bugün

sevildiğini anlamayan ya da sevildiğini görmesine rağmen bunu bir daha bir daha duymak isteyen kişinin sorduğu yılışık, adamın asabını bozan soru.
(bkz: beni sev lütfen)
bunu sorduğun zamanlarda sevmiyorum diye cevap verilesi soru...
poh pohlanma ihtiyacı duyan ama böyle bir şeye gerek duymayan bir sevgiliye sahip olan bir dişi kişinin yakarışıdır.sevişme öncesi ve sonrası daha sıklıkla duyulması muhtemel sözcük öbeğidir.var mıdır bunun erkek modeli?görmedim,görsem de tanımam.
erkek modelinin olmasi fizyolojik,psikolojik ve felsefi acidan imkansizdir.
hatundan bişey istenildiği zaman, yapılması için ileri sürülen ilk şartlardan biridir...
Seven bir kadın bunu her şekilde belli edeceğinden, erkeklerin elbette sormaya gerek duymayacağı, fakat kadınların sormasa dahi içinden geçireceği sorudur. erkeğin bunu hissedip gerekli zamanlarda belli etmesi ise makbul olandır. Ancak bunun da bir değeri olmalıdır diyeceğim başlıktır.
'Yok söylemeyecek bu anladım ben korkuyor' diyen hatunun aniden sorduğu sorudur yanındaki hödüğe. Aman diyim sakın sormayın. Soruyu sormanızla kaçmaları bir olur siz doğal akışına bırakın.
tehlike çanlarının çalmaya başlamasına sebep olan sorudur.
''bu saatten sonra ne değişir ki..
ben bir başkasına sırılsıklam aşığım, seviyorum, seviliyorum, saygı duyuluyorum..'' şeklinde okkalı bir cevap alan olmuştur efenim bu soruya, içime oturdu lan vallahi..
erkeklerin kaçtığı bir sorudur. böyle bir durumda '' ya sen'' diye cevap verilir. cevap ''evet'' se bir bağlantı durumuna girilir. ''hayır'' demeye cesaret edilirse; sevilmemek göze alınmıştır.
illa ki olası replik; **
-beni seviyor musun?
-hayıaırrr
-beni seviyor musunnnnnnnnnnnn?
-hayırrrr
-beni seviyor musunnnnnnn?
-*evettt seviyorum
-yalaaaaannn söylüyorsunnnnnn *
genelde evet cevabi kiz tarafini tatmin etmiyecegi icin, sürekli reflesh halinde "seni seviyorum" demek lazimdir.
ne evet cevabi ne hayir cevabi kizlari tatmin etmeyen sorudur.

+ beni seviyor musun?
- evet.
+ ne kadar?
- cok.
+ ama ne kadar cok?
- kocaman cok.
+ ne kadar kocaman?
- ???!!

---

+ beni seviyor musun?
- hayir.
+ neden?
- ??!! *
--spoiler--
beni seviyor musun?
bir ince *
--spoiler--
sevdiceğe seni seviyorum dedirtmek amaçlı sorulan sorudur. türlü geyiklere mahal verir.

beni seviyor musun?
seni belediye sevsin.

beni seviyor musun?
ne münasebet.

beni seviyor musun?
sev beni seveyim seni.

beni seviyor musun?
seni sevmeyen ölsün.
(bkz: sevmiyorum)*
- kocacim beni seviyor musun?
- ne demek karicim mina bile koyarim.

(bkz: boyle soruya boyle cevap)
oha , yuh!

bir ilişkide bu tür sorular varsa kaçınız hemen.. terk ediniz ortamı..
sormayın bu tür soruları.. böyle insanın boğazı sıkılıyormuş da ölüyormuş hissi bırakıyor kişide..
sevdiğine seveceğine pişman ediliyor..
bir ilişkiye binen formalite..
Bir kalbin ortadan çatladığını resmen gösteren, anlamsız bir soru. Sevildiğinden şüphesi olan kişinin sorusudur. Bu soru ağızdan çıktıktan sonra, hiçbir şey eskisi gibi olmaz.
sürekli sorulduğundan dolayı içi boşaltılmış cümle. vıcık vıcık ilişkilerde zırt pırt arayan sevgilinin sorduğu sorudur.
-beni seviyor musun
+...
-neden cevap vermiyorsun
+ne desem sozluge yazacan
sorulmaması gereken sorudur ilişkilerde.tüm ambiyansın içine eder.üstelik ^^ne kadar seviyosun,çok mu az mı?^^ şekline dönüşürse bilin ki o ilişkiden hayır gelmez..
akabinde bir şey yaptırmak isteyensevgili modelini çağrıştıran cümle.
beni seviyormusun
evet
ohalde omini eteği giymeyeceksin
anlaşılması babından çok uydurma bir örnek verilmiştir.
"buda sorumu hemde 3 yaşımdan beri" ile devam edilecek sorudur.