bugün

entry'ler (11)

gelmiş geçmiş en iyi çizgi film

(bkz: Uçan kaz)
(bkz: Vikingler)

death metal dinleyen insan

Taşşağı 100 kilo olan insandır. Eğer kızsa bu dinleyen insan onu yalarım.

death metal dinleyen kız tatlılığı

Yalarım abi.

a loathing requiem

Inferi ve Diskreet gruplarında çalan (lead gitar) Malcolm Pugh'ın tek kişilik Technical Death Metal projesidir. Harbiden adam aşmıştır. Bu kadar taşşaklı olmak da biraz fazla yani... Tek başına Tech. Death yapmak kadar hayvani bir şey yok herhalde. Son albümünde (Acolytes Eternal) Hannes Grossmann 1 parçada bateri çalmıştır.

h p lovecraft

Öykülerinde dehşet, vahşet, şeytani gibi kelimeleri rahatsız edecek kadar çok kullanır. Hikayeleri çok gariptir. Hikayelerinin garipliği beni her zaman büyülemiştir. Ayrıca bazı metal müzik grupları bu ruh hastası adamın hikayelerine şarkı temalarında kullanmıştır. (bkz: Alkaloid Nile Septicflesh Ctulu)

bir kere aldatsam nolur nolur diyen erkek

Namussuz terbiyesiz şerefsiz insandır. onun ben mına koyayım

muhammed suiçmez

Türk olmasından aşırı gurur duyduğum müziğini aşırı sevdiğim Trabzon, Sürmeneli taşşağı 100 kilo olan mükemmel gitaristimiz. Bazı rivayetlere göre ismail YK ile kanka imiş Muhammed abimiz. Bir de bi arkadaşımın oturduğun yerin kapıcısı Muhammed abimiz ile kankaymış ondan duyduğum kadarıyla asıl adı Batu imiş. Ne kadar doğrudur orasını bilmiyorum.

hristyan bi terör örgütü kur kaç kişi destekler

Hristiyanlar her şeyi gizlice yapar onlarda işbirliği vardır bizde eksik olan bu birbirimize güvenmeyiz dinimizi tam olarak öğrenmeyiz ama ölümüne o dine inanırız Kuran'ı arapça okuruz Türkçesini merak etmeyiz sonra ışid doğru yolda bir terör örgütü olduğunu sanarız amınızı sikeyim

birdflesh

Çok sevdiğim ve şarkılarını dinlerken kahkaha attığım isveçli Grind grubudur. Parçaları aşırı gazdır.

chuck schuldiner

Her albüm kapağının ne anlatmaya çalıştığını çözmeye çalıştığım mükemmel felsefi adam. Hayatımdan başka hiç bir adamdan bu kadar etkilenmemiştim. Death metale başlama sebebim bu mükemmel insandır. En sevdiğim albüm kapağı ise Symbolc albümü kapağıdır. O albümün anlattıklarını düşününce Chuck'ın imanlı bir insan olduğu anlaşılıyor.

ınferi

Öve öve bitiremediğim Technical/Melodic Death Metal grubudur. Yaptıkları Melodic Death metal diğer gruplara benzemez çok daha mükemmeldir. Grup müziklerinde 3 vokal kullanmaktadır. Son albümlerinde tekniğin mına koymuşlardır. Bir de grubun başı Malcolm Pugh'un tek kişilik Tech Death projesi vardır (A Loathing Requiem). Bu adamlar gerçekten aşmış. Son albümlerinde duygusal öğeler ile dağı taşı s*ken öğeleri harmanlamışlardır. Tek kelimeyle mükemmel gruptur.