bugün

entry'ler (103)

kişinin 15 yaşındaki haline vereceği öğüt

Yıllarca sürdürdüğün, platonik aşka sahip olduğun kişi ilerde arkadaşın olur ve ona karşı hiç bir şey hissetmezsin. Boşuna üzülme.

kişinin 15 yaşındaki haline vereceği öğüt

Hiç bir şeyi içine atma, söyle.

kızlara gösteriş yapmak için gitar çalan erkek

Eskide kalmış bir yöntemdir.

hep ilk adımı atan sevgiliye değer vermemek

Adım atsın diye günlerce bekleyip adım atılınca " nasılsa geldi bak bensiz yapamadı. Hem şimdi elimin altında" diye gereksiz ve çaresiz bir egoya sahip olma durumu.

survivor daki fare

Her hafta yapılması baymıştır. Artık arkasındaki müzik bile olayı sevimli kılmamaktadır.

sarhoşken yapılan saçmalıklar

Eski sevgilimin yaptığı gibi çöp kutusuna sarılıp ağlamak.

pijamayla dışarı çıkmak

Mahalledeyken yapılması gayet normal bir şeydir. Fakat oturduğunuz yer yol üzeriyse böyle çıktığınızda duraktaki veya arabalarındaki insanlar " bu ne kılık " diye bakarlar, siz de kendinizi rahatsız hissedersiniz.

edebiyatta yazar eser ezberlemek

Yarısı yıllar sonra bile aklınızda kalır. Bir ortamda konuşurken bajsi geçince söz sahibi olursunuz ve kültürünüzü arttırır. Diğer yarısını da unutursunuz bir yerde duyduğunuzda " bu neydi ya bu neydi? " diye kendinizi paralarsınız.

en güzel hayvan

Yeni yeni resimlerini gördüğümüz köpek cinsi olsan Boo'dur.

alternatif intihar sirasinda dinlenecek sarkilar

Ölüme beş kala.

sinir bozucu sesler

Annemin kendisini kaşırken çıkardığı hart hurt ses.

erkeklerin korkak olması

sadece bir varlıktan veya bir olaydan korkmak değildir. Korktukları duygular da vardır. Aşk , bağlılık,sadakat bunlardan bazılarıdır.

üniversiteyi üçüncü sınıfta bırakmak

istenmeyen bir bölüme zararın neresinden dönerse kardır.

tiyatroyu sinemaya tercih eden sevgili

Bu hareketiyle farklılığını ortaya koyan sevgilidir. iyidir iyi.

yazarların hayatları kısa film olsa koyacakları ad

O palyanço benim.

ben bu yazıyı sana yazdım

Bunu okur musun bilmiyorum... Zaten sözlükteki hesabımı sen burayı kullandığın için almıştım zamanında * olurda bi gün benim yazdığımı okursun farkında olmadan diye.

Ayın 11inde seni görmeyeli tam 1 yıl olacak. Emin ol nasıl geçti anlamadım. Hayatıma başka biri girdi. Hemde senin gittiğin gün. O kişinin senden sonra hayatımda bu kadar yeri olacağını düşünmezdim. Ama bana öyle davrandı ki... En başta değer verdi bana. El üstünde tuttu. Beni mutlu etmek için ağzımdan çıkan her şeyi yaptı. Ben de sana böyle yapardım. Ama sen benim o yaptıklarıma karşılık vermezdin, bencildin.ben senden bunu öğrendim. Verilen değeri karşılıksız bırakmamayı. Şimdi o bana öyle davrandığında ben de onu mutlu ediyorum ve inan bana öyle mükemmel bir ilişkim var ki tarifi imkansız. Ailesi de çok seviyo beni öyle çiroz falan demiyolar *

Ayrıldığımız zamanlarda hep derdim ki " herhalde allah bana önce kötüyü gösterdi ki gelecek olanın kıymetini anlayayım." işte aynı böyle oldu.
Gelenin kıymetini öyle iyi anlıyorum ki. Ben hiç sende mutlu olmamışım. Sana karşı olan aşkım gözümü resmen kör etmiş. Beni sevdiğinin yanında önemsemediğini görememişim. Hoş bu nasıl oluyorsa...

Ne yalan söyleyeyim özledim seni. Hemde çok. O seni görmesin diye başka bir isimle kaydettim telefona. Gün aşırı whatsapptan sana bakıyorum. Sürekli değiştirdiğin durumları ve resimleri takip ediyorum. Özlüyorum işte. Ama sadece özlüyorum. Bana hep derdin "ben seni değil seni sevmeyi seviyorum" işte şuan onu yaşıyorum. Bide mutlu ol benden sonra derdin. Belki ona aşık değilim ama çok mutluyum. Hatta hayatımın en güzel zamanlarını yaşıyorum. Hayalimdeki ilişkinin başrolüyüm şuanda. Seni de görüyorum keyfin yerinde sevgilinle *

Seneler sonra geldiğimde içinde biraz ben olsun gerisini hallederim demiştin . Şimdi olur da çıkıp gelsen bu soruya cevabım yok. Daha doğrusu ben artık kıymet biliyorum. Ve beni ölesiye mutlu eden insanı yarı yolda bırakamam. Kalbim sana koşsa da aklım beni sana getirmez. O yüzden GELME. Gelme ki ben gene dayanamayıp sana gelmiyim. Ya da gel. Ne biliyim. Evimin önünden geç mesela ama ben bilmiyim. Ya da ben camdan bakarken seni oralarda göriyim mutlu oliyim ama sonra hemen unutiyim. Öyle işte. Bak gene karıştım. Belalimbenim.

gelecekteki sevgiliye mektup

Acıtmadan sev.

gece acıkınca yenilecekler

Sucuk ekmek.

çayı sıcak içmek

Yapılması gerekendir.

deliler gibi aşık olduğu kızdan vazgeçen erkek

Korkaktır.