beceri ister, yürek ister. ayrıca en büyük arzularımdan biri. hiç aşık olamadığımdan mıdır nedir, aşk acısı çeken bir erkeğe karşı çok savunmasızım.

düşünsenize, güçlü bir erkek var karşınızda ve aşk acısıyla kıvranıyor. başka bir kadını arzuluyor, başkasına aşık. işte böyle bir erkeği baştan çıkarmak en gizli fantezilerimden biri. kabul ediyorum biraz sapıkça.
erkek arkadaşlar tarafından yapılıyorsa kişinin daha da dertlenmesine sebep olur.

+çok sevmiştim be hacı.
-üzülme olm sana kız mı yok. biz de sevdik hacı. ben onun için neler yapmadım ki.
+ben de onun için şunu bunu yaptım.
-ulan o değilde bigün bana falan filan demişti gözlerime bakıp.
+ah ulan ah biz de falan yerde oturup falan filan konuşmuştuk.

bizim milletin adamı adamın derdiyle dertlenir hemen kendi derdini de açıp olayı daha dramatize eder.
bir boka yaramaz.
Zordur cok zor. Erkekler bile anca teselli eder.
erkekler genelde teselli istemez. onlar kendilerini teselli etmenin makul bir yolunu bulurlar.
bir kadeh kaliteli şarap sunarak mümkün olar. gerisi kendiliğinden geler.
Tekrar dönerse senindir dönmezse hiç sevmemiştir.
Rakı sofrasıyla olan şeydir.
çilingir sofrasıyla mümkündür, adam bolca içirilir ve ağlama kıvamına gelince de el omuza konup teselli edilir.
kiz arkadasimin 'arkadas diyorum' beni derinlemesine teselli edip bana kiz ayarladigi gunu aklima getiren beyandir.
aynen soyle gecti diyologumuz.
-susar misan senin bi derdin mi var dalip gittin
+evet var cnms
-anlat dinliyorum seni rahat olabilirsin
+ayrildik sundan bundan dolayi. kendimi suclu hissediyorum sanki.
+anlattigina gore sende bi problem yok susar misan. birakan o zaten unutma o seni dusunmeyip sen dusunuyorsan onu bu senin ahmakligindir. koyuver gitsin oglum bak yakisiklisin vucudunda guzel. bak ne dicem yanimda bi kiz vardiya hani kumral sk sk seni gozetleyen senden hoslaniyor hep diyor bana tanistir onunla diye getireyim mi sizi bi araya.
+olur valla (egom tavanlarda tabi amk)
-iyi gel bakalim vb.vb.
Aşk acısı çeken erkek çok az olduğu gibi çok acılı yaşayan da azdır. Teselliyi en yakın arkadaşında bulamazsa yoldan çıkar.
imkansızdır. erkek sadece sevgilisinden ayrıldıysa teselliye bile gerek yoktur, hayatına devam eder. ama erkek aşk acısı çekerken hiçbir söz, hiçbir davranış bu acıyı hafifletmez. onu içkisiyle, sigarasıyla baş başa bırakmak en iyisidir.
kafasına demir tavayla ya da taş ile vurarsa işe yaracak eylem.ancak hafızasını yitirip yaşananları unutursa teselli olur acı biter.
Olmayan aşk için acı çeken erkeği teselli etmekten daha kolay bir durum. Zaten böyle durumlar icin teselli son derece anlamsız. Acısı varsa ki yüzde doksanında olmuyor varsın çeksin ne yapalım.
Erkekler ask acisi cekmez.Ergendir o.Erkeklerin yapi itibari ile ne kadar gamsiz oldugu bilinen bir gercektir.
gereksizdir, erkeğin teselli edilecek hali kalmaz genelde.
arkadaşlarının vazifesidir." götünde incir ağacı çıkacak, sen esas onu düşün " denilerek haline şükrettirilebilir.