı

Böyle bir sözün izahı olur mu yahu,düpedüz vatan hainliği işte.Bu devletin rejimiyle,kurucularıyla,yönetim şekliyle vs. problemlerin olabilir,hatta ölümüne nefret bile edebilirsin ama keşke Yunan galip gelseydi,Kurtuluş Savaşını kaybetseydik demenin hiçbir izahı ve özrü olamaz.

yazar olamamak

Ben de olamıyorum, haftalardir 12. nesil çaylağım. Gerekli entry sayisina ulastim ama hiç bir değişiklik yok, beni de unuttunuz mu acaba sevgili moderatörler?

mustafa kemal atatürk

en umutsuz, en karanlık anda bile pes etmemeyi sen öğrettin. pes etmiyoruz çünkü biz senin evlatlarınız. ama çok özlüyoruz, çok. sonsuz şükran ve saygı ile.

antidepresan

Türkiyede herkesin ihtiyaç duydugu, akil sagligini koruyabilmesi icin malesef mutlaka kullanmasi gereken kimyasal.

kadınların gülüşünden tahrik olmak normal mi

Kadınına göre değişir bence. Kadın vardır önünde çırılçıplak kalsa bile etkilenmezsin, kadın vardır sesi, gülüşü, hatta bakışı bile tahrik eder insanı.

ilişkiyi kim yönetir

Daha az seven yonetir, cok seven kaybetme korkusundan her seye tamam der, malesef boyle iste.

en çok neyi özlüyorsunuz

Çocukluğumdaki dertsiz tasasız, tek sorumluluğumun okula gitmek, ders çalışmak olduğu, huzurlu, gelecek kaygısı duymadığım, güzel çocukluğumu özlüyorum.

türk kahvesi

Diğer hiçbir kahve türü yerini tutamaz benim için. içmeden ayılamıyorum, filtreymiş, americanoymuş hepsi fasa fiso.

laik bir kız ile neden evlenilmez

Kişiler laik olmaz , devletler laiktir , bir öğrenemediniz şunu.

çaylaklıktan kurtuldum sözlük

Hayırlı uğurlu olsun , darısı başıma inşallah.