bugün

entry'ler (140)

uludağ sözlük hikaye tamamlama

metresiyle ruhlarını seviştirdiler.

kek yapamayan kız

sözlüğün sapları sanki yapanını bulmuş da yapamayana çamur atıyor gibi.

kadınların fahişeliğe bakış açısı

neden 359 değil ?

bir halı üzerinde bulunan bikinili bayan

hayaller bile fakirlemiş buraya uğramayalı.

neden cinsellik

herşeyin başı seks.

deniz baykal

dıt dıt dıt dıııııtttt, dıt dıt dıt dııııııtttt.

5 yıl sonra bu gece nerede olacaksın

tamam anladık sözlük everilmek istiyor.

ural altay

(bkz: ural dağları)

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

geçen yine sevişiyorum.

uzaylılar var mı

Hala mı ya...

açık parfüm alıp güzel koktuklarını sanan varoşlar

Geçenlerde beğendiğim parfüme limitim yetmediğinde arkadaşlarımın " açık parfüm alsana " tepkisiyle karşılaştım. Evet hepimiz varoşuz.

atatürk ün azınlık türkiyesi kurduğu gerçeği

Neyzen Tevfik' ten bir alıntı ile bölmek istedim.

--spoiler--
Senin gibi dürzülerin yüzünden,
Dininden de soğuyacak bu millet
işgaldeki hali sakin unutma.
ATATÜRK´e dil uzatma sebepsiz.
Sen anandan yine çıkardın amma
Baban kimdi bilemezdin şerefsiz.
--spoiler--

mehmet erdem

sesi efsanevi olan şarkıcı. *

saçını sarıya boyatıp kaşlarını siyah bırakan kız

Kaşı gözü kara olursa olsun, yanağında bir beni mutlaka olsun.

sözlük yazarlarını etkileyen sözler

vantilatörü serbest bırak, dönerse serindir, dönmezse zaten hiç serin olmamıştır.

benzine büyük indirim geliyor

ülkemdeki bir çok insanın hayaliyle yaşadığı, manşet olarak görmek için gece uykudan önce dualar ettiği, toplumun ihtiyaçlarına en çok sahip çıkabilecek haber başlığı.

finallerin hepsini vermek

bir çok öğrenci için imkansız bir olay.

iyi ki sevgilim yok

açık sözlü olun ulan biraz olmasını çok isterdim , 14 şubatta bütün çiftler sarmaş dolaş gezerken ben sap arkadaşlarımla sap gibi takılıcam diye üzgün olduğunuzu itiraf edin. sözlük çok yalnızım.

eski sevgilinin şu an sikişiyor olduğu gerçeği

(bkz: harbi mi lan)

bankamatikte kartı unutmak

Kartı kaybettiğimi anlamam ile oluştu. An itibarı ile başıma geldi anlatayım bari; dün gece yine geç saatlerde bankamatikten alel acele para çekip sonrasında başka bir hesaba havale yaptıktan sonra içim rahat döndüm arabama çalıştırdım ve gideceğim yere doğru yola koyuldum. şuan o yaşam sahnesini hatırladığımda ne kadar dalgın , kimilerinin tabirleriyle mal, bazıları gibi aptal, kimi geri zekalı saf, kiminin ise salak veya türevleri şeklinde yorumladığı biri haline geldimi fark ettim. aslında sürekli cüzdanımda o kartın dünden beri olmadığını görüp bunu farketmiyecek kadar salağım. bir insan nasıl olur da aynı bankamatiğe işi olduğu için gider ve bütün gün cüzdanını açıp karıştırıp kartın orda olmadığını gördüğü halde bunun farkına varmaz. içinde fazla bir nakit bulunmasa bile insan bi kötü oluyor yahu değil mi. uzun bi aradan sonra dostluğumuzun tekrar pekişmesi için derdimi anlattım sana sözlük seni çok özlemişim.