bugün

entry'ler (130)

sözlük yazarlarının ilişki durumu

Karışığın da ötesi bir durumdadır.

1.5 seneden fazla bir süredir çıktığım hanımefendi ile hayatımın en güzel zamanlarını geçiriyordum. Her gün saatlerce konuşmalar, hobilerin ortaklığı, haftanın 3-4 günü buluşup da yine de özlemeler falan. Öğrenci olduğum için para sıkıntı oluyordu çeviriler yaparak para biriktirirdim. Doğum gününde sinema kapatmalar birinci senede Vito kiralayip istanbul turu yapmalar anlayacağıniz kendimi aşmış gerçek olmak icin fazla iyi olan bir ilişki içindeydim.

Yazlığa gitti sonra. Orda tekrardan bahsedip kendimi kahretmeyi göze alamadığim sadakatsizlikler yaptı. Seviyordum ayrilamadim. Baska seyler yaptı. Yine ayrilamadim. Salaklik diyeceksiniz sayin yazarlar ama "gözden irak gönülden iraktir, ondan böyle yapıyordur" dedim, otostopla gittim yanina. Aksam 7 gibi gittim, benle görüşmeyi red etti. Sabah ola hayrola dedim bi cadir kiraladim. Cadirda sabahladim. Gitmeyecegimi anlayinca görüşmeyi kabul etti benle. Gözümün içine bakarak seni sevmiyorum dedi. Döndüm istanbul'a.

Aradan birkac ay geçti efkar duman aylarını atlattim. Spora başladım üst bas almaya dikkat ettim. Yediğime içtiğimi iyi ayarladim. Turizm şirketinde part time olarak ise başladım ve dolgun denebilecek bir para kazanmaya da basladim. Tamamen unuttum derken yine yazdi. Affet dedi. Yanlis yapmisim dedi. Seni hala seviyorum ne yaptığımi bilmiyormusum dedi. Salağim ya, affettim

Kendisi ile konuşurken cok soğuk olduğunu fark ettim. Sürekli mutsuz olduğunu, hicbirseyi önemsemedigini fark ettim. Üstelemedim. Birkaç hafta sonra tesadüf eseri psikoloğa gittiğini öğrendim. Kendisine sebebini sordum gecistirdi. Bu soğukluk daha da öteye gitmeye başladı. Elimi tutmuyor sarılmayı red ediyor ama sevdiğini söylüyordu. Birçok kez sormamdan sonra en son itiraf etmek zorunda kaldi. Hissizlesmisti. Hicbirseyi begenmiyor mutlu olamiyor anne babasi dahil hicbirseye hickimseye deger veremiyordu. Bana da deger veremedigini söyledi. Hereksi ayni değerde gördüğünü ve bunun bir psikolojik rahatsizlik olduğunu duzelmeye çalıştığını anlatti.

Hic duygusuz birine aşık oldunuz mu bilmiyorum ama allah dusman basina vermesin. Size çöp kadar deger vermeyen yazmayan aramayan birine. Ayrılamiyorsunuz çünkü seviyorsunuz. Suclayamiyorsunuz çünkü elinde değil. Sadece aci çekip dua ediyorsunuz. Duzelsin diye dua ediyorsunuz sadece.

ilişki durumum bu işte sözlük. Uzun yazıyı okumaktan üşenenler için, acı çekip dua ediyorum sözlük.

edit 1: Dün gece itibari ile yine terk etti sözlük. Bana zarar veriyorsun senle ilgilenemiyorum sürekli kavga ediyoruz ve iyileşmem gecikiyor dedi. Herseyine katlanirim her zaman yanindayim desem de gitti. Sinav senemde sınava 3 ay kala yine yüzüstü kaldım sözlük. Dua edin sözlük.

sözlük erkeklerini yüzde 95 i barzodur

sözlük kızları'nın öc alma çabasıdır.

yazarların nicklerinden şehir tahmini yapmak

yanlızlar kraliçesi- kırıkkale.

söylemesi en zevkli kelimeler

poliniom tipi korniş.

amasya denince akla gelenler

istanbul hükümeti ve Heyet-I Temsiliye arasında geçen Amasya Görüşmeleri.

apo ölürse nereye gömülecek sorunsalı

Gömdükten sonra asker başında en az birkaç yıl nöbet tutar, çıkartıp s.kmesinler diye.

tarihteki en karizmatik takım

Mehteran takımı.

cümle içindeki duvar kelimesini davarla değiştirmk

Dört davar arasında ömrünü tüketti.

maklube ile rakı içmek

Maklube sanıldığı gibi abiler in icadı olmayıp, Iran kültüründen gelen bir yemektir. Bu da onun mübarek olmayıp, diğer herhangi bir yemek gibi, yanında rakı içilebilir olduğunun göstergesidir.

sözlüğe bi sikim yapmamak için üye olmuş yazarlar

aslolan fenerbahcedir.

suzanne collins

Açlık oyunları serisini bitirdikten sonra boşluğa düşmüş gibi hissetmemi sağlayan yazar. kendimi kitaptaki karakterler ile o derece bağdaştırmıştım. Fakat sonra Gregor serisine başladım. Gregor da bitti intihar etmeyi düşünüyorum.

ukte nasıl verilir

güzelce. Ah tamam vurmayın yeter!

akp yerine bdp iktidar olsa ne olurdu

Dağdakiler ile kucak kucağa değil, dağdakilerin kucağında yaşıyor olurduk

public agent

entry altı kavgaları ile tanidigim yazar.

aslolan fenerbahcedir

Ayar yedikten sonra elinde vazelin ile öten yazar.

aslolan fenerbahcedir

entrylere cevap verecek kadar sözlük formatından bihaber olan yazar. Yazık.

aslolan fenerbahcedir

işi gücü provokasyon olan gereksiz yazar.

atatürk ün sadece batı cephesinde savaşması

8. Sınıf temel inkalp tarihi ve Atatürkçülük dersi almamış yazar beyanı.