entry'ler (48)

zengin olunca ilk gidilecek yerler

milli piyango idaresi. sanırım anca o şekilde zengin olabilirim.

afyonkarahisar

o kadar kötülenecek bi yer değil insanı yobaz ama o kadar değil. tek eksiği bence şehir merkezinde alkollü mekan. eskişehirde de dükkanlar 8-9 gibi kapanıyor ama en azından gece hayatı var biraz.

ptt nin açılımını bilmeyen torbacı

olay afyonda gerçekleşmiştir. sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.

uludağ sözlük yeni tasarım

bu nedir lan facebook çakması gibi? dediğimdir.

burakgsk

reserved
yıllar sonra gelen.

sıcak soğuk ayarı zor yapılan duş

insanın milimetrik ayar yapmasını öğreten hededir.

uyuyamama sorunu

sürekli bu düşünce nedeniyle yatakta dönüp sabahlatabilir insanıda.

sözlüğün kıraathaneye dönmesi

devleti kurtaranlar mı dersin?
dersin yani.

afyon kocatepe üniversitesi

yaklaşık 13-14 tane cafe var 5-6 civarı iyi cafe var.1 ader birane var.eskişehir var ankara var migros var içmek isteyen içer yani.beğenmeyip her fırsatta dile getirenler için otogar var yani sonuçta zorla tutmuyorlar.

ilginç rüyalar

prens miydim değişik bir şeydim.kız kardeşim vardı ne olduysa kollarımda ölüyordu.şahdamarı kesilerek aslında fazla kanda çıkmamıştı ama ölmüştü neticesinde.dayak yemiş gibi nefes nefese uyandım.

yetenek sizsiniz den öğrenilenler

yeteneksizsiniz türkiye şeklinde yazılması daha doğru olabilir.
ayrıca bu soğukta acunu görmek uğruna bilet kuyruğu giriş kuyruğu gibi işlere bulaşmak saçma bence.

muhteşem yüzyıl daki devasa hünkar penisi

hünkar dediğin böyle olur.

5 sene sonraki halinize söylenmek istenenler

hala mezun olamadın mı?

ergenlerin ismindeki sesli harfleri atma merakı

bir de abuk sabuk simgelerle yazan ergenler vardır ki şifre çözücü falan gerekir anlayabilmek için.

penisle ilgili yapılan şakalar

küçük yaşlarda amcalar dayılar tarafından "Bakayım büyümüş mü?" gibi bahanelerle yapılır. ilerleyen yaşlarda psikolojik sorunlar yaratır mı bilinmez.

bilgisayar kasasını tekmelemek

6-7 senelik bilgisayar arada yapılan yenileme çalışmalarına rağmen aptal saçma sorunlar vermeye başlamıştır ve sinirden tepesi yumruklanmıştır. en nihayetinde tepesinde büyük bi göçük bulunan zavallı cihaz kömürlükte oturmuş rahat bi hayat sürmektedir.

afyon kocatepe üniversitesi

insanın canı derslere girmek istemez.zaten bu soğukta yataktan çıkmak bile istemezsin.tek korkum devamsızlıktan kalmak yani.yarı açık ceza evi hayatı gibi gelmeye başladı artık iyice.

sigara otlanmak

sarma sigaraya geçince fazla koymayan durum. sonuçta bi paket sigaranın maliyeti 1.5-2tl arasında oluyor.

shahdee

bi tanedir o * severim kendisini

tabacchiera

ince kahverengi renkli sigaralar.tadı hoştur.kaçak olarak temin edilebilir.kutusunun tasarımı güzel deriden yapmışlar gibi bi his var