bugün

entry'ler (15)

yalnızlığı yalnız yaşamak

kalabalıktan kavgadan gürültüden uzak , sadece ben ve benin oldugu yaşamdır. ayrı bir dünyadır.

iran

israil , amerika ve batı avrupaya kafa tutan cesur devlet.

beni seviyor musun

söylenen kişinin en az bir aydır "seni seviyorum" dememsiyle verilen tepki. tehlike çanları çalmaya başlamıştır.

yumurta

bir tanesi bile ağzı kokuturken , badicilerin her sabah yedikleri üç yumurtadan sonraki kokuyu tahmin bile edemiyorum.

insanı çıldırtan huzursuzluk

önceden yaşanmışların birikimidir. sürekli birşeyleri erteleyip içine attıktan sonra sebepsiz biçimde oluşur.

disko kralı

beyaz showdan daha az özlenen okan bayülgen programıdır.

bacaklarina kopya yazan erkekler

"nasıl olsa bu kıllara kimse bakmaz" düşüncesiyle kopya çekebilen erkek tipidir.

uyku havası

genelde öğle yemeğine gelen bireylerde yemek yedikten sonra kronik olarak görünen uykudur.

kurtlar vadisi pusu

polatın, ormanlık alanda 16 tane askerin ona ateş etmelerine rağmen, üzerlerine koşarak tüm askerleri öldürdükten sonra burnu bile kanamadan ormandan çıktığı vakit izlemeyi bıraktığım dizidir.

topukla röveşata gol atmak

bir futbol yeteneğinin dışında; karate, jimnastik, basketbol gibi sporlarda da yeteneği bulunan her futbolcunun yapabileceği harekettir.

en caliskan taraftar fenerbahce taraftaridir

haklı da olsa haksızda olsa her türlü şartta takımını destekleyen taraftar gurubudur.

başak burcu erkeği

ruh hali yerinde değildir. 4 oktavlık bir kibri vardır.

düşünce gülen insan modeli

her insanın başına gelebilecek bir durumdur. düştükten sonra gülmeyip de somurtan insan kadar ilgi çekmez.

bir saat ders çalışmadan tıpı kazanıp bitirmek

oksijensiz solunum yapabilen beyinlerde görülen ender durum.

benden daha iyilerini hakediyorsun

türkçe meali "senden ayrılmak istiyorum artık çok baydın çok sıkıcısın defol git lan başımdan" dır.