entry'ler (32)

mortal kombat

reptile'i çıkartmak için iki flawless victory ve pit fatality yeterlidir.

son oyunu muhteşem ötesi bir halde seriyi yeniden canlandırmıştır.

biyokimyager

avrupa, amerika, yeni zelanda gibi memleketlerde el üstünde tutulan meslek insanı.

fettucini

makarnaların şahıdır. evde yapılan dandik sarımsaklı domates sosu ile bile mükkemmel olabiliyor. insanın italyan olası gelir yerken.

sirseri

serseri demenin en eglenceli şekli.

şükraniye

trabzon'da bir mahalle
bilecik, bursa ve uşak'da bir köy.

elektrotekno

üye olmanın getireceği yarar çok fazla iken referans kodu engeline takıldığım site.

ve benzeri

vb olarak yazilir. birsey anlatirsiniz, vidi vidi edersiniz, birkac ornek siralarsiniz. sonuna da ve benzeri koyarsiniz. ama "vb." seklinde.

yalanci gebelik

mesele yalnızca sanmakla ilgili değildir, kişi gebeliğe işaret eden fiziksel bulgular vermeye başlayabilir. mesela:

* adetten kesilme
* mide bulantıları (özellikle sabahları daha yoğun)
* aşerme
* karında büyüme
* memelerde büyüme

görüldüğü üzere bunlar doğrudan doğruya gebeliğin fizyolojik sonuçları olan şeylerdir, yani kendini hamile sanmak için oldukça fazla delil var olabilir.

rende

kesiği inanılmaz acı veren bi alet bu! lanet olası havuçları rendelemek için kullanıladığınde inanılmaz işler çıkartabiliyor ona bişey demiyorum lakin biraz kendinizi kaptırıp parmakları rendeye yaklaştırdığınızda ve sürttüğünüzde size hayatınızın en büyük acılarından birini yaşatıyor.. bildiğin eti tabağa rendeliyorsunuz tabiri yerinde ise. sonra da parmakta görünen et! içim acıyor vallahi, lanet ediyorum dünyaya..

electro world çılgın teklif kampanyası

"çılgın teklif derken bu kadar çılgınını beklemiyorduk, cansınız-canansınız" diye pankart açmak istediğim kampanyadır.

electro world

çılgın teklif yapacaklarını ilan ederek kitleleri mutlululuktan havalara uçuran teknoloji diyarıdır.
mutluluktan uçmak için bakmanız gereken yer: http://www.facebook.com/electroworldturkiye

osman büyük

yenibiriş virali.

okan bayülgen

zeki enes akkan ve aziz kedi ile yollarını ayırmış..

ya da onlar okan'dan ayrılmış bilemiyorum artık..

tekila

alıntıdır
tekila, blue agave adlı kaktüsten (bir çeşit süs bitkisi, agave’nin olgunlaşması 8-12 yıl arası sürer) yapılan, %40-45 oranında alkol içeren, meksika’nın tequila kasabası civarında bahsedilen kaktüslerden elde edilen su püresinin distilasyonu sonucunda üretilen ekşimsi ve acımtrak bir içkidir. agave mayalanıp imbikten geçirilince tequilla pulque mescal adlı içkiler ortaya çıkmaktadır.

blanca ve anejo olarak iki gruba ayrılmaktadır. sek olarak genellikle anejo (sarı renkli tekila) tercih edilir. blanca (beyaz olan tekila) genellikle kokteyl hazırlanırken tercih edilir. meksika’nın yerel tekilaları piyasada pek bulunmamaktadır. ancak elinize geçirirseniz tadına kesinlikle doyamacaksınız.

büyük maya olmeca, mavi avage bitkisinin özünü ilk tattığında bu gizemli gücün kendisi için ayrılmasını istemiş. bugün maya tanrıları yoktur ama olmeca adı tekilalarda devam etmektedir. meksika’nın en meşhur tekilası olmeca tequilla, meksika’da üretilip şişelenmekte ve diğer ülkelere satılmaktadır. meksika haricinde diğer ülkelerde de tekila imal edilmektedir. birçok kokteyl için de vazgeçilmez bir içki olmuştur olmeca.

alıntı değildir
çakırkeyf olduktan sonra içilince ayıltır. tekrar içmeye başlayabilirsiniz. artık partnerinizin üstüne kusma evresine kadar bu döngüyü tekrar edebilirsiniz. yarasın.

flash tv

büyüleyici. feskıneyting. gözalıcı. oh may goş. bir solukta...

bu film övücü dergi, gazete başlıklarının hepsini üst üste koy bu kanalın yaptığı etkiyi tanımlayamaz, anlatamaz. kazara bi açarsam reklamlar çıkana kadar ekrana kilitleniyorum. köçekler geliyor gidiyor, parlak saten kumaş elbiseli bir kadın var hep. bir renk cümbüşü içinden gelen seslere dalıp gidiyorum. cirque du soleil halt etmiş amk.

eski sevgiliye mesaj atmak

adrenalin doludur. acaba cevap verecek mi? sorusu atmadan öncede attıktan sonrada eşlik eder. cevap gelirse yumulunur. gelmezse argolu bir iki cümleden sonra başka eski sevgiliye 'atsam mı acaba?ihtiyacı hissettirir. cevap gelirse 'beni unutamayacağını biliyordum' gibi bi ego patlaması yaşattırır.

dibs

cümle içinde "call" fiili ile beraber kullanılıyor..ingilizce sokak dilinden bahsediyoruz tabiki de..

"i call dibs on that girl!"

debs

angela robinson yönetmenliğinde 2004 yapımı 4 genç kızın ajan hikayesinin anlatıldığı boşa geçirecek 90 dakikası olanların izleyebileceği film ki benim giriş-gelişme-sonuç üçlemesiyle 8 dakikada izlemiş olduğum film.

işlenen türün; yüksek bütçeli örneklerine göndermelerde bulunarak hoşluk katılmak istenmiş ancak çok yüzeysel geçişlerin başgösterdiği aşkın herşeyin üzerinde olabileceği temalı filmde lezbiyen aşk anahtar kelimelerden biridir.

selüloz

laktozla aynı yapıda olmasına rağmen sindirelemeyen karbonhidrattır. bunun nedeni laktozda 2 molekül bağlı olmasına rağmen, selülozda 12000 glikozit bağının bağlı olmasıdır ve vücutta selülozu sindiren bir enzim mevcut değildir.

natural selection

memleketimde çıktığı günlerde counter strike salgını yüzünden pek isim yapamamış, ama aslında feci kaliteli half-life modu.