bugün

entry'ler (204)

her hareketinle dalga geçen sevgili

mutlu mutlu ararsın her söylediğinde her kelimenle istisnasıs dalga geçer. dalga geçilecek o kadar özelliği olmasına rağmen sen onunla dalga geçmezken ayarsızlık yapmaya devam eder. kısaca öküz oğlu öküz sevgilidir.

starbucks ların olmazsa olmazları

rahatca yayılabildiğimiz koltukları.

art arda sigara içmek

dertler derya yapmaya yardımcı olur. içimdekiler az zehirliyor sigarada katkıda bulunsun az daha zehirlesin dercesine.

ben bu yazıyı babama yazdım

olurda bir gün bu yazıyı okursan baba bu kızın sana çok kırgın. yanımdayken bile özlettin kendini. doya doya sevmeme izin vermedin. hep mesafe bıraktın. o damarlarında akan deli kan bendede var. ama sen kadar sinirli olamadım hiç. uzaklaştırmadım kimseyi kendimden. kırıp döktükten sonra pişman olmaların yıprattı baba. ama babamsın. canımsın. kırgın olmam seni sevdiğim gerçeğini değiştirmiyor.

başlık nick uyumunu hiç yaşayamayacak yazarlar

banada yer açın o arada.

erasmusa giden türk kızı

sevgilisi olmayan türk kızıdır. sevgilisi olsa gidemez izin vermez çünkü.

liseliler bunalımdaymış neden

hazırlandıkları bozuk sistem sınavları yüzünden psikolojileri bozulan liseliler şimdide bunalıma giriyorsa yol yol değil. yeni nesilin tehlikede olduğunun göstergesi.

aşk acısı çeken erkeği teselli etmek

Aşk acısı çeken erkek çok az olduğu gibi çok acılı yaşayan da azdır. Teselliyi en yakın arkadaşında bulamazsa yoldan çıkar.

mervelerde ders çalışmak

Gerçekten merve diye bir arkadaş edindiğinde ailenin inanmaması korkusunu sağlayan bir cümledir.

sözlük yazarlarını şu an sinir eden şeyler

bu saatlerde konuşurken 'a' desen kahkahayı basan arkadaştan daha sinir bozucu bir şey yok şuanlık. insafsız içmeden kafa buldu.

sözlük yazarlarının meslekleri

Gıda mühendisliği öğrencisi. Sınıfta kalırsa falan da yüksek ihtimalle kaldırım mühendisi. Mühendislik şart.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

"Komik mi şimdi bu? "

aşkım kelimesinin yapmacık olması

Devir herkese seni seviyorum deme devri olduğu için. Sevsede sevmesede seviyor olduğu için insan. Aşkım kelimesinin bir önemi kalmadı. Aşk kutsalsa ve aşık olduğun insana söylemen gerekiyorsa dillere pelesenk olduktan sonra önemi kalmamış olması çok normal.

namus bekçileri

Ağızlarını açtıklarında namusluyum diye geçinip karısına kızına hayatı zehir edip elalemin karısına kızına ağzı sulanan tip insanların edindiği meslektir.

kafayı kadınlarla bozmuş kişi

Sürekli kadınlara nefret içerikli sözler söyleyen, varlığından şikayetçi olan kişidir. Her geçen kadına bakan, arkasından laf atan, kadınları sex objesi olarak görmekten vazgeçmeyen kişidir aynı zamanda. Tek organdan ibaret olduğunu düşündüğüm bir türdür.

Şuan varsanız leylekler getirmedi sizi. Büyüyün biraz.

kadınların doğurmaktan başka bir işe yaramaması

Annenizi öldürselerdi siz doğduktan sonra madem. Toplumumuzun en büyük sorunlarından birisiniz.
(bkz: düz mantık)
(bkz: israf)
(bkz: tek organlı)

ölmeden mutlaka okunması gereken kitaplar top 5

(bkz: nutuk)
(bkz: ateş böceği yolu)
(bkz: cerrah serisi)
(bkz: grinin elli tonu)
(bkz: çember serisi)

ateistlerin sadece islama saldırması

Bu muhabbeti bir tek bizim millet uzatmıştır.

her konuyu siyasete bağlayan kişi

Adam akıllı muhabbet etmesi zor olan kişidir. Herkesin bir siyasi görüşü vardır fakat her konunun da dozu vardır.

fikir uyuşmazlığı

Farklı kişilerin fikirlerinin farklı olduğu ve anlaşmazlığa düştükleri durumdur. Sözlüğümüzde bolca vardır.