bugün

entry'ler (38)

yazarların şu an yapmak isteyip yapamadıkları

23 saat uyumak. 1saat boş zamanım kalsın ki o zaman entry girip bolca yemek yiyeyim.

türban yasaklanmalıdır

Laik'lik Herkesin kendi dinini ve inancını özgürce yaşayabilmesidir.

Sizin düşüncenize kalsa afrikadaki ilkel kabileler gibi Çıplak yaşayacaksınız.
Sokarım böle düşünceye. Lütfen daha düşünceli olun ve herkesin dinini inancını ve daha birçok kişisel görüşünü özgürce yaşamasına olanak verin.

atatürk kürt devletinin kurulmasına izin verseydi

türkiyenin kaderi değişirdi bu sayede.

asansör de alarm düğmesi

çoğu kişinin acaba ne oluo lan basınca diye basıpta bütün binayı ayağa kaldırdıkları düğmedir.

efsane ismail yk şarkıları

feysbuk feysbuk hergün aradım ddurduuuuummmm feysbuk feysbuk bu kıızıı ordan bulduuum.

sütyene sınırlama getirilmesi haberi

dünya'nın kaderini değiştirecek bir gelişme imiş .

+ayol kız bu yıl sütyenleri içimize giyek de geçirebilelim 150 tane sütyeni ben 94 tane taktım sen?

- ay şekerim 279 tane de bende var

+ belli zaten sütyenlerden dolayı kate'i üçe katlamışsın meme konusunda

şu kitabı almam için beni kaldırsana diyen minili

10 saniyede size sefillerin orjinalini okutabilecek bir dişi cinsten varlıktır.....

yatak alırken dikkat edilecek hususlar

yayları sağlam olmalı ki rahat zıplansın bir de takla atabilmesi lazım yatağın başka fantezilerde yaşamak gerek... Mesela siz hiç takla atarken sevişen birilerini gördünüz mü şahsen ben görmedim...

Ne fena olurdu bea

1 eylül 2014 uludağ sözlük hack saldırısı

bunların hepsi amerikanın işleri sakın bu köpeklere kanmayın diye bir entry bulamadığım konudur bu yüzden ben yazıyorum...

bunların hepsi amerikanın işleri sakın bu köpeklere kanmayın

Doğruya Doğru

bazı solcuların ne orak ne çekiç tutmuş olması

chp'nin tamamen son zamanlarda birilerinin köpeği olupda buralara gelmesi gerçeğidir

hem sakız çiğnemek hem de çay içmek

Yanlışlıkla çayı yutarken sakızla beraber yutupda sakızın kör bağırsağı tıkayıp apandis patlamasına yol açabileceği gibi yine aynı şekilde sakızı yutup kısır kalma olasılığı da vardır.

sakız isteyen varmı ???

en güzel erkek ve kadın türk ismi

kız : hayriye , ERKEK : Abuziddin Çok iyi olacak isimler.

cep telefonu yenileme sıklığı

yaşa oranla değişen bu süreç 13-18 yaşları arasında ergenlikte 6 ila 12 ay arasında değişir fakat 30-99 yaşları arasında 15 yıldır aynı telefonu kullanan kişiler biliyorum...

duşta olana tavsiyeler

insanin aklina çok fesat şeyler getirebilecek bir başlıktır

dipnot: Duşta olan kişiye burdan niye tavsiye veriyoruz adam duşta sözlüğe mi bakacak mk.

kate upton

son zamanlarda popüler olmuş ünlü orospu açıklaması bu kişiyi tam olarak açıklar bence

Özellikle himalayalar gibi memeleri çok meşhurdur.

Kırk yıldır kılı kırk yararak ünlü güzellerin çıplak fotoğraflarını arardık ama şu an Kate Upton Naked yazdığımızda karşımıza 1000'lerce çıplak kate upton çıkar

16 yaşında alkol sigara ve araba kullanmak

baba parası yedikten sonra o işleri yapmak zor değil yiyosa kendin çalışıp götünden ılık terler akarak alnının teriyle kazan da o parayı öyle yap dediklerini.

aşkım şu erkek durmadan bana bakıyor diyen kız

kendini bi bok zannedip de götü kalkan kızdır

Erkek de muhtemelen parası veya baka bişeyi için o kızı seçmişdir...

kate upton ın götü vs erkek arkadaşının götü

tartışılamayak olan bir konu tabikide Kate Upton.

yazar nicklerinden kime benzediğini tahmin etmek

marjinal tosbağa : Hayattan bıkmış adam.

bedelli askerlik yaş ve ücret sorununun çözümü

bedelli askerliğin kaldırılması çözümü sorunu kökten çözer.