bugün

böyle bir şey olamaz. erkek bir kız ile yatıyorsa illa ki sevişmek ister. eğer ki bir erkek bir kızdan bunu istiyorsa kızın koşarak o ortamdan uzaklaşması gerekir.

not: bırakın oğlum numarayı. biliyoruz ne yapmak istediğinizi.
(bkz: tebrikler uğur derin dondurucu kazandınız)

gayet normal bir istektir, sevgiliyle uyunabilir.
bazı romantik veya duygusal anlarda olabilecek vaziyet. tabii ki genel durum teşkil etmez ama olabileceği anlar da olur, niye olmasın ki?
düşük bir ihtimaldir.
normal bir durumdur. sanılanın aksine erkekler sürekli sevişmek istemez. adam makine değil sonuçta, o da aşık olur, o da sevgilisine sımsıkı sarılıp kokusunu içine çeke çeke uyumak ister.
güzel bir istektir. hala sadece sarılıp uyumak isteyen erkekler olduğuna dair inancımızı yitirmedik. geleceğe umutla bakıyoruz.
elbette insanlar sevdiği kişi ile sevişmek ister fakat eğer beyin kıvrımları yeterli düzeyde ise yatakta sevdiği kişiyle birlikte uzanmanın sadece sevişmek olmadığını da bilir. sevdiği kişinin yanında olmak, ona sarılmak istiyordur.

edit:imla.
şayet bu kişinin henüz bir sevgilisi yoksa
acilen nasır kremine ihtiyaç duyan erkektir.
(bkz: saygılar şelale)
nedense kadın olsun erkek olsun, herkesin suratında tatlı bir tebessüm yaratacak kadar uçuk hayaldir.
"lan senin annenle baban her gece aynı yatakta uyumuyor mu marul? onlar her gece sevişiyor mu lan?" demiş ünlü şair...

kopi rayt editi: magrulun teşvikiyle bu dizelerin telif hakkını ben alıyorum. sonra kimdi lan bu şair diyip kafayı kırmayın.***
duygusal görünmek adına söylenen büyük bir yalandır. yatağa girdikten sonra her şey değişir. bu durumu anlamayanların da muhtemelen bu şeyleri yaşayacak sevgilisi olmamıştır.
insan olduğuna delalettir.
hayvanlarda böyle bir duygu var mı bilmiyorum.
buz gibi kış sabahlarında işe gitmek için erkenden uyanıp sıcak yataktan çıkmak gerekince sık sık yaşanan bir istektir.
sözlüğün kızlı erkekli abazalaştığının göstergesidir.

sevgili diyoruz, sevgili.

önce ona sarılıp uyumadan nasıl sevişeceksin? eğer doğrudan sevişirsen, onunla sevişmekten başka ne yapabileceksin?

(bkz: sevgili ile fuck buddy ayrımı)
bir kadının her gece başı ağrımaz zira; bir erkek her gece istemez.
erkeğin yorgun olduğuna kanıttır. ama yorgunken de hunharca sevişirim diyen 30 yıllık kaşarlanmış abazalar yok değil...
alkollüdür.
erkeğin bir kaç turdan sonra göstereceği durumdur.
romantizim içeren bir davranıştır.
türkiyede olması fazla beklenmeyen olay.
%98 in deki amaç; şimdi sarılırsam gerisini bağlarım. gibi hayvani düşüncedir.
evladım rollere girme, efendi efendi ritüeli gerçekleştir.

diğer geriye kalan %2 si oluşturan kişilerin bir an önce incelemeye alınmasını ve bu beynin ve genlerin gelecek nesillere aktarılmasını niyaz ederim.
istanbul beyefendileri kalmadı artık. eskiden şapkaları ile selam verirlerdi. şimdi şapka kullanmıyorlar bile.
gayet doğal, normal bir durumdur. Bazen de sevgilisiyle yemeğe çıkmak, konsere gitmek ister. Film izlerler falan.
...ve sonra olaylar gelişir.
sadece seviştikten sonra bunu isteyecek erkektir. Hiçbişey yapmadan sadece sarılıp uyuyabiliyorsa ya çok uykusu vardır ya da sevgilisi regldir.
güncel Önemli Başlıklar