bugün

entry'ler (36)

boyner

fotoğraf çekmeyi sevenler için yaptığı yarışmalarla ünlü mağazalar zinciri.
an itibariyle mağaza logosunu en yaratıcı yakalayanın ödüllendireleceği yakala&çek yarışması mevcuttur.

yokuşta maç yapmak

oynayan herkes tükendikten sonra ''topu atan alır'' uygulamasının geçerli olduğu durum.

özlenen bakkal ürünleri

kesinlikle çokomel.

bahar kupası

Dört büyüklerin play off maçları varken kimsenin izlemeye tenezzül etmeyeceği kupa mücadelesi.

güzel havayı fırsat bilen bilecikliler

bilecik in türkiye haritasındaki yerini bir kez daha düşündüren bileciklilerdir.

uyuyan sevgiliyi seyretmek

vakit kaybıdır.

dünyanın en büyük futbol kulübü

herkesin tuttuğu takım kendine büyüktür.

facebook gençliğinin son durumu

gerçek hayata çevrimdışı.

yıkılması en zor şey

(bkz: hacıyatmaz)

yatar yatmaz uyuyan insan

'hişt uyudun mu? sana diyorum uyudun mu?' diye sorulan ve cevap alınamayan insandır.

yolda selam verip karşılığını alamamak

eğer yanında biri varsa devekuşu gibi kafanı toprağa sokmak isteyeceğin durum.

soğuk bira

bira soğuk içilir çünkü 'soğuk içiniz' diye özellikle belirtilir zira sıcak biranın hoşaftan farkı yoktur.

26 şubat 2012 galatasaray beşiktaş maçı

isveçli golcu Elmander in son dakika golü ile skoru 3-2 olarak kesinleşmiş, izleyenleri futbola doyurmuş, galatasaray taraftarının 3 boyutlu pankartı görsel bir şölen yaşatmış, Fatih Terim i duygulandırmış derbidir .

iz bırakan kitap cümleleri

Satan Reklam Yaratmak (syf18) insanlar size inanana kadar, gerçek, gerçek değildir.

sigarayla savaşan alkolikler

alkolun eski sevgiliyi unutturma etkisinin sigara içinde geçerli olduğunu düşünen ve uygulamaya kişilerdir.

tekila

"the curse of tequila. it makes me happy..." (bu tekila laneti beni mutlu ediyor) dizelerinde de olduğu gibi bu lanet birçok insanı mutlu eder.

sinemada öpüşme sebepleri

malesef büyük ihtimalle en az izlenen filme, boş salona denk gelmişsinizdir. o zaman yapıcak birşey yok.

depresyona sokan eşyalar

yıllardır asılı durduğu duvarda yorulduğundan mıdır bilinmez artık yamuk duran simetri hastalarını hasta eden her türlü tablo, saat.

playstation deyimleri

(skor 3-0) -evet sana bu kadar avans yeter artık başlıyorum.

karadeniz teknik üniversitesi

ka. te. ü. şeklinde hecelenmesinin geleneksel bir olay, bir kültür mirası olduğu düşünülen üniversite.