bugün

entry'ler (62)

kendisinden uzun boylu kızla çıkan erkek

benim abi bu. evet kız arkadaşım benden uzun. yaklaşık 2-3 cm kadar. benim boyum 1.81 olmasına karşın gidip onu buldum. ilk başlarda komplekse girmeme sebebiyet vermişti. utanılıcak, ayıpsanacak veya garipsenecek bir şey değil bence. zevk ve renk meselesi.

rakı nasıl içilmez

bu meret öyle bir merettir ki, acıyla içilir, tatlıyla içilir, neşeyle
içilir, ağlayarak içilir, kavunla içilir, peynirle içilir, ikisi
beraber çok güzel içilir yemekle içilir, mezeyle içilir, suyla içilir,
susuz içilir, sodayla içilir, şalgamla içilir.
ama işte,bir tek salakla içilmez...

nazım hikmet ran

küçükken ne aptalmışım

14-17 yaş aralığında yapılan dingilliklerin kafaya dank ettiğinin göstergesidir. o garip özgüvenin nereden geldiğini sorarsınız kendinize. nasıl yapmışım lan? diye sorular sordurur. aslında hoştur ileride şöyle böyle yapmıştık deme imkanınız olur. tabii rezillikleri saymazsanız.
(bkz: yaş kaç hacı senin)

atari salonlarındaki futbol oyunları

''japon 3'' vardı zamanında. 35 ekran televizyonlarda oynanırdı. oyun tümüyle japonca olduğu için oyuncuların moral durumu, performansı vs. gülen yüzler ve imgelerle anlaşılırdı. güzeldi yine de, özellikle brezilya'nın kadrosu.
(bkz: hey gidi günler hey)

mükemmel erkek mükemmel kadınla birlikte olamaz

''çünkü mükemmel kadın ilk seferde evet demez, mükemmel erkekse ikinci şansı vermez.'' demiş zamanında birileri. ama kim demiş o kadarını bilemem.

orospu tövbe tutmaz

orjinali için;
(bkz: orospunun tövbesi yarrağı görene kadardır)

anında gelen edit: böyle bir şey de varmış. ama yine;
(bkz: orospunun tövbesi olmaz)

öyle bir geçer zaman ki çekim hataları

şu testere hikayesine bir şey diyemem, fakat mete'nin yaraları geçtiğinde ali kaptaaan'ın evindeki tadilat bitmişti. yani belirli bir süre zarfı var arada. dizinin fanı falan değilim de az biraz dikkat ettim.

en sevdiği dizi spartacus olan kız

feyzalıyordur.
(bkz: feyzalmak)

hoşlandığı halde çıkma teklifini kabul etmeyen kız

bence yoktur böyle bir şey. ne kadar saçma sapan nedeni varsa da hoşlanıyorsa mutlaka arkadaşlığı bir üst noktaya taşıyacaktır. bir başka nedeni de herkese mavi boncuk dağıtmasıdır belki. yani herkese ne evet ne hayır diyordur. zamanı gelince işine yarar diyerek.
(bkz: abi seviyorsan git konuş bence)

kaliteli insanlar kaliteli müzik dinler

(bkz: kime göre neye göre)

fizy kurucusundan kapatılma açılımı

fizye karşı bir el alışkanlığım vardı.nasıl desem insan sürekli aynı kahveden içer daha iyisi ve lezzetlisi üretilmiştir ama vazgeçemezsin kahvenden. onun gibi garip bir bağ vardı aramızda. laptopa hiç bir şarkı yüklemeyip götü fizye dayadım. her girişimde de ''ulan kapanacak bir gün kalıcaz ortada'' diye düşünürdüm. beklenen gün geldi. ayrılık her aşkın kaderiymiş dostlar.
(bkz: grooveshark)

hoşlandığı kızın yanında rahat olamama

çok rahat olursan zaten hoşlanmıyorsun demektir bence. öyle değil midir? ister istemez kasıyor insan kendisini. eğer ''yok hacı ben gayet rahatım yaneii'' diyen varsa kendisine bi siktir git demek istiyorum.

kilo problemi olanlara öneriler

diyetmiş, spormuş, sıçmakmış falan hiçbir işe yaramıyor dostlar. kendimden bildiğim kadarıyla söyleyebilirim ki yemeden(hiçbir şey yemeden yani)zayıflayamazsınız. ama kafaya takmakta kiloyu kaybettirmiyor. rahat olun, az yiyin lan. daha sonra isteseniz de kilo alamıyorsunuz.
(bkz: kendimden biliyorum)

seni seviyorum ama istemiyorum diyen sevgili

sizi naftalinleyip dolaba kaldırmıştır, güvelenmeyesiniz diye.

cuma gibi sevgili

secdeyi, rukuyu karıştırmayın hocam böyle şeylere.

öğrencilerin altın günü yapması

herkes birer altın getirmiyor mu bu iş için? yapılır yapılmasına da herkes bir altın getirir her gün için. onla da bir olmeca alır keyfinize bakarsınız.
(bkz: mantıksızlıktan mantık doğurma)

fındıklı kahve

an itibariyle farkettim ki insanı daha da bir kendine getiren melet. hele ki izmirin yağmurunu izlerken. ayrıca yanında ekler pasta da çok iyi gidiyor.
(bkz: görgüsüz)

counter strike ta flashbang i kendi takımına atmak

(bkz: sis yok dedik amk)

durduk yere adamın amına koyan şarkılar

ahmet kaya-söyle. neden bilmiyorum ama dinleyince triplere sokuyorum kendimi.
(bkz: ahmet kaya dinleyen pkklıdır)
(bkz: ahmet kaya dinleyen krodur)
(bkz: ahmet kaya yı değil şarkılarını seviyorum)
(bkz: sanane lan)

namaz kılmayan çocuklarınızı hafifçe dövünüz

nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. (bkz: ziya paşanın mazbutluğu)