bugün

insanlar sürekli bir değişim içindedir. fikirleri, idealleri, görüşleri gelişedebilir, değişedebilir. ama bazen ne olursa olsun sapmamanız gereken bir yol vardır ve bunun adına gelecekteki size mesaj yollamanız gerekir.

eger 5 sene sonrada dönüp dolasıp aynı yere geliyosan siktir git intahar et . böyle olduktan sonra yasamandaki amac ne amk.
-halamı yakışıklısın lan keraneci?
--spoiler--
öldükmü lan ?
--spoiler--
unutmadın mı hala? Unutamadın demi. Neyse umarım daha fazla yaşamazsın.
boşa çalışmışsın be oğlum...
inşallah herşeyden uzak kendinde biri olursun . inşallah mutlu olursun ve inşallah sevdiğin o aşık olduğun kişiye kavuşursun .
Hala yalnızsan senin beynine sıçayım çirkinsin kızım otur evde temizlik yap sen yok sevgilin varsa biliyordum ya yalnızlığı haketmeyecek kadar sempatik olduğunu ay yerim.
hala iyi bi yere gelemediysen napıp bunu becerdiğini söyle de aynısını yapmıym yol yakınken alternatiflerini deniyim.
evlenip yuva kurduysan amına koyım senin ya. üniversite bittikten sonra dünya turuna çıkıcaktın hani hayallerin vardı noldu hepsine ?
çok geç kaldım.
hala mezun olamadın mı?
aferin passatı almışsın ama keşke çelik jantlı olsaymış.
evleneceğin kadını bulabildin mi?

aklıma how i met your motherdaki bir olay geldi:
ted mosby:haydi 35. doğum günüm adına şu üniversitedeki video koleksiyonumuza göz atalım.

videoyu açarlar.

lily:marshall ile aramız kötüleşti ted. napacağız bilmiyorum.
ted mosby:bence birbirinizin kıymetini bilmelisiniz. ben evleneceğim insanla anca 25 yaşında falan tanışırım herhalde.
eskiden iyi bi gençtin o arkadaş çevreni bırakıp biraz ailene zaman ayır. Ama çok hata yaptın çok. Hala sevıyorsun onu duyduklarına aldırma ve insanlarla dalga geçme.
bir miktar borç versen iyi olur aslında.
hala mı 16cm lan
peki pişman mısın?
5 sene sonraki halimiz bize bir şeyler söylese çok daha iyi olmaz mı? 5 sene sonraki halimize söyleyecek lafımız yok, ancak sorabiliriz entrylerden de anlaşılabileceği gibi.
üniversite bitti mi lan?
- Hayallerinin peşinden gitmen hoşuma gitti.
değdi mi?
onca gece o'nun için mi uykusuz kaldım ben?
o kadar gün o'nun için mi iştahım kesildi benim?
düşünmekten beyninin yandığı, ağrıdan kafanın patlayacağı gecelere n'oldu?
eline ne geçti kendini üzmekten başka?
üniversite bir işe yaradı mı, değdi mi ? Meslek sahibi yaptı mı seni ?
şafak kaç yiğidim.
Askerliği hallettin inşallah? Arabayı da çektiysen gel bi öpeyim seni.
mutlu musun.