bugün

sevgili.
Şu an bulunulan şehir.
sözlükte boş boş entry okumaktan başka yapacak bir şeyin olmaması.
çaylak olmam.
yeter yeter yeter yeter yeter yeter yeter.
2 misafir çocuğu'nun beni deli etmesi.
500e yakın şarkının bulunduğu listeden ctrl tuşuna basılı tutup seçilen 100e yakın şarkıyı silmek yerine yanlışlıkla hemen bir üstündeki kısayol oluştur seçeneğine tıklamak. Ulan işin yoksa hem o kisayollari hem de normal olanları sil şimdi.
Daha kötüsü için;

(bkz: kısayolları silerken kısayol oluşturmak)
çaylak olmak kısa ve net şu anda entry sayım artsın diye kendimi zorlayarak yazılar yazıyorum başlıklara işte çaylaklık böyle bir şeydir...Lanet Olsun...
Uyuyamıyorum. Yahu şu yaz geldiğinden beri uyku denen şey kalmadı. Ben de erken yatıp normal bir saatte kalkmak istiyorum. Resmen her yaz yarasacılık oynuyoruz.
metrobüsteki anası sikikler.
Passoligin sikindirik sitesi.
gözlük.

yeni takmaya başladım ama hala göremiyorum. alışık olmadığım için sürekli düzeltiyorum. eğilirken düşürüyorum. öyle işte.
20lik dişe sıkışan et parçası.
(bkz: Staj defteri)
Baksir surekli araya kaciyor ve etrafim cok kalabalik.yanimda kiz arkadaslarimda var.
özlemek. çok özlemek. çok fazla özlemek. Tüm günü öylece yatıp özleyerek geçirmek.
K*rtler.
şey; ülkenin iç dış ekonomi iktisat askeri vicdani demokratik kültürel politikaları. bu kadarcık.
yazamamaktır. sanmayın ki bu harfleri yazamamak. bu değil, ama yazamamaktır.
karşılıklı şarap içen iki kemalist arkadaş. evet.
hasta olmak.evimden uzak olmak.zorunda olmak.
Gerizekalı mal aptal beyinsiz insanın attığı geç mesajlar. Mal salak aptal madem işin var ne diye konuşalım diyosun. pislik iste.
kürt türk içerikli başlıklar.
çok acıyorum bilmeden konuşan cahillere.
bu saatlerde konuşurken 'a' desen kahkahayı basan arkadaştan daha sinir bozucu bir şey yok şuanlık. insafsız içmeden kafa buldu.
yarın kapanış bende sözlük. cumartesi çok yoğun geçiyor. anamız ağlayacak.
güncel Önemli Başlıklar