bugün

entry'ler (32)

aldatacak erkeklere tavsiyeler

Ne maymun iştahlıyız lan. Evde bekleyen hatunun diğerlerinden eksiği ne. Diğerleri gül, papatya, karanfilde evdeki deve dikenimi. "Bana soğuk davranıyo o yüzden dışarda arıyorum bende". Sittir. Soğuksa kadın yapmışındır bi hayvanlık soğumuştur. Al gönlünü, iki güzel söz söyle, al biyere gezmeye yemeğe götür, yatakta öküz olma az biraz antipati yap, ne istediğini anlamaya çalış bak o zaman dışarda birşey aratıyomu o kadın sana. Önce insan olmak gerek. Bu işin felsefesi şudur; kendine yapılmasını istemediğin birşeyi başkasına yapma bu kadar net. Yaparsanda sana yapılınca zoruna gitmesin.

günün karikatürü

(img:#1500064)

yorgunum

Git yat amk o zaman.

rakı mı bira mı

görsel

ikisini bi arada alamıyomuyuz *

25 bin tl ye alınacak araba

Mesele araba almak değil yiğenn. Mesele yakıtın litresine 5 lira verebilmek, mesele her sene 2500 lira kasko-sigorta ödeyebilmek, mesele senede 500 lira vergisini verebilmek, mesele her 10 binde bir 200 lira bakım yaptırabilmek, mesele 90 binde ağır bakımlarını yaptırabilmek. Neymiş mesele; Araba alırsan sen arabaya değil, araba sana biner yiğennnn.

günün karikatürü

(img:#1500032)

ahlak

Forexte açcaip değerleniyo bu ara ahlak. Rezervlermi tükeniyo ne?

zeytin

Zeyrindir işte neyin tatavası bu .

izlanda da güneşin batmaması

Ferdi Tayfur izlandalı olsaydı batan güneş diye şarkı yaparmıydı acep kafama takıldı şimdi.

uykudan 1 saniye önce düşünülen cümleler

Vay amk.

geceye efkarlı bir söz bırak

Unuttum artık seni.Senden tek hatırladığım beni bir sonbahar günü terkedip giderken ıslak çamurda bıraktığın ayak izlerindi... Birde üzerindeki pembe montun. Birde beyaz kaşkolun. Birde yeşil gözlerin, sarı saçların, bembeyaz tenin, nazik ellerin, incecik kaşların, içimi yakan bakışların, elimi ilk tuttuğun gün, ilk öpüşmemiz, ilk sarılışın, adın, tadın, herşeyin. Unuttum ben seni. Evet. Unuttum...

kız arkadaşı beklerken dükkan sahibi sanılmak

Tezgahın arkasında sırtımda laptop çantasıyla duruyorken nasıl baklava satıyor olabilirim teyze ya. Bi bak klık kıyafetime ondan sonra fiyat sor.

Bkz:her sakallıyı baban sanma

pencereden bakılınca görülen ilk hayvan

insan hayvanı. *

bir kadına yakışan en güzel meslek

Bence oyunculuk. Bir an için bütün izlediğiniz film ve dizilerde sadece erkeklerin oynadığını düşünün hak vericeksiniz *

eğer allah varsa allah neden yok

Gözümüzle görmediğimiz hiçbirşeye inanmazmıyız. Peki neden? Gece bakıp uzayla ilgili düşüncelere daldığımız yıldızların bir çoğunun çoktan parçalara ayrılıp evrenin başka noktalarına dağıldığından belkide hepimizin haberi vardır. Ama biz yinede onları saçmış olduğu son ışık dünyaya varıncaya kadar var zannedeceğiz. Yani demem oki birşeyi görmek onun gerçekte var olduğuna yada birşeyi görmemek onun gerçekte olmadığı manasına gelmez.

gelmiş geçmiş en iyi türk taksici

(bkz: iyi taksici yoktur az dayak vardır)

iki adımda minibüsten kız kaldırmak

ata demirer in "tek kişilik dev kadro" gösterisindeki komik olaylardan biridir;

+söför bey hanımefendi inicek.
-kendim söyleyebilirim...!
+bu sürtük inicekmiş...terbiyesiz.

heidi

dedesi alkoliktir. içip içip habire heidiyi döver. yoksa insanın yanakları neden sürekli kırmızı olur.

dekolte giyen kadının maksadı

dekolte fransızcada rekolte kelimesinden türemiştir. rekolte meyve sebze gibi ürünlerde hasatın toplanması durumuna karşılık gelmektedir. dekolte giyinen kadın, meyvelerinin olgunlaştığını, toplanmaya ve yenmeye hazır olduğunu göstermeye çalışmaktadır. bu sebeple bu giyim tipine dekolte denmiştir.

acemi birliği

teslim olunduğunun ilk akşamında, yatağına yattıktan sonra; "ben burda ne yapıyorum, ne işim var len benim burda. benim şu an falan yerde evimde yatıyor olmam lazımdı" diye düşündüren yerdir.