bugün

hiçbir işe yaramasa bazılarını kudurtuyor. izlemesi bile zevkli.
görsel
annelerinizin mutlu yaşamasına sebep oluyordur.
Bazıları önünde durup istek ve şikayetlerini iletiyor .
atatürk heykeli fetişim yok ama sanat oğlum sanat. saygı duyun.
birincisi kamal sensin oç.!
ikincisi hic uzatmayacagim ne guzel kudurtuyor sizi o heykeller. bu bile yeter bence. heykelini dahi kıskanip ürktügünüz adam bizlerin atasi olur. hazımsızlığınizdan memnunum ben yani sorun yok, catlamaya devam.
Kemalistlerden oy devşirmeye yarıyor. Bugün akp çıkıp taksim meydanına hz muhammedin heykelini yapsa yer yerinden oynar değil mi. Ama chp kendi dini olan atatürkçülüğü siyasete alet edip her yeri heykellerle doldurunca sorun olmuyor.
En azından çamlıcadaki yarak.. pardon anten direği gibi hizmet için açtık denilip aslen zengin yandaşa lüks lokanta görevi görmüyor, yatağa benzeyen direğe çıkıp etrafı seyretmesi kişi başı 60 lira amk.
Ayrıca heykellerin tek bir amacı vardır, tarihi unutturmamak, Mustafa Kemal'in heykeli yerine atını siker gibi yapılan şehzade heykeline balın önce, Şevki Yılmaz gördüyse tükürürüm böyle sanata demiş midir?
Hala bütün heykeller puttur diye düşünecek kadar geri kafalılardansanız diyecek birşey yok, tapınmak saygı duruşuyla olmaz, ondan birşeyler de istemek lazım, dua etmek lazım,
Put olması için heykel olması da gerekmiyor, eteği tutulup şefaat istenen şeyh de puttur.
Selam ve şirk ile.
Gizli bir amaç vardır sırdır ama söyleyim,savaş zamanı eritilip düşmana karşı mühimmat olarak kullanılacak.
ya akabenin her köye 2 şer 3 er tane diktiği camiler ?

147 personeli olan çamlıca camiinde sabah 47 kişi varmış

personel bile nerede bilinmiyor.
küçük çocuklar atatürk heykeli görünce bu kim diye sormasına ve bizimde bu soruya cevap vermemizi sağlarlar.

not:şu espiriyi yapamadan edemeyeceğim "hey-kel"
Ayni kisiye ait hesaplari ortaya cikartiyor. Sizofreni misiniz nesiniz amk anlayamadim ki ya ?

Bakinca adamlik gormenize yariyor.
Heykelden dem vuranlar şunları unutmuş:
https://www.google.com/se...IQAQ#imgrc=3pekx66w4Kg1SM
https://www.google.com/se...&imgrc=nJrcT2E10tnyOM
https://www.google.com/se...TF-8#imgrc=osqYyqWRi2kV-M
Hadi cevap verin ümstad kadir popcorn' un öğrencileri.
papağanları ayırd etmeğe yarar.
ülkenin her geçen gün uçuruma doğru biraz daha yaklaştığını, vatanın en değerli arazilerinin, madenlerinin, limanlarınin, fabrikalarının iktidar sahiplerinin siyasi emelleri için yabancılara satıldığını, peşkeş çekildiğini ve yüce milletimizin, fakruzaruret içinde harap ve bitap düşmüş olduğunu gördükçe;ben ve benim gibi vatanını, milletini seven her vatandaşın umutsuzluğa, karamsarlığa ve vatanı kaybetme korkusuna kapıldığını biliyor ve hissediyorum.
işte sokaklardaki Atatürk heykelleri, evlerdeki, dükkanlardaki Atatürk resimleri, posterleri, onun duvarlara asılan sözleri ,işte bunların hepsi ,bundan yaklaşık 100 yıl önce bu halkın yine böyle bir umutsuzluk içinde olduğunu, vatanın yine uçurumun kenarında çaresizce durduğunu ama yine bu halkın içinden bir liderin çıkıp bütün ülkeyi kendi etrafında toplayıp, bütün bu olumsuzluklardan kendi milletine hala bir umut olduğunu gösterdiğini hatırlatması için var. Biz Mustafa Kemalin heykellerine bakıp, resimlerini, sözlerini duvarlarımıza asıp, her 10 Kasımda onun yaptıkları anısına saygı duruşunda bulunarak bazı yobazların , aklı kıtların sandığı gibi ona tapmıyoruz, haşa onu bir tanrı, bir peygamber yerine koymuyoruz. Sadece hatırlıyoruz, o kara günleri, o umutsuz zamanları. Ve diyoruz ki biz güçlü bir miletiz, eğer o kötü günlerden tek yumruk olarak, güçlü bir şekilde çıkabilmeyi başardıysak, Mustafa Kemal in bize gösterdiği yoldan gittiğimiz sürece yine Allahın izniyle bu günlerden de sağ salim çıkarız .Yani özetle Atatürk heykelleri umut için var, damarlarımızdaki o asil kanı, milletimizin gücünü hatırlamak için var sayın yobaz, vatan haini kardeşim.
Yobaz kudurtuyor. Yetmez mi?

Siz asıl şu putun ne işe yaradığını söyleyin:

(bkz: harran a rte putu dikilmesi)