bugün

entry'ler (20)

hayko cepkin vs sagopa kajmer

ikisi de işinin ehlidir. Sagopa Kajmer büyük adamdır severim.

bıyıklı kızlardan hoşlanan erkek

öyle bir erkek varsa-ki olmaması gerekir- en yakın pencereden lütfen.

aybars ak ilkogretim okulu

Bilen bilir . Bir din hocası vardır Ali i. isim vermek istemem. Okulun en kral hocasıdır.

omafya

Tavsiye etmem bağımlılık yapar vurulursun bırakırsın.

haxball

Lag sorunu, inci sorunu bunlar olmasa kral bir futbol oyunu. Oldukça zevklidir ve sarar.

olamaz mı olabilir

Girişte ki Müslüm Gürses müziğini görünce umutum kalmamıştı ama yine de güzel film ve güzel sözdü.

volkswagen passat

2006 yılında ki kasası çok iyidir. 2003-2005 kasalarına bin basar.

allahşükür paşazade

ilk gazetede görünce o nasıl biri diye düşünmedim değil ama sonra kafkas müslümanlarının başkanı olduğunu öğrendim. Mülayim bir adamdır.

takilan bilgisayarin kasasini tekmelemek

Ayağınız acır yapmayınız tavsiye olunmaz. Onun yerine monitör.

osman pamukoğlu

Efsane komutan ! Şuan korkunun çocukları adlı kitabını okuyorum.

unfollow

Twitter, formspring türünde sosyal paylaşım ağlarında bulunan bir özellik. Kelime anlamı takip etmekten vazgeçmek olmasına karşın çoğunlukla takipçinin, takip ettiğinden fazla olması için kullanılan bir özelliktir. Hem faydalıdır, hem de zararlıdır.

twitter

2011 yılıda öğrendiğim en güzel sitedir.

twitter da kimseyi takip etmeyip takip edilmek

Daha çok önce takip edeni takip ederim diyip herkesi hem takıip edersin, hem de takip edilirsin. Ardından tüm takip ettiklerini unfollow edersen ortaya çıkan tablodur.

alternatif şişe kapağı açma yöntemleri

Bir büyüğe havale etmek. Örn ;Baba, abi, abla vs.

supernatural

bu yaz başladım izlemeye şuan 15. bölümdeyim. 6 sezonu bitmiş olup konusu ; korku gerilim tarzında bir gençlik dizisidir. Başrol oyuncuları Dean ve Sam kardeşlerdir. Ama 4.sezonda Castiel karakteri de başrol oyuncusu olacaktır.

saç dökülmesini engellemek için yapılabilecekler

Saçlarını 0'a vurdurma, kazıtma, jiletle aldırma makul çözüm yollarından olabilir. Tavsiye olunur.

ebeveyn kızdıran cevaplar

Anne, baba vs. kişileri kızdıran, sinirlendiren söz veya eylemlerdir.

topla beraber ayakkabının da uçması

Ayakkabınızı alır saklarlar. Sonra da kaçarlar. Siz tabii tek ayak üstünde onları kovalar alırsınız ve maç devam eder.

cennet mahallesi

Yer olarak, dükkan olarak, taksimi aratmaz hatta serseri tipler olmasa çok lezih bir semt olacak. Ha bir de dizisi var gerçeğiyle alakasız.