bugün

10. nesil özenti bir yazar, hoş gelmiş yinede.

(bkz: aslolan galatasaray)
hatırladınız mı beni?..

http://galeri8.uludagsozl...-fenerbahcedir_533844.jpg

güzeeel. ben yokken bakıyorum da meydanı boş bulmuş cinconlular ve 8taşlar. hadlerini bildiririz evelallah.
kolpadan fenerli yazar.
(bkz: aslolan galatasaraydır) (bkz: fatih terim)

bari daha özgün bir nick bulabilseydin.
aslolan fenerbahçedir sözüyle kolpalığın ne alakası var anlayamamış fenerbahçeli yazar. her fenerbahçeli için aslolan fenerbahçedir.. ee o zaman?
(bkz: özenti)
ne dediğini bilmeyen zannımca şuur sorunu çeken, kendini başka takım taraftarlarının haddini bildiren kişi sanan, slogan özentisi, ingiliz fanatizmi derecesinde fanatik (taraftar denmez böylesine) hadsiz özenti ve kaSıntı yazar klonudur.
özenti bebesi olan ilkokullu.
Cincon ve 8taş diyerek kalitesi hakkında bilgi veren yazar.
çalıntı söz.
ÖZENTi SÖZ.
işi gücü provokasyon olan gereksiz yazar.
işi gücü provokasyon olmayan yazar. mal mal konuşan gs ve bjk lilere ayar veren yazar.
"işi gücü provokasyon olmayan yazar. mal
mal konuşan gs ve bjk lilere ayar veren
yazar."

3-B den Ahmet arkadaşımızı alkışlayarak yerine uğurluyoruz.

Tanım : ayar veren (!) yazar.
entrylere cevap verecek kadar sözlük formatından bihaber olan yazar. Yazık.
''3-b den ahmet arkadaşımızı alkışlayarak yerine uğurluyoruz.'' burda ayar verdiğini sanan gereksizler var. heh onlara bi tarafıyla gülen yazar.
Ayar yedikten sonra elinde vazelin ile öten yazar.
(bkz: V for joker)
kendini zeki sanan küçük bir arkadaşımız. aklınca bjk ve gsli arkadaşlara ayar veriyor.

arkadaş fenerlisin tamam çokta seversin anlarız. ama futbol başlığındaki en saçma entry nasıl senden çıkıyor ?

tamam futbolu çok iyi bildiğinide düşünebilirsin onada eyvallah. ama maçın en ilginç anı sormak demek maçın tek anı yani en ilginç an. sen başlamışsın teker teker hakem hatalarını saymışsın olacak iş değil.

ya zaten 8taş yazan adamdan akıl mantık bekliyorum hata bende.
bazı malların yine nick altına üşüştüğü yazar. Mayıs 2014'te içine kimin alacağını görecek bu mal yazarlardan biri. Ayrıca benim (bkz: v for joker) olduğumu bilmediğinden "sözlüğümüzde yeni bir trol doğuyor ihihi" diye saçmalar. Fenerbahçemizi siz salaklara karşı savunmak trollük yapmak mı??? Biri de derki "başlıkta en ilginç olayı soruyor, bu hakem hatalarını yazmıs tek tek" ulan o hakem hataları zaten çok ilginç. Eee o zaman? Zaten beşiktaşlılar da hakem hatalarını yazmış, onları görmüyor musun? Bik bik konuşmayın.
bu yazarın ilk on entrysini kim okudu da sözlüğe aldı anlamış değilim.

Sözlük formatından bir haber yazar.
Sen ilk önce cimbom ve beşiktaş yazmayı öğren sonra entry girersin.

Edit: üstteki entryleri refere eden veya onlara
cevap niteliğinde olan entryler silinir.
tanım yaparak entry girdiğini görmeyen ve format hede hödö diye mal mal konuşan akıl yoksunlarının çekemediği yazar. Bdv orda bak hadi.
Güzel espri yapar.
futbolla ilgili kırıcı çıkışlarından ötürü, eski nicki v for joker' de olduğu gibi donuza eklediğim yazar. bu butonu sözlüğe kazandırıp futbol trollerine darbe indiren zall' a da çok teşekkür ediyoruz.
beni donuza ekleyen varmış o kadar üzüldüm ki, tüh. *
aziz Yıldırım'ın oğlu.