1. 1.
    bu ara fena sardığım online stratejisi oyunudur.

eskiden oynadığım tüm oyunları sanki bir uygulama altında toplamış gibi.kendi klanınla birlikte saldırılar yapıp köyünü ve kahramanlarını geliştirebiliyorsun.lonca sisteminin de oyuna ayrı bir heyecan kattığı kesin.
    ... dr strenc
  2. 2.
    Normalde strateji oyunlarının pek de aşığı sayılmam. Eskiden birkaç kez oynamışlığım vardı. Ama
    Lords Mobile ile yeniden başladım diyebilirim. Özellikle Hi-Def 3D grafikler telefonun küçük ekranında bile sanki savaş alanındaymışım hissini veriyor.
    ... anna marya
  3. 3.
    Bu oyun bugüne kadarki en iyi oyunlar arasında ilk 5’e rahatlıkla girer. Hem Android hem de ios desteklemesi ayrı bir güzellik. Lonca savaşları epey çetin geçiyor. Tabii, sizin de sağlam bir loncada yer almanız lazım.
    ... ne bakiyon lann
  4. 4.
    Bir online strateji oyununda ne arıyorsanız aradığınız tüm özellikler mevcut. Özellikle lonca sistemi
    tercih edilmesi için makul bir sebep. Oyunun heyecanı daha da artıyor.
    ... olm isine baksana
  5. 5.
    Büyüleyici bir dünyayı küçücük ekrana sığdırmayı başarmışlar. Grafikler sağlam ve açıklayıcı. Oyunu
    oynamanın kolay, oyunun ise heyecanlı olması birer artı. Üstelik, karakterler de sayı olarak gerçek çok ve hepsi de aradığınız niteliklere sahip.
    ... ne yiyek lan
  6. 6.
    3D grafiklerle mobil oyunlarda çağ atlanmış resmen. Strateji oyunu meraklısıysanız müptelası
    olmanız garanti. Oyun kelimenin tam anlamıyla sizi içerisine çekiyor. Sanki o muhteşem evrende
    gerçekten savaşıyormuş gibi hissediyorsunuz.
    ... respektfuul
  7. 7.
    bir online strateji oyununda ne arıyorsanız, ne bekliyorsanız lords mobile bunu siz veriyor. bu özelliğiyle de rakiplerinden önemli bir ölçüde ayrılıyor.
    ... foreinstars
  8. 8.
    en çok karakterleri sevdim bu oyunda. seçenek oldukça fazla. öyle ki, hangisini seçeceğimi şaşırdım en başta. karakterlerin dizaynları da işinin ehli ellerden çıkmış.
    ... pappautte
  9. 9.
    hiç kasma donma olayı olmuyor bu oyunu oynarken, indirdiğimden beri tüm güncellemeleri de yaptım, arayüzünün tasarımı da bir o kadar iyi söylemeden geçemiycem.
    ... silentt ay kill yu
  10. 10.
    grafiklerle sanki oyunun içerisindeymiş ve gerçekten kurduğun bir köy saldırı altındaymış, sen de onu korumak için savaşıyormuşsun hissini sonuna kadar yansıtıyor. gerçekçilik mühim.
    ... davaroludavar