bugün

Kendine guveni olmayan kadinin yapacagi eylemdir.
mantıklı bir karardır. sanırım bu mantıkla giden kızlar yüzünden yalnızım. olsun lan arkanızdayım.
kendine güveni olmayan değil. erkeğin başını ezmek isteyen kadının yapacağı iştir.
kör kütük aşık olsun istemez mesela. kızlarla uğraşmak istemez mesela. erkeklere güvenmez mesela.
yada erkeğim çirkin olsun çok zengin olmasın şımarmasın bana üstünlük taslamasın değerimi kıymetimi bilsin ister mesela.
erkeğin yakışıklısı da çok zengini de güven vermez. eğleniniz efendim onlarla ciddiye almayınız.
gerceklesmesi mumkun olmayacak olaydir. dusunun kizlar kivanc tatlitugu reddedeceksiniz... mumkunati yok.
kiz arkadasimin benden ayrilma sebebi. tabi aramizdaki boy farkindanda olabilir. ne yapabilirim ama uzun ve yakisikli olmayi ben secmedimki.
Ağlatir adami.
Pismanliktir.
Genelleme yapmıyorum fakat egoları tavan yapmış olabiliyor yakısıklı olanlarının. Birde unutamıyorsun ayrılsanda.
imkansızdır.
Yakışıklı erkeğin de çok sikinde olan durum.

Kendine hayrı olmayan, eninde sonunda zaten kendi gibi bir erkeğe yar olacak kız, yakışıklı erkeğin hayatında olsa ne olmasa ne.
Kendine guveni olmayan kadin davranisidir. Her ne kadar yakisikli olursa olsun sen elinde tutmasini bilirsen senindir.
türk kızından her şey beklenir arkadaş.

beğenmez tipsiz diye reddeder. başkası elimden alır yakışıklı diye reddeder.
boyu kısa diye reddeder. boyu uzun diye reddeder.
fakir ama gururlu bir kızdır zengin diye reddeder. tiki kızdır fakir diye reddeder.
erkek sosyaldir çevresi geniştir reddeder. asosyal der beğenmez reddeder.
bütün bayanların bakıcağı bir erkek niye istesinlerki...

ondan sevgilim yokya zaten..
Yakışıklı olmasın bizim olsun , güzel olsun .
farkındalığı yüksek kızın yapacağı iştir.
herhalde pazardan seçecen divanın erkek halini verelim istersen.
başıma çok gelen şey. ha bir de sonrasında hep pişman olup geri dönerler.
Hayatında rekabeti sevmeyen kızdır, aynı durum erkekler içinde geçerlidir, sürekli çıta yüksektir, elindekini ne olursa olsun korumak adına çaba sarfetmesi gerekecektir.
sonrasında mutsuz olacağımızı düşündüğünüz için yaparsınız. o o kadar yakışıklı, yetememekten ve ona bağlanmaktan korkutuğunuz için aldığınız bi tedbirdir.
sonra böyle hayatınızın en büyük pişmanlığı olarak kalır ışte, plajın, şehrin en yakışıklı çocuğuydu, ellerimle bıraktım. dönmüyor sözlük ya, kısmet.
çok yakışıklı erkek veya çok güzel kadın her zaman handikaptır.
Çok yakışıklı ama karakteri sıfır erkeklerden olabilir.
Kılavuzu yakışıklı olanın başı boktan kurtulmaz düsturuyla hareket etmektir.
bir kızı çok güzel olduğu için reddeden erkeğin davranışından bir farkı yoktur.
güncel Önemli Başlıklar