bugün

uyuyamama sorunudur. "Uyuyamıyorum yarın erken kalkmam lazım ne yapabilirim?" sorunudur.
sürekli bu düşünce nedeniyle yatakta dönüp sabahlatabilir insanıda.
En sevmediginiz dersin kitabini alip yataga uzanip okumak iyi gelebilir.
Şu an yasadığım diktiri boktan bi durumdur kendileri.
pisliktendir. çaresi (bkz: duş almak)
(bkz: banyo yapmak) (bkz: yıkanmak) (bkz: çimmek)
uyku ilaçlarının ortaya çıkma nedenidir. gün içinde içinizde bir şey kalmamışsa uyursunuz. yoksa geçmiş olsun.
Gündüz kupa kupa kahve içtim. Hem de şekersiz ve kremasız. 00.00 dan sonra da yeşil çay içiyorum şimdi.

Diyeceğim çay kahve yeşil çay gibi kafein ihtiva eden içecekler ile kola ve türevi meşrubat tüketmemeye gayret edin. Ha bir de vicdan en rahat yastiktir demiş biri.
Uyumadan sabahı etmektir.

Çok dindar olmasam da sabah ezanını duymak bir huşu verir.
bir kaç güne yola girecek sorun..(um)

işe başlıyorumda yarın.. hayırlı olsun deyin la bana.. bi de dua edin 2 ay sonra çıkmayım işten. zira son üç iş yerimde 61inci günü göremedim.. kimsenin ahını da almadığımı düşünüyorum. niye böyle oluyor acep??
Uzun zamandır yaşadığım sorun. Lan vampir falan mı oldum nedir gece uyuyamıyorum sabah erken kalkıyorum üstelik uykum da yok. Eskiden de düzenli değildim ama iyice b*ku çıktı bu işin. Bir an önce düzeltmek lazım.
Başımın ağrısından uyuyamıyorum. Ne rezil bir uyku oldu bu. Gözlerimden uyku akıyor ama başım buna müsade etmiyor.
Başıma gelmiştir.
beraberinde uyanamama da getirebilir sorundur. ertesi günün rezil geçmesine sebep olur.
Sabahın köründe uyanmanıza sebebiyet verir.