1. 1.
  sevildiğini anlamayan ya da sevildiğini görmesine rağmen bunu bir daha bir daha duymak isteyen kişinin sorduğu yılışık, adamın asabını bozan soru.
  3 -3 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  (bkz: beni sev lütfen)
  2 ... trinfr
 3. 3.
  bunu sorduğun zamanlarda sevmiyorum diye cevap verilesi soru...
  2 ... hande
 4. 4.
  poh pohlanma ihtiyacı duyan ama böyle bir şeye gerek duymayan bir sevgiliye sahip olan bir dişi kişinin yakarışıdır.sevişme öncesi ve sonrası daha sıklıkla duyulması muhtemel sözcük öbeğidir.var mıdır bunun erkek modeli?görmedim,görsem de tanımam.
  2 ... gazoz_kapagi
 5. 5.
  erkek modelinin olmasi fizyolojik,psikolojik ve felsefi acidan imkansizdir.
  2 -1 ... ayseciginalpellayadoyduguan
 6. 6.
  hatundan bişey istenildiği zaman, yapılması için ileri sürülen ilk şartlardan biridir...
  1 ... baravi
 7. 7.
  Seven bir kadın bunu her şekilde belli edeceğinden, erkeklerin elbette sormaya gerek duymayacağı, fakat kadınların sormasa dahi içinden geçireceği sorudur. erkeğin bunu hissedip gerekli zamanlarda belli etmesi ise makbul olandır. Ancak bunun da bir değeri olmalıdır diyeceğim başlıktır.
  4 ... notdolllab
 8. 8.
  'Yok söylemeyecek bu anladım ben korkuyor' diyen hatunun aniden sorduğu sorudur yanındaki hödüğe. Aman diyim sakın sormayın. Soruyu sormanızla kaçmaları bir olur siz doğal akışına bırakın.
  1 ... jai guru de va om
 9. 9.
  tehlike çanlarının çalmaya başlamasına sebep olan sorudur.
  1 ... snoptik
 10. 10.
  ''bu saatten sonra ne değişir ki..
  ben bir başkasına sırılsıklam aşığım, seviyorum, seviliyorum, saygı duyuluyorum..'' şeklinde okkalı bir cevap alan olmuştur efenim bu soruya, içime oturdu lan vallahi..
  3 ... no promise