bugün

kiskandirmak, isteyen belki de kavga cikmasindan mutlu olan kizdir.
(bkz: sevdim seni delikanlı)
geri zekalı, şımarık bir kızdır.

böylelerini hiç iplemeyeceksin.
görsel
Baktığını nasıl gördün, sürekli olduğunu nasıl fark ettin?!

Sonraki saatler için başka bir amaç yoksa masada bırakılması gereken kızdır..
ortalığı karıştırmak için söylüyorsa şımarık kızdır. Eğer düzgün bir kız ise bunun lafını bile yapmayıp, ortalığı karıştırmamak için sevgilisinin başını belaya sokmamak için söylemez.
+aşkım şu erkek durmadan bana bakıyor
-benim aşkıma bakmayan erkek normal değildir zaten. güzel aşkım benim.
Egosu tavan yapmış dişi insan evladı.
oha sana benden başka bakan da mı var diyerek vole yapıştırılası kızdır.
kavga isteyen kızın yapacağı iştir. ya sevgilisi ölecek ya hapse girecek. çifte kurtuluş planı. evet.
sinyal versem, seni de beni de zikecek diyecek kizdir, birazdan.
Ayy tüm erkekler beni skck modunda kızdır.herkesin kendime baktığını sanar her zaman da dile getirir bunu .bırak sevgiliyi kız arkadaşlarımda bile var bu ben bile sıkılıyorum artık bu tavırlardan.haa muhtemelen bakiredir böyleleri.aman sikcekler dikkat et.
- aşkım şu erkek durmadan bana bakıyor.
+ bakar, eski sevgilim o.
- anlamadım meemet?
+ biseksüelim ben hülya.
- iğrençsiniz ipneler!
+ yok ipne değilim canım, biseksüel.
- siktir git taaam ma!
tipik bir "kezban" örneğidir ve erkeğe "kaltak testi" dediğimiz test'i uygulamaktadır.. benim gibi olan "pua" lar bunu yermi?.. elbette hayır.. bunu o kezbana yedirtir...
nefret edilen kiz tipidir. bunlar ergenlik çağindan çikamamis , beyninde hasta düsünceler dolastiran tiplerdir. ulan bakiyosa bakiyor , sen bakmazsin olur biter.
Sizi sevmeyen kızdır.

Seven olası bir kavgada göreceğiniz zararı bile hesaplar. Genelde bu tip durumlarda cafe givi bir yerdeyse ya sıkıldım der ya sinema teklif eder ordan bir şekil kalkarsınız.

Önceden planlanmış bir yemek vs ise esiyor der klima der, başka kıza bakmanı kıskanmış gibi yapar yer değiştirir.
ve ardından çıkan kavga.
hakikatten kavga çıkarmak isteyen kızdır.
kızın gösterdiği tarafa bakılır. eğer şehvetle bakıyorsa ve eli bel altındaysa hemen girişilir.
sen önüne bak, simdi dikkat edeceğim bakacak mi diye denir.

eğer kız bakmadan bakmıyorsa, bakan kiz sikilir.
fazla takılılmaması gereken kızdır. sonu kötüdür.
bana da bakıyor aşkım ne var. sen nereden biliyorsun baktığını aşkım? kalk la kalk gidek başım belaya girecek.
Demek ki o da bana bakıyormuş birader diye cevap verilmelidir.
orospudur vesselam.
kız demeden erkek farketmiyorsa erkeğin hödüklüğünü yüzüne vuruyordur çaktırmadan. bunu anlamayan andavallar kıza bok atmasın durduk yere.