bugün

rahatca yayılabildiğimiz koltukları.
ilik gibi kızlar.

ulan biri de çirkin olsun be.
instagram Kezbanları.
Tuvalete şifre ile girilmesi.
kahvemi alır çıkarım hiç sevmiyorum saatlerce bir kahve alıp oturan ergenleri. hayatlarının tek lüksü starbucks olan gösteriş budalalari olmazsa olmuyor sanırım.
" guşburnu yoh mu ? " diye soran kekolar.
Arka planda çalan blues veya caz müzikler.
Kahve, latte, macchiato, tall, grande, daha bir suru bilmedigim kahve cesidi falan.
- Masadan sipariş vermeye çalışıp günlerce bekleyen kürtler.
- içecekleri bilmeyip ben en iyisi orta boy sıcak çikolata alayım fakirleri
- dışarıdaki büyük koltuklara yayılan kedi, köpek vb. Hayvanlar. (özellikle gece saatleri daha bir aktif oluyorlar)
iş mülakatlarını (bildiğin iş görüşmesi) burda yapan garip kadınlar. Genelde stand hostesi alımları falan burda yapılıyor.
Büyük masada interneti sömüren ya da ders çalışan müdavimleridir. Ben de hep bütün gün gezdiğimde telefonumun şarjını doldurup bi soluklanmak için giderim mesela.
köşelerde kitap okuyan gözlüklü tipler.
insan.*
bizim sehrimizde olmadığı için
cevap veremeyeceğim başlık.
rahat koltukları güzel kahveleri...
Enayi müşterileri.
kol gibi fiyatları.
laptop ve bacak bacak üstüne atma kuralı. yoksa içeri almıyorlar diye duydum.
fok balığı gibi konuşan, paranın kokusunu alan aklını sadece avmye ve nerde rant yapacaksa oraya gitmek için kullanan kızlar.
zikilmekten zevk alan müşteriler.
apple ipad ile internette takılan tipler.
son 8 aydır haftada 12bin tl kazancım var. ekstra modellik falan 20 bin lirayı buldu gelirim. yemin ederim bende oraya siktirecek göt yok. sizler daha enayisiniz. ayda 1000 lira kazanan babanın kızı starbucksta ne arıyor aga! yazık değil mi lan babana.
varoş burjuva tipli takılanları.
Tek başına oturan takım elbiseli kirli sakal adamlar.
3 adet liseli kız. Bi kahve söyleyip 2 saat 48 dakika bıt bıt kafa ütülerler.