bugün

entry'ler (60)

türkiyenin seçimlerinin hep karışık olması

türkiye de insanlar ne yazık ki artık birbirine güvenmiyor her seçimde gündeme oy çalındı geliyor. amk koyum böyle seçimin, demokrasinin, adaletin.

ankara yı chp kazanacak

ilk defa bu seçimde başa baş gidiyor umarım akp kaybedecek.

türkiye suriye savaş çıkacak mı yoksa akp planı mı

seçim yaklaşıyor ve akp oy toplama telaşında bakalım reklamı için savaş olacak mı.

gurbeti mesken mi tuttun nazlı yarim di gel gari

leyla ile mecnun.

ortamdan dışlanmamak için akp liyim diyemeyen genç

ne kadar saçma bir görüşü savunduğunu dile getirmek istemeyen gençtir. bunlar özgürlüğün ne olduğunu bilmeyen kişilerdir.

türkiye nin en iyi siyasetçisi

siyasette yalan çoktur bu bir nevi en çok kim yalan söylüyor oluyor.

mhp nin hayal dünyası

Olağanüstü gerçekten bakalım nereye kadar.

akepeliler at gözlüklerini ne zaman çıkaracaklar

Erdoğan yaşadığı sürece bu olacaktır. Adamı yucelmisler ve artık yaptığı yanlış bile secmenlerine doğru geliyor.

kürtçenin ikinci resmi dil olması

Bence böyle bir adım barış için çok önemli. Ve eğer iktidar azıcık demokratik yonetiyorsa ilk yapması gereken iş bu olmalı.

kimse kusura bakmasın ama twitter zaten gereksizdi

Kimisine göre gereksiz kimisine göre iyi burda önemli olan birinin oözgürlüğünü kisitlaman kesinlikle yanlış bir uygulama ve gündemi değiştirmeye yönelik bir adım.

kürt kızlarına değdirmek için nevruza giden adam

Bir konu hakkında bu kadar aptalca fikirlere sahipsiniz amk o..pu çocukları. Siz kendinizi böyle avutun yarrak kafaları. Biz Kürtleri bakisindan tanırız öyle biri varsa onun orda anasını sikeriz göt laleleri.

21 mart 2014 amed newrozu

Novroza gale kurdu kurdistane piroz bee.

nevruz bayramını kürtlerin sahiplenmesi

Ne Türkü ne kürdü sümerlerden gelmiştir ve evrenseldir bu bir milletin bayramı falan değil ama bazı milletler daha önem veriyor hepsi bu.

sözlükteki şairler

Sebebsiz bir aşk istiyorum hayatımda.
Ne arkama baktığımda ucu görünecek.
Ne önüme baktığımda sonu olacak.
Ona bakınca herkes o olacak.
Ve i aşkta sadece o olacak.

rte türkiye nin afyonudur

Millette uyuşmak istiyor. Artık uyanın.

erdoğan ne yapmaya çalışıyor

Adam öyle bir sistem oluşturacak ki o görmeden kimse haberleşemeyecek. Tv yayınları onun elinde tek haberleşme twitter ve facebook onları da kapatmak istiyor ama onun da sonu gelecek.

erdoğan ne yapmaya çalışıyor

Adama şeriata mı gidiyor diktatörlüğe mi anlamadım.

biji biji hdp

Oda türkiyenin bir partisi ve seçim şarkısı var. Akp şarkısı sadece Erdoğan a yazılmış adamı o kadar abartıyorlar hdp en azından partisine yazmış.

kürtlerin tarihte hiç devlet kurmaması

Kürtlerin tarihte tabiki devletleri var. Biraz arastirsaydiniz bilirdiniz ben birkaç tane söyleyim size kelhorlar, büyük lor devleti ve medler bunların hepsi kürt devletidirr

tayyip erdoğan ı ne bitirdi

Hīrs tabiki