bugün

entry'ler (11)

pep card

öyle bir anlattınız ki gidip alasım geldi hemen. yurt dışına sık sık seyahat eden biriyseniz baya faydalı oluyormuş zaten kaçırmamak gerek böyle fırsatları.

pep card

otel rezeveryasyonlarında baya indirimler oluyormuş bazı otellerde. yüzde kaç bilmiyorum ama bana da bir kaç arkadaşım tavsiye etti. ben de alacağım sanırım kısa zamanda.

pep card

öğrenciyim bir tane pep cardım var aldım ilk başta dursun öyle diye. şimdi başka kart kullanamıyorum pep kart benim her şeyim. ciddi bir şekilde işimi gördü zor zamanlarda. indirim konusuna gelirsek evet baya iyi. ibis otelde 3 gece indirimli kaldım.

vaillant ın küçük akbabaları sahiplenmesi

Küçük Akbabaların gündem olması güzel ama ondan da güzel olan bir şey var ise o da şüphesiz ki bu gündeme sessiz kalmayan Vaillant'tır.

yolda yürürken telefonu elinden düşürmeyen kız

Belkide öğrencidir ve letgodan eşya arıyordur. Öğrenci olmak zor bu devirde.

asker

asker kelimesi ne arapçadan ne farsçadan nede başka dilden geçmiştir. osmanlının öz dilinde (bkz: osmanlıca) bir kısaltmadır. 3.murat tarafından geliştirilmiştir. dört dörtlük adam misali de bu kısaltmadan gelir. aradaki e harfi ise daha sonradan okunuş kolaylığı açısından yeni türkçemize yerleşmiştir. işte bu dört unsura sahip olan kişiye asker denir.

dinlenebilecek popçular

sertab erener dir kesinikle. 90'lar dan bu yana popülaritesini hiç kaybetmedi.

şiddet

insanlar şiddeti tatmin edici buldukları için severler. tatmin oldukları vakit eylemin de içi boşalır.

insanların keşke tatmin olacak daha iyi şeylere aklı erse.

ingiliz aksanı

ingiltere'de yayınlanan televizyon programlarında alt yazı geçilmesini gerektirecek kadar farklılıklar barındırır.

lords mobile

efsane bir oyun. herkese tavsiye ederim.

aleyna tilki şişirilmiş bir balondur

çok erken yaşta ünlü oldu. sesinin tam oturduğunu düşünmediğim kişi.