bugün

temennim 2400 kilometre uzakta.
Tabii ki cevabi sözlük olan sorudur. Sozlukte olacagiz baska nerede olabiliriz.
Lise mezuniyeti gecesinde
Sevgili kocamın yanında uyuyor olacağım tabiiki de.
"yaş 29 oldu, Bedelli çıkacak mı lan acaba, çıkmazsa yarra yering" diye yatağımda düşünüyor olacağım.
Askerde.
Şu an 1. Sınıf tıbbiyeli olduğumdan muhtemelen intern olacağımdan cevabı hastanede nöbette olandır.

Not: Sınıfta kalma ihtimali pozitif bakma açısından göz ardı edilmiştir.
Mezarda bile olabilirim. Ama ben koridorda koşuyor olurum galiba. Bebeğim uyanmıştır ona koşuyorum.
Hayat nereye götürürse.
izmir Çeşme'de karımın memeleri arasında. 3 yıldır bu umutla yaşıyorum zaten.
Avrupaya kaçımış ya da ölmemek için mağara arıyor olurum.
tahminlerime göre yatmadan önce 3 yaşında ki çocuğumun üstünü örtüyor olacağım.
mezarda. ölmezsem editlerim bunu *
5 yıl önce yazdığım bu entrye bakıyor olucam.
Sevgili esimle birbirimize sarilip uyuyor olacagiz.
tamam anladık sözlük everilmek istiyor.
atanırsam atandığım yerde olacağım. (bkz: ay hadi inşallah)
Allah bilir tabi ama muhtemel Evladım ağlıyor sanırım gaz sancısı var derken ağlıyor olurum yatagimda.
Müstakbel eşimin başucunda.
büyük ihtimalle evli olurum. karım hamile ya da 1-2 yaşlarında bir bebebiğimiz olur. tahmin ediyorum ki büromun işleri yavaş yavaş oturmaya başlamış durumda olur. hangi şehirde yaşarım tahmin etmesi güç. beş yıl sonra dönüp bakıcam gerçekten. baba olmak nasıl bi his lan acaba.
pleyteyşın oynicam bide lan. babam almadı zamanında içimde kaldı hep.d , biraz da parayı hızlı bulursam jip almak istiyorum. acaba bursa'ya taşınıyo muyum lan? cidden çok heycanlı.
Bir bar taburesi üstünde tam da babamın öldüğü yaşta olacağım.
Sanırım mezarda. Hatta çürümüş olarak doktor dedi benlik bişey yok.
hiç bir fikrim yok tahminde bulunamıyorum en korkuncuda o zaten.
benim geleceğe dair planlarım programlarım 2 ve 4 yıllık düşündüm.

ilk iki yıl içersinde üni sınavlarına felan gircem, allah kismet ederse aklimdaki üni nin aklimdaki bölümüne gitcem.

ilk dört yıllık plana ise yer gelsin yatarak yer gelsin yuvarlanarak yer gelsin götümuüzü sıkarak üni yi bitirmek var.

ya sonrası?

sonrası yok.
irlanda'da bi pupta hesabı bahane ederek kavga edip karakolda sabahlamış olacağım, işallah.
güncel Önemli Başlıklar