bugün

entry'ler (71)

facebook profil resmini siyah yapmak

herkes yapmalı. yapınca ölenlerin yakınlarına para veriyorlarmış.

sandıkta hile yapıldığını bilen akp li

salak akp'lidir. sandıkta hile yapılamayacağını bilmesi gerekir. ya da seçim, oy açılım tekniğinden haberi yoktur.

benim oğlumu allah değil tayyip erdoğan aldı

acısından dolayı yanlış sözler söyleyen annenin beyanıdır. dinden çıkacak az kaldı.

en güvenli işletim sistemi

dünyada virus yazılımları en çok windows için yazıldığı için linuxtur. ne kadar az kullanım o kadar güvenlik.

evlat katili padişah

zevk uğruna katil olan padişahtır.

stv nin hz muhammed e kamyon kaçırtması

nasıl bir ruh hali içinde yazıldığını merak ettiğim senaryodur. hz muhammed ile alenen dalga geçiyorlar, iftira atıyorlar ve bu insanlar hala utanmadan müslümanız diyorlar.

mevlana

sapık herifin teki.

edit: sapık derken psikolojik problemi olduğunu düşünüyorum bu zatın. hemen celallenmeye gerek yok. şizofren olabilir. eşek zikiyle kafayı bozmuş meczup da olabilir. ben bilmem.

çirkin olmak

insan hayatında birincil sorun olacak kadar önemli değildir. çirkin olmak da güzel olmak kadar doğaldır. tabiat default olarak güzellik verirken sizi kayırmış bir de diğerlerinden ayırt edici bir özellik olarak çirkinlik vermiştir. tüm güzeller birbirine benzer oysa ki her çirkinin ayrı ayrı çirkinlikleri vardır.
çirkin bir insan, güneş alamayan bir bitki gibidir, güneşe ulaşamadıkça daha da boyunu uzatır. çirkin insan da güzelliğe ulaşamadıkça kendisini geliştirmeye, kültürlenmeye adar. ama herhangi bir alanda standart üstü değerleri yakalayamazsa doğal seçilime uğrar. kaybolur.

spencer, toplumların gelişmesi için doğal ayıklanmanın mutlak gereklilik olduğunu söyler. (tam olarak bu konuda değil ama uyarladım gitti) kendisi de şudur; görsel ironi niteliğinde.

sözlük yazarlarının çektiği fiziksel acılar

5 tane tirnagimin uyusturulmadan çekilmesi. Işkence de diyebiliriz ona.

Birde kistten mutevellit regl agrisidir. En fenasidir.

dindar insanları sonradan ateist yapan etkenler

en önemli etkenleri; uydurma hadisler, hatalı mealler, sahtekar hacılar hocalardır.

bakir adam arayan kadın

(bkz: müslüman kadın)

zina eden erkekle zina etmeyen kadının evlenmesinin haram olduğunu da biliyordur. aferin ona.

sözlük yazarlarının itirafları

küçükken balon patladıktan sonra balonun parçalarını ağzıyla sömürmek suretiyle minicik balonlar yapardı abim. sonra onları dişiyle patlatırdı. ben patlatamazdım korkardım. şimdi farkettim ki hala patlatamıyorum, korkuyorum. dünyada en çok korktuğum şey tırnak boyutunda minicik bir balonun bana yakın bir yerde patlamasıdır. bak ürperdim yine.

bir atınız olsa ne yapardınız

bir psikolojik test sorusudur. öyle midir ki?

ulaşım sorunum kalmazdı. burdan 70kmlik yol için otobüs bulmaya çalışmaz, atlardım atıma aman sabahlar olmasın. hı hı.

fetullah gülenin gayrı meşru kızı

yoktur. ama iftira üstünden dalga geçmeye çalışan şeref yoksunlar vardır.

tamam ben de sevmiyorum fetullahı ama az yavaş be.

tamyatiyodum

(#22384287) kafasına göre ayet uyduran yazar. güya kuranda kadınların başını örtmesinin sebebi erkekler tahrik olmasın diyeymiş? ve netmiş. evet çok net az önce kıçından uydurdu çünkü.

yanlışlıkla doğmak

insanın aklına geldikçe "nasılda doğdum ama siz hiç istemezken" diye hınzır gülmelerine sebep olur. ben yanlışlık eseriyim mesela, 1 yaş büyüğüm var hemen sonra ben doğmuşum. sonra demişler ki "abisini eğlendirir hem canı sıkılmaz büyüğün". evet hayata gelişimin diğer nihai sebebi de abimi eğlendirmek. bugün bile hala beni eğlendir canım sıkılıyor diye bunu hatırlatan bir abim var.

artık o gün nasıl bir yanlışlık içerisinde yaptıysanız beni, o dünyanın en mükemmel yanlışlığı olmuş. iyi ki var olmuşum. "nasılda doğdum ama siz hiç istemezken!!"

islam da heykel yapmanın haram olması

(bkz: hz süleyman)

hdp nin açlık grevi

araya kaynamıştır. bu kadar mı kötü zamanlama yapılır ya. yazık günah. *
şimdi siz yiyin yemeğinizi sonra şeyaparsınız.

bunca olaydan sonra hala chp ye oy vermemek

chp nin de aynı bok olmasından mütevellittir. ssk'yı dolandıran ben miyim lan?

hiç sevgilisi olmamış üniversiteli kız

Senin benim gibi bir kızdır. daha cok benim gibidir. idealisttir, belki aklina gelmemistir sevgili yapmasi gerektigi. Zaten cok da usengectir nasil ugrasayim simdi diyordur.